"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אינטרנט חדשות מינויים במשק

שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE בחב' VMware

שמוליק ענתבי, יהיה אחראי על פעילות החברה במזרח אירופה, יוון, קפריסין ו-מלטה, כמו גם במדינת ישראל ויעסוק בתחומי המכירות, תמיכה, יישום אסטרטגיות שיווק ועידוד הצמיחה העסקית במדינות הללו. ענתבי, ממקימי הסניף הישראלי של VMware בשנת 2007. מאז רכשה החברה בישראל 4 סטארטאפים ישראלים, שאוחדו אל סניף החברה בעיר הרצליה. ענתבי, משמש מאז 2016, כדירקטור בכיר בחברה VMware לאזור אגן הים התיכון.
שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE ב-VMware העולמית | עיבוד: שולי סונגו ©
שמוליק ענתבי מנהל בכיר לאזור MEE ב-VMware העולמית | עיבוד: שולי סונגו ©

חברת ,VMware המובילה העולמית בפתרונות בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, בישרה, על מינוי של מר שמוליק ענתבי לתפקיד מנהל בכיר לאזור MEE (אזור מזרח אירופה והים התיכון).

 ■רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל 'פורטל 'כאן ישראל | kanisrael  | כאן נעים | kan-naim אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' בפייסבוק’ או בטוויטר

מר ענתבי, יהיה אחראי על פעילות החברה במזרח אירופה, יוון, קפריסין ו-מלטה, כמו גם במדינת ישראל ויעסוק בתחומי המכירות, תמיכה, יישום אסטרטגיות שיווק ועידוד הצמיחה העסקית במדינות הללו.

ענתבי, הוא ממקימי הסניף הישראלי של VMware בשנת 2007. מאז רכשה החברה בישראל 4 סטארטאפים ישראלים, שאוחדו אל סניף החברה בעיר הרצליה.

שמוליק ענתבי  משמש מאז 2016, כדירקטור בכיר בחברה VMware  לאזור אגן הים התיכון.

תחת ניהולו של מר ענתבי ומר אלי שקד, מנהל הפעילות המקומית בישראל, חגג השנה, הסניף הישראלי, עשור לפעילותה הענפה והמוצלחת של VMware בארץ.

פעילות זו, דווח, כוללת לקוחות במגזרים השונים של המשק הישראלי כמו ארגוני ביטחון והמגזר הממשלתי (בין השאר משרד המשפטים), ארגוני טלקום ותקשורת (כמו "ערוץ 10"), חברות הייטק מובילות בישראל (למשל "אמדוקס"), בנקאות וכספים (שיתוף הפעולה עם "פפר" של בנק לאומי) ועוד.

אודות חברת VMware

חברת VMware, מסייעת ללקוחותיה לשנות את הדרך בה הם יוצרים, מעבירים וצורכים את משאבי ה-IT, בהתאם להתפתחות ולצרכים הספציפיים של הלקוח.

חברת VMware, מובילה בפתרונות בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, מאפשרת ללקוחותיה לשגשג בעידן הענן.

לקוחות מסתמכים על VMware שתעזור להם לשנות את הדרך שבה הם בונים, מספקים וצורכים מידע באופן מהפכני, שמבוסס על צרכיהם האישיים. בשנת 2013, הכניסה החברה 5.21 מיליארד דולר ויש לה מעל 500,000 לקוחות ומעל 55,000 שותפים.

בסיס החברה VMware, ממוקם בעמק הסיליקון עם סניפים רבים מסביב לעולם.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן