מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט חדשות חדשות מינויים במשק

שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE בחב’ VMware

שמוליק ענתבי, יהיה אחראי על פעילות החברה במזרח אירופה, יוון, קפריסין ו-מלטה, כמו גם במדינת ישראל ויעסוק בתחומי המכירות, תמיכה, יישום אסטרטגיות שיווק ועידוד הצמיחה העסקית במדינות הללו. ענתבי, ממקימי הסניף הישראלי של VMware בשנת 2007. מאז רכשה החברה בישראל 4 סטארטאפים ישראלים, שאוחדו אל סניף החברה בעיר הרצליה. ענתבי, משמש מאז 2016, כדירקטור בכיר בחברה VMware לאזור אגן הים התיכון.
שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE ב-VMware העולמית | עיבוד: שולי סונגו ©
שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE ב-VMware העולמית | עיבוד: שולי סונגו ©

חברת ,VMware המובילה העולמית בפתרונות בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, בישרה, על מינוי של מר שמוליק ענתבי לתפקיד מנהל בכיר לאזור MEE (אזור מזרח אירופה והים התיכון).

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ‘פורטל כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ בפייסבוק’ או בטוויטר

מר ענתבי, יהיה אחראי על פעילות החברה במזרח אירופה, יוון, קפריסין ו-מלטה, כמו גם במדינת ישראל ויעסוק בתחומי המכירות, תמיכה, יישום אסטרטגיות שיווק ועידוד הצמיחה העסקית במדינות הללו.

ענתבי, הוא ממקימי הסניף הישראלי של VMware בשנת 2007. מאז רכשה החברה בישראל 4 סטארטאפים ישראלים, שאוחדו אל סניף החברה בעיר הרצליה.

שמוליק ענתבי  משמש מאז 2016, כדירקטור בכיר בחברה VMware  לאזור אגן הים התיכון.

תחת ניהולו של מר ענתבי ומר אלי שקד, מנהל הפעילות המקומית בישראל, חגג השנה, הסניף הישראלי, עשור לפעילותה הענפה והמוצלחת של VMware בארץ.

פעילות זו, דווח, כוללת לקוחות במגזרים השונים של המשק הישראלי כמו ארגוני ביטחון והמגזר הממשלתי (בין השאר משרד המשפטים), ארגוני טלקום ותקשורת (כמו “ערוץ 10“), חברות הייטק מובילות בישראל (למשל “אמדוקס“), בנקאות וכספים (שיתוף הפעולה עם “פפר” של בנק לאומי) ועוד.

אודות חברת VMware

חברת VMware, מסייעת ללקוחותיה לשנות את הדרך בה הם יוצרים, מעבירים וצורכים את משאבי ה-IT, בהתאם להתפתחות ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

חברת VMware, מובילה בפתרונות בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, מאפשרת ללקוחותיה לשגשג בעידן הענן.

לקוחות מסתמכים על VMware שתעזור להם לשנות את הדרך שבה הם בונים, מספקים וצורכים מידע באופן מהפכני, שמבוסס על צרכיהם האישיים. בשנת 2013, הכניסה החברה 5.21 מיליארד דולר ויש לה מעל 500,000 לקוחות ומעל 55,000 שותפים.

בסיס החברה VMware, ממוקם בעמק הסיליקון עם סניפים רבים מסביב לעולם.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן