פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

שני קטינים הורשעו לפי ‘חוק הסרטונים’ לאחר ערעור בבימש

פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) ערערה, כאמור, בית המשפט המחוזי בתל אביב, קיבל את עמדת הפרקליטות, הרשיע את הנאשמים והותיר את יתר העונשים על כנם ◄ בית המשפט המחוזי, ציין בפסק הדין, כי נחשפה תמונה קשה וקורעת לב באשר למתלוננת שהינה קטינה ילידת 2002 וכי ההשלכות עליה היו הרסניות (סעיף 18 לפסק הדין).
קטין צופה בטלפון בסרטון מיני של קטינה אחרת שהופץ בניגוד לחוק למניעת הטרדה מינית | אילוסטרציה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
קטין צופה בסרטון

בית המשפט המחוזי בעיר תל אביב (הרכב כבוד שופטת עמיתה דבורה ברלינר, כב’ השופטת אסתר נחליאלי-חיאט, וכב’ השופט שי יניב) קיבל את ערעורה של פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) והרשיע (יום שני, כ”ז בסיוון תשע”ט) שני קטינים בני 13, בעת ביצוע העבירה, בגין; ‘הטרדה מינית’. הנאשמים, הפיצו סרטון מיני של קטינה בת 13, בניגוד לחוק למניעת הטרדה מינית (‘חוק הסרטונים’). 

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הכל החל כשהנאשמים (מ, ו-נ) תיעדו בשנת 2015, שיחת וידאו עם המתלוננת קטינה ילידת שנת 2002, במסגרתה שיחקו “אמת או חובה” והמתלוננת, ביצעה מעשים מיניים לבקשתם.

המתלוננת, צולמה עירומה לחלוטין וביצעה מעשים מגונים בגופה בהתאם לבקשות הנאשמים.

הנאשמים שלחו בהמשך את הסרטון המתעד את שיחת הווידיאו לחבריהם.

בית המשפט לנוער, נמנע מהרשעת הנאשמים לאחר שקבע, כי ביצעו השניים את העבירות המיוחסות והטיל עליהם 120 שעות שירות לתועלת הציבור, התחייבות כספית להימנע מביצוע עבירה ופיצוי למתלוננת בסך 5,000 ₪ על ידי כל אחד מהנאשמים.

כאמור, בית המשפט המחוזי, קיבל את עמדת הפרקליטות, הרשיע את הנאשמים והותיר את יתר העונשים על כנם.

בית המשפט המחוזי, ציין בפסק הדין, כי נחשפה תמונה קשה וקורעת לב באשר למתלוננת וכי ההשלכות עליה היו הרסניות (סעיף 18 לפסק הדין).

דוברת מחוז תל אביב באגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, עורכת דין ניצן שפיר, הוסיפה ומסרה ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה כי בית המשפט, ציין את ההיבטים המדגישים את החומרה שבמעשי הנאשמים, ביניהם; “… הקלות הבלתי נסבלת של ביצוע העבירות…

מול הפיתוי לרכוש מעמד חברתי באמצעות צילום ושליחת הסרט – נדרשת הרתעה ממשית, כדי שבני נוער – ואף ילדים – יחששו מהתוצאה העונשית ומההשלכה שתהיה לכך במישור המשפטי לגביהם” (סעיף 20(ב) לפסק הדין)

בית המשפט, קבע עוד, כי;  “…דעתנו היא, כי המלחמה ב’תופעת הסרטונים המבזים‘ צריכה להיות מלחמת חורמה וכי על בתי המשפט לומר את דברם בקול ברור ונחרץ.

למרבה הצער, גילם של העבריינים, הולך ויורד. המקרה הנוכחי הוא דוגמה לכך. אם זהו ה”ציבור” המבצע את העבירה, הרי שאליו וכלפיו צריכות להיות מופנות אמירות בתי המשפט“. (פסקה 20 לפסק הדין)

בתיק טיפלו עורכי הדין חגי בנימין ו-ספי ברא”ז יונג מטעם פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי).

 אל; פסק דין בעניין קטינים לפי ‘חוק הסרטונים’ 30-6.

אל; חוק למניעת הטרדה מינית (‘חוק הסרטונים’).
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן