"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

אוניברסיטה | מכללה חדשות פרסום | יח"צ | דוברות | שיווק

שמואל דברת דובר אוניברסיטת בן-גוריון במקומו אמיר רוזנבליט

דברת, מביא עמו ניסיון עשיר בדוברות ויחסי ציבור במגזר הציבורי והמסחרי, לרבות תחום החינוך והאקדמיה ◄ נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ' דניאל חיימוביץ, אמר; " אוניברסיטת בן-גוריון בנגב מציינת השנה יובל להיווסדה. שמואל (דברת) מצטרף אלינו בזמן מכריע לצמיחתה והתבססותה של האוניברסיטה כמוסד מחקרי מוביל בזירה הבינלאומית, ומביא עמו ניסיון עתיר בתקשורת ובניהול אמצעי המדיה המתחדשים והעדכניים...".
שמואל דברת - דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב | צילום: רויטל דברת | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו©
שמואל דברת

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, הודיעה היום רביעי (י"א באלול תשע"ט), כי מר שמואל דברת, מונה לתפקיד דובר אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, במקומו של מר אמיר רוזנבליט, שפורש לגמלאות לאחר 24 שנים בתפקיד.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בעוד כשבוע, יחל מר דברת את תפקידו כדובר האוניברסיטה הנכנס. יצוין, כי מר דברת, מביא עמו ניסיון עשיר בדוברות ויחסי ציבור במגזר הציבורי והמסחרי, לרבות תחום החינוך והאקדמיה.

בחמש השנים האחרונות עבד שמואל דברת, כמנהל לקוחות בכיר בחברת יחסי הציבור פורטר נובלי מ'קבוצת גיתם' במסגרת זו הוא ייעץ לארגונים וחברות מרכזיות במשק, לרבות ייעוץ אסטרטגי ושרותי יחסי ציבור ותקשורת משברית לאוניברסיטת תל אביב.

בתפקידו הקודם שימש מר דברת כראש מערך הדוברות וההסברה של אוניברסיטת אריאל.

נשיא אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, פרופ' דניאל חיימוביץ, אמר; "אוניברסיטת בן-גוריון בנגב, מציינת השנה יובל להיווסדה. שמואל (דברת) מצטרף אלינו בזמן מכריע לצמיחתה והתבססותה של האוניברסיטה כמוסד מחקרי מוביל בזירה הבינלאומית ומביא עמו ניסיון עתיר בתקשורת ובניהול אמצעי המדיה המתחדשים והעדכניים.

דובר האוניברסיטה הוא תפקיד מכריע להצלחתה, ואני סמוך ובטוח, כי ביחד עם שמואל דברת נשיג את היעדים הרבים בתנופת הצמיחה שלנו".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן