איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

ראמה

שרת התרבות והספורט רגב אורחת מועצה המקומית ראמה

שרת התרבות והספורט, חברת כנסת מירי רגב; "ברצוני להודות לראש המועצה המקומית ראמה, ידידי שאויקי לטיף על האירוח החם ועל שיתוף הפעולה הפורה בין המועצה למשרד התרבות והספורט שבראשותי. תקציב הספורט בפריפריה כולה וגם בראמה, הוכפל בשנה החולפת וגם תקציב התרבות גדל משמעותית. בנוסף, תקצוב התרבות הערבית גדל פי 3 מאז כניסתי לתפקיד ואני גאה על כך ואמשיך לפעול למען פיתוחה".
שאויקי לטיף ראש המועצה המקומית ראמה מארח שרת התרבות והספורט, מירי רגב | צילום: דוברות משרד התרבות והספורט
שאויקי לטיף ראש המועצה המקומית ראמה מארח שרת התרבות והספורט, מירי רגב | צילום: דוברות משרד התרבות והספורט

שרת התרבות והספורט, חברת כנסת מירי רגב, ביקרה היום (שלישי, י”ח בחשון התשע”ח) במועצה המקומית ראמה (כ-5 קילומטרים מכרמיאל, בבקעת בית כרם, בקעת שגור שבלב הגליל). הביקור התחיל בבניין המועצה המקומית בישיבת עבודה בה נכחו ראש המועצה המקומית, מר שאויקי לטיף וצוות לשכתו, השרה רגב שלוותה בצמרת משרדה ובראשה מנכל משרד התרבות והספורט, מר יוסי שרעבי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

ראש המועצה המקומית, מר לטיף, סקר את מאפייני העיר מבחינה כלכלית, דמוגרפית וחברתית וכן את אופני התמיכה בתרבות, במורשת ובספורט של הישוב תוך ציון הגידול המשמעותי בתקציבים היעודיים למטרות אלו מאז כניסתה של השרה רגב לתפקידה.

מ‘משרד קמיר בכר – KB’ מסרה יועצת התקשורת הגב’ תמי כהנא לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי; בסיום המפגש, ציינה שרת התרבות והספורט, חברת כנסת מירי רגב, כי; “ברצוני להודות ל’ראש המועצה המקומית ראמה’ ידידי שאויקי לטיף על האירוח החם ועל שיתוף הפעולה הפורה בין המועצה למשרד התרבות והספורט שבראשותי”.

שרת התרבות והספורט, מירי רגב אורחת המועצה המקומית ראמה | צילום: דוברות משרד התרבות והספורט
שרת התרבות והספורט, מירי רגב אורחת המועצה המקומית ראמה | צילום: דוברות משרד התרבות והספורט

תפקידנו המשיכה השרה, רגב; “כמשרד הוא להנגיש תרבות וספורט לאותם התושבים שלא נהנו מפעילויות תרבות ומתקני ספורט איכותיים ומונגשים לפני כניסתי לתפקיד.

אני גאה להגיד, כי במסגרת המהפכה אותה אני מחוללת בתחומים אלה, הצלחנו להגדיל את תקציבי התרבות והספורט בפריפריה כולה, גם כאן בישוב ראמה.

תקציב הספורט הוכפל בשנה החולפת וגם תקציב התרבות גדל משמעותית. בנוסף, תקצוב התרבות הערבית גדל פי 3 מאז כניסתי לתפקיד ואני גאה על כך ואמשיך לפעול למען פיתוחה”.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן