מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות חדרה חדשות

ש”ס חדרה ומבקר המדינה מרוצים – נוהלה מערכת חשבונות מצוינת

תנועת ש"ס בראשותו של המשנה לראש העיר בועז ביטון, היא אחת מהתנועות הבודדות בחדרה שעברה את הדוח בצורה חיובית ומעוררת כבוד ◄ מבקר המדינה: "הסיעה ניהלה את מערכת חשבונותיה לפי הנחיות מבקר המדינה, לפיכך ניתן דו"ח חיובי לגבי תוצאות ביקורת החשבונות של הסיעה" ◄ יושב ראש תנועת שס חדרה, מר בועז ביטון: "מאז כניסתי לפוליטיקה העמדתי בראש מעייני את נושא השקיפות והיושר הציבורי...".
0
0
בועז ביטון יושב ראש תנועת ש"ס בעיר חדרה בראשותו של המשנה לראש העיר חדרה ברקע: קלפי בבחירות המקומיות 2018 | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
בועז ביטון, שס חדרה

מבחן היושר של תנועת ש”ס ובשמה המלא; “התאחדות הספרדים העולמית שומרי תורה” בעיר חדרה, הוּכח פעם נוספת, זאת בעקבות פרסום הדין וחשבון של מבקר המדינה בחודש שעבר בנושא; מימון מערכת הבחירות לרשויות המקומיות, שנערכו באוקטובר 2018 בעיר חדרה, ייאמר מיד; קשה היה למצוא סיעה שהצליחה לחמוק מביקורת, אך מבין הסיעות שנכללו בדוח המבקר, מפלגת ש”ס היא מהמפלגות הבודדות בחדרה שר עברה את הדוח בצורה חיובית.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ בפייסבוק או בטוויטר.

בין הסיעות בעיר חדרה שעברו את הדוח בצורה חיובית רשימת “חדרה בתנופה” בראשות ראש העיר צביקה גנדלמן, רשימת “מחוברים” בראשות עורך דין יניב דרי, רשימת “למען אולגה והשכונות” בראשות צ’יקו וקנין, רשימת “העיר של כולנו” בראשות ניר בן חיים.

וכך נכתב ב‘דוח מבקר המדינה‘; “ש”ס למועצת העיר חדרה בראשות בועז ביטון – הסיעה, זכתה בבחירות ב-2 מנדטים והיא זכאית למימון מאוצר המדינה. על פי הדוח הכספי של הסיעה.

הכנסותיה בתקופת הבחירות הסתכמו ב-418,864 ₪, כולן במימון אוצר המדינה והוצאותיה הסתכמו ב-427,758 ₪. הסיעה, סיימה את תקופת הבחירות ב-גירעון בסכום של 8,894 ₪.

עיקרי הממצאים עמידה בתקרת ההוצאות (סעיף 15 לחוק) ההוצאות לא חרגו מהגבולות הקבועים בחוק. חוקיות התרומות (סעיף 16 לחוק) ניהול חשבונות לפי הנחיות מבקר המדינה. תוצאות הביקורת – ניתן דוח חיובי.

גורם פוליטי בעיר, אמר למקומון “כל השבוע” כי; “תנועת ש”ס בעיר חדרה בראשותו של המשנה לראש העיר חדרה מר ביטון, ממשיכה להפתיע כל פעם מחדש. ש”ס היא מהמפלגות הבודדות שנכללים בדוח זה ויצאה זכה וטהורה כשלג.

רוב המפלגות “חטפו על הראש” ממשרד מבקר המדינה ואף נקנסו בסכומים של עשרות אלפי שקלים ואילו תנועת ש”ס יצאה עם דוח נקי וחיובי.

בהודעה לעיתונות שמסר יושב ראש תנועת ש”ס בעיר חדרה בראשותו של המשנה לראש העיר חדרה מר בועז ביטון, נאמר; “אני שמח לעדכן את תושבי חדרה, כי על פי תוצאות דוח מבקר המדינה המסכם את ‘מערכת הבחירות המוניציפליות 2018’ תנועת ש”ס בראשותי – עברה את הדוח בצורה חיובית מבין המפלגות שנכון לעכשיו נכללו בדוח מבקר המדינה של הבחירות המקומיות.

חשוב לי לציין, כי מאז כניסתי לפוליטיקה, העמדתי בראש מעייני את נושא השקיפות והיושר הציבורי וחשוב לי מאוד שעברנו בהצלחה גם במערכת הבחירות הראשונה בשנת 2013 וגם במערכת הבחירות השנייה בשנת 2018 .

תנועת ש”ס בראשותי, ניהלה מערכת בחירות נקייה, הוגנת ולא מנקרת עיניים ובסופו של דבר הוכחנו לכולם, גם בתקציב קטן ומינורי, כי תנועת ש”ס עומדת וגם ניצבת בעוז ובגאון”. סיכם יושב ראש תנועת ש”ס בעיר חדרה ראשותו של המשנה לראש העיר חדרה מר ביטון.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן