חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חיפה מאזני הצדק

שרת המשפטים, שקד: בעיר חיפה יוקם בית משפט כלכלי

שרת המשפטים חברת הכנסת איילת שקד; "חיפה אנו מגיעים. הקמת מחלקה כלכלית בעיר חיפה, תביא ליצירת תשתית קבועה ומהודקת של מערכת שיפוט יעילה ומקצועית שבה ידונו עניינים כלכליים. השופטים אשר ישבו בהרכב יהיו מטובי המומחים בתחומים המסחריים והכלכליים ויתנו שירות מעולה לאזרחים.
0
0
שרת המשפטים איילת שקד, נשיאת בית המשפט העליון כב' השופטת מרים נאור ושר האוצר מר משה כחלון, הכריזו על הקמת בית משפט כלכלי בחיפה
שרת המשפטים איילת שקד, נשיאת בית המשפט העליון כב’ השופטת מרים נאור ושר האוצר מר משה כחלון, הכריזו על הקמת בית משפט כלכלי בחיפה

בשעה טובה על התבונה; שרת המשפטים הגב’ איילת שקד, נשיאת בית המשפט העליון כבוד השופטת מרים נאור ושר האוצר מר משה כחלון, הודיעו היום (שלישי א’ בניסן התשע”ז), כי החליטו על הקמת בית משפט כלכלי בעיר חיפה.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן נעיםבפייסבוקאו בטוויטר

שרת המשפטים חברת הכנסת איילת שקד; “חיפה אנו מגיעים. הקמת מחלקה כלכלית בעיר חיפה, תביא ליצירת תשתית קבועה ומהודקת של מערכת שיפוט יעילה ומקצועית שבה ידונו עניינים כלכליים. השופטים אשר ישבו בהרכב יהיו מטובי המומחים בתחומים המסחריים והכלכליים ויתנו שירות מעולה לאזרחים. 

הקמת מחלקה כלכלית תשרת את הציבור והחברות שמקום עיסוקן בעיר חיפה וביתר יישובי הצפון והיא כמובן מהווה נדבך נוסף בייעול המערכת המשפטית בכללותה והפחתת עומסים”. סיכמה שרת המשפטים חברת הכנסת הגב’ שקד.

שר האוצר, מר משה כחלון; “הקמת בית משפט כלכלי בחיפה היא בשורה גדולה עבור תושבי חיפה ובתי המשפט בעיר. הקמת בית משפט כלכלי בעיר תשפר באופן דרמטי את השירות הניתן לאזרחים, תקל על העומס הרב בבתי המשפט ותחזק את מעמדה של העיר חיפה כבירת הצפון. גם בשנים הבאות, נמשיך לפעול לחיזוק העיר חיפה והצפון“.

 שר האוצר, מר כחלון; הקמת בית משפט כלכליבשורה גדולה עבור תושבי חיפה ובתי המשפט

יועצת תקשורת לשרת המשפטים חברת הכנסת איילת שקד, הגברת טל בנש, מסרה ל‘פורטל כאן נעים כי בית המשפט בעיר חיפה, ייפתח במטרה לייעל ולשכלל את האכיפה הפלילית, האכיפה המינהלית והאכיפה האזרחית בעניינים כלכליים.

על פי תיקון מס’ 59 ל‘חוק בתי המשפט’ נקבע בעבר, כי ‘עניינים כלכליים’ יהיו בסמכותם העניינית של בתי המשפט המחוזיים ובמסגרתו הוקמה לפני מספר שנים מחלקה כלכלית בבית המשפט המחוזי תל אביב-יפו

במחלקה הכלכלית בבית משפט המחוזי, כיום, יושב הרכב קבוע של שופטים מקצועיים שבפניה נדונים הליכים פליליים, מנהליים ואזרחיים הנעוצים בדין הכלכלי, ביחס לחברות פרטיות וציבוריות כאחד, לרבות הליכים הנוגעים לעתירות מנהליות על החלטות רשות ניירות ערך והחלטות הבורסה לניירות ערך בתל-אביב.

המחלקה הכלכלית, זוכה להצלחה רבה ולשבחי עורכי הדין לאור מקצועיותה ויעילותה הרבה.

מאחר שב’מחוז חיפה’ מתקיימת פעילות כלכלית משמעותית, החליטו השרים על הקמת מחלקה כלכלית בבית המשפט המחוזי חיפה, שבה יכהנו שופטים אשר להם נתונה המקצועיות והמומחיות, הנדרשת להכרעה בתיקים כלכליים מורכבים.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן