ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

ירושלים מוזיקה מופעים

שלום חנוך מתארח אצל קוטנר ב”סיפורים במונו” בבית אבי חי

עבודתו המוזיקלית של שלום חנוך נחשב לאחד מאבות הרוק הישראלי, לאורך השנים, זכתה להערכה גדולה הן מצד המאזינים והן מצד המבקרים והוא נחשב לאחד מגדולי היוצרים בישראל ומי שמהווה השראה למוזיקאים רבים ◄ "סיפורים במונו" עם שלום חנוך, יום שלישי, י' בטבת, 18/12, בשעה 21:00 בבית אבי חי. מחיר; 60 ₪, סטודנטים; 30 ₪.
שלום חנוך אחד מאבות הרוק הישראלי | עיבוד צילום: שולי סונגו
שלום חנוך | עיבוד צילום: שולי סונגו

במסגרת סדרת המפגשים “סיפורים במונו” שעורך איש המוזיקה והרדיו יואב קוטנר ב”בית אבי חי”, יתארח ביום שלישי הבא (18/12) המבצע והיוצר הפורה במיוחד שלום חנוך, שיגיע לשיחה ולמופע אינטימי וייחודי מסוגו ואפשרות לשאלות מן הקהל לקראת סיום המופע.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

סיפורים במונו” הינה סדרה בה מתארחים יוצרים מרכזיים מעולם המוזיקה המקומי במתכונת של “שירים וסיפורים” – שיחה עם הקהל, סשן שאלות ותשובות וביצועים מיוחדים של מבחר שירים והסיפורים שמאחוריהם וכן הסבר על תהליך היצירה של אותם שירים.

שלום חנוך נחשב לאחד מאבות הרוק הישראלי. במסגרת שיתופי פעולה עם אמנים אחרים בתחילת דרכו ובהמשך כסולן הוא השפיע רבות על המוזיקה הפופולרית בישראל.

חנוך מוכר במיוחד הוא שיתוף הפעולה שלו עם הזמר אריק איינשטיין זיכרונו לברכה שהניב כמה מ-אלבומי הרוק הישראליים החשובים והאהובים ביותר, כמו; “פלסטלינה” ו”שבלול“.

עבודתו המוזיקלית של חנוך לאורך השנים, זכתה להערכה גדולה הן מצד המאזינים והן מצד המבקרים והוא נחשב לאחד מגדולי היוצרים בישראל ומי שמהווה השראה למוזיקאים רבים.

שלום חנוך החל לכתוב כבר בגיל 14 ויחד עם חברו לקיבוץ משמרות, הזמר מאיר אריאל זיכרונו לברכה, הם כתבו שירים ללהקת הקיבוץ “המשמרון“.

 שלום חנוך, הוציא בסך הכל 13 אלבומי אולפן ולמעלה מעשרה אלבומים עם זמרים אחרים, אלבומי הופעות ואלבומי אוספים.

הוא שירת בלהקת הנחל, הצטרף ללהקת “השלושרים” עם; חנן יובל ו-בני אמדורסקי – להקה שהנפיקה כמה מהלהיטים הגדולים ביותר.

בהמשך, לאחר שהות בחוץ לארץ, הוא הקים את ‘להקת תמוז’ ואחרי פירוקה יצר את אחד האלבומים החשובים ביותר בתולדות המוסיקה הישראלית; “חתונה לבנה“.

שלום חנוך, הוציא בסך הכל 13 אלבומי אולפן ולמעלה מעשרה אלבומים עם זמרים אחרים, אלבומי הופעות ואלבומי אוספים.

חנוך גם נחשב לבעל תודעה חברתית ופוליטית גבוהה ולאורך השנים הוא משמיע את קולו במחאות ובסוגיות ציבוריות.

מנהלת יחסי ציבור של בית אבי חי הגב’ ורד ליון-ירושלמי, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; הסדרה “סיפורים במונו“, המתקיימת כבר 5 שנים בבית אבי חי, מעניקה הזדמנות יוצאת דופן לקהל  להתקרב, לשוחח, לשאול ולקבל תשובות מכמה מהדמויות החשובות והבולטות במוזיקה הישראלית ולחשוף למשתתפים את תהליכי היצירה והתגבשות התוצר המוזיקלי.

סיפורים במונו” עם שלום חנוך, יום שלישי, י’ בטבת, 18/12, בשעה 21:00 בבית אבי חי. מחיר; 60 ₪, סטודנטים; 30 ₪. ניתן להזמין כרטיסים מראש בקופות בית אבי חי. פרטים נוספים באתר בית אבי חי – www.bac.org.il.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן