ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

טובא-זנגרייה | طوبا الزنغرية מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’ פלילים

שני גברים נפצעו בקטטה בכפר טוּבָּא-זַנְגָרִיָּה בשל סכסוך משפחתי

במהלך הקטטה יידו אבנים , בוצע ירי והושלכו חפצים ◄ שני הגברים שנפצעו באורח בינוני, פונו למרכז הרפואי זיו בעיר צפת להמשך טיפול רפואי ◄המשטרה פועלת לאיתורם ולמעצרם של החשודים שזהוּתם ידועה למשטרה.
0
0
ניידות משטרת ישראל בפעולה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ניידות משטרת ישראל בפעולה

בשעות הערב המאוחרות, בכפר טוּבָּא-זַנְגָרִיָּה יישוב בדואי ברמת כורזים, ממזרח לראש פינה, התפתחה קטטה על רקע סכסוך בין שתי משפחות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

במהלך הקטטה, יידו אבנים, בוצע ירי והושלכו חפצים וכתוצאה מכך נפצעו שני גברים (בני 26,31) באורח בינוני (על פי גורמי רפואה) ופונו אל מרכז הרפואי זיו בעיר צפת להמשך טיפול רפואי.

מטעם דוברות משטרת ישראל (כנרת) נמסר לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי כח משטרתי, הוזנק אל המקום, פעל לפיזור ההמון.

כעת פועלת משטרת ישראל לאיתורם ולמעצרם של החשודים שזהוּתם ידועה למשטרה.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן