מדא גייס את מירי בוהדנה למאמצים של מדא בנושא הקורונה

"מזה כשנתיים מגן דוד אדום הוא משפחה עבורי ומקום שבמסגרתו אני זוכה לתת מעצמי למען אחרים" - סיפרה מירי בוהדנה; "נגיף הקורונה, יצר בהלה רבה בעולם וגם בארץ והרבה דברים בנושא אינם ברורים, מה שיכול להלחיץ עוד יותר. לכן, שמחתי מאוד לשתף פעולה עם מדא, גם בנושא הזה, וליצור סרטון ביחד עם דר' סטרוגו, שמטרתו להעלות מודעות לפעולות שונות שחשוב לעשות, כדי למנוע הדבקה, לתת תשובות ולהרגיע את הציבור" .

אורלי לוי לא ידעה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | אומנם עמיר פרץ הצהיר שוב ושוב שהוא רוצה ממשלה בתמיכת הרשימה המשותפת, אבל אורלי לוי אבקסיס פשוט לא ידעה | להשוות קורונה לשפעת זה אולי מרגיע - אבל לא נכון.

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חקלאות ישראל צרכנות שפרעם | شفاعمرو

שפרעם: משרד החקלאות חשף 350 קילו בשר משחיטה שחורה

בשר כבש שנתפס בשְׁפַרְעָם, הוחזק בתנאים אסורים ללא חותמת וללא תיעוד + מתחילת השנה ועד כה נחשפו 7,200 ק"ג בשר כבש משחיטה שחורה ◄ רואי קליגר, מנהל היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות; "המשרד רואה בחומרה כל מקרה שלשחיטה שחורה ומכירה של בשר לא מפוקח".
בשר שחיטה שחורה בשפרעם
בשר שחיטה שחורה בשפרעם

מפקחי משרד החקלאות שממשיך בפעולות האכיפה לטובת בריאות הציבור, הודיע, אתמול, חמישי, י”ד אב, תשע”ח) כי במהלך פעילות של מפקחי היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות (פיצו”ח) במשרד החקלאות, בעיר בעיר שְׁפַרְעָם (شفاعمرو) בשיתוף עם המשטרה המקומית, איתרו המפקחים, 350 קילוגרם בשר כבש מ’שחיטה שחורה’ אשר הוחזק בתנאים אסורים, ללא חותמת וללא כל תיעוד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בעל האטליז, בשנות ה- 40 לחייו, ניסה, ככל הנראה, לשווק את כמות הבשר הגדולה לחנויות הנמצאות באזור.

דוברת משרד החקלאות ופיתוח הכפר הגב’ דפנה יוריסטה, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, מסרה, כי, היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות סיכלה את האירוע  והבשר הועבר להשמדה.

בשר כבש משחיטה שחורה בשפרעם
בשר כבש משחיטה שחורה בשפרעם

כנגד החשוד בעל האטליז, נפתחו הליכים משפטיים.

מתחילת השנה ועד כה, נחשפו 7,200 קילוגרמים של בשר כבש.

מנהל היחידה המרכזית לאכיפה וחקירות במשרד החקלאות מר רואי קליגר; “המשרד, רואה בחומרה כל מקרה שלשחיטה שחורה ומכירה של בשר לא מפוקח.

על כן, אנשי המקצוע פועלים באופן מתמיד, כדי לאכוף ניסיונות אלו. כל אלו עלולים להשליך על בריאות הציבור“.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן