חג סוכות שמח

101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות מופעים רעננה

שלומי שבת עם יובל דיין בהתרמה השנתית למען ביה’ח לוינשטיין

עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין, תקיים בערב חנוכה, יום ראשון (כ"ד כסליו ה'תש"פ, 22/12/2019) את אירוע ההתרמה השנתי למען בית החולים לוינשטיין ◄האירוע, שיתקיים בבית האופרה – המשכן לאומנויות הבמה בשעות הערב, יכלול קבלת פנים חגיגית לבאי האירוע ומופע של הזמרים שלומי שבת ויובל דיין ◄ כל ההכנסות מהאירוע, יועברו להרחבת המרכז החינוכי-שיקומי לילדים המאושפזים בבית החולים.
0
0

עמותת ידידי בית החולים לוינשטיין בית חולים שיקומי בעיר רעננה, תקיים בערב חנוכה, יום ראשון בשעה 19:39 (כ”ד כסליו ה’תש”פ, 22/12/2019) את אירוע ההתרמה השנתי למען בית החולים. האירוע, שיתקיים ב’בית האופרה – המשכן לאומנויות הבמה’ בעיר תל אביב בשעות הערב.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

הזמר שלומי שבת עם הזמרת יובל דיין | צילום מסך: ערוץ 13 | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
שלומי שבת עם יובל דיין

הערב, יכלול קבלת פנים חגיגית לבאי האירוע ומופע של הזמרים; שלומי שבת ו-יובל דיין.

כל ההכנסות מן האירוע, הן קודש להרחבת המרכז החינוכי-שיקומי בבית החולים לוינשטיין, מוסד ייחודי בישראל ואחד ממרכזי השיקום המובילים בעולם השייך ל‘שירותי הבריאות הכללית’.

המרכז החינוכי-שיקומי בבית החולים לוינשטיין, נחשב מרכז חינוך מוכר ורשמי של משרד החינוך, הפועל כחלק אינטגרלי מהמחלקה לשיקום ילדים ונוער ומהתהליך השיקומי שעובר כל ילד.

האירוע, יהיה בהנחייתו של השחקן, קומיקאי ומנחה טלוויזיה דביר בֶּנֶדֶק, יתקיים במעמד;

  • מנכל שירותי הבריאות הכללית, פרופ’ אהוד דודסון;
  • מנהל בית החולים לוינשטיין, דר’ חגי אמיר;
  • מנכל הסוכנות היהודית, מר יצחק (בוז’י) הרצוג;
  • ראש עיריית תל אביב, מר רון חולדאי,
  • ראש עיריית רעננה, מר חיים ברוידא,
  • יושב ראש עמותת הידידים, מר ארז מלצר,
  • מנכלית העמותה, הגב’ שולה מליק.

לוגו עמותת ידידי בית לוינשטיין

דוברת בית החולים לוינשטיין,  הגב’ דנית שכטר, מסרה לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’, כי המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, מתמחה בשיקום של נפגעי ראש ועמוד שדרה והיא נחשבת מחלקה מקצועית ומנוסה.

המחלקה מטפלת בבני 18-2 שחוו סוגים שונים של חבלות או מחלות, כמו; תאונות דרכים, נפילות, פעולות טרור, ניתוחים, גידולים, פגיעות במערכת העצבים ופגיעות אורתופדיות – אשר זקוקים לשיקום או להערכה תפקודית.

במחלקה הילדים של לוינשטיין, משיגים את התפקוד הטוב ביותר ועצמאות מרבית ועוברים הכנה להשתלבות מחודשת בבית, בבית הספר ובקהילה.

עמותת ידידי בית לוינשטיין, הוקמה בסוף שנות ה-80 על ידי תושבי רעננה. העמותה, פועלת במטרה לדאוג לרווחת המאושפזים של בית החולים לוינשטיין ובני משפחותיהם על ידי רכישת ציוד, אביזרים ומכשור רפואי החיוניים לקידום תהליך השיקום.

בין מטרותיה של העמותה;

  • לגשר בין הקהילה לבין בית החולים באמצעות ערבי גאלה ומופעים שכל הכנסותיהם קודש לרכישת ציוד למחלקות השונות בבית החולים.
  • גיוס כספים מהארץ ומחו”ל להשלמת מגדל האשפוז החדש: בשנת 2008, התחייבה העמותה לאסוף את הסכום הנדרש לקידום והשלמת בנייתו של מגדל האשפוז ההולך ונבנה.
  • הרחבת חוג הידידים של בית החולים מהארץ ומחוץ לארץ.

במהלך השנה, מקיימת עמותת הידידים מספר אירועי התרמה שכל הכנסותיהם קודש לבית החולים לוינשטיין. מלבד פרוייקט מגדל האשפוז, מגייסת העמותה כספים להקמתן של יחידות רווחה וטיפול למשתקמים, לבריכה טיפולית, לרכישה של כיסאות גלגלים, מיטות חשמליות מיוחדות, מכשור פיזיותרפיה מתקדם ועוד.

להזמנת כרטיסים למופע, לחץ על הקישור, כאןhttps://secure.cardcom.solutions/e/xgPs/

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן