101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות עובדים | תעסוקה | כוח אדם

שיעור האבטלה רק 4% הנמוך ביותר ב-30 שנה האחרונות

על פי הנתונים של הלמס, מדובר בשיעור האבטלה הנמוך ביותר מאז שנות ה-80 בישראל ◄ שר הכלכלה והתעשייה אלי כהן: "נתוני האבטלה שמציגה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה הם ההוכחה למדיניות כלכלית נבונה ואחראית של ממשלת ישראל. נמשיך לפעול ליצירת מקומות תעסוקה איכותיים במטרה להביא לצמיחת המשק ולהמשך ביסוסה של הכלכלה הישראלית".
0
0
שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן | רקע: האבטלה יורדת
שר הכלכלה והתעשייה מר אלי כהן | רקע: האבטלה יורדת

לצנינים בעיני האופוזיציה בישראל, אבל אלה חדשות עם עובדות משמחות לכולם; מדינת ישראל בשנת ה70, הגיעה לשפל חדש בשיעורי האבטלה (unemployment), שלא נראה מאז שנות ה-80 – 4%. יצוין, כי מדובר בירידה של שלוש עשיריות האחוז לעומת חודש נובמבר, בו שיעור המובטלים עמד על 4.3%, השפל הקודם, נעמד בחודש ספטמבר והיה 4.1% – כך עולה מנתוני האבטלה שהציגה אתמול (רביעי, ט”ו בשבט, ה’תשע”ח) הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

שר הכלכלה והתעשייה חבר כנסת מר אלי כהן: “נתוני האבטלה, שמציגה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, הם ההוכחה למדיניות כלכלית נבונה ואחראית של ממשלת ישראל. נמשיך לפעול ליצירת מקומות תעסוקה איכותיים במטרה להביא לצמיחת המשק ולהמשך ביסוסה של הכלכלה הישראלית“.

יצוין, כי בשנים האחרונות, משרד הכלכלה, השקיע מאמצים רבים ב’פתיחת מפעלים’ זאת במטרה ליצור מקומות תעסוקה איכותיים ולשמור על רמת אבטלה נמוכה ככל שניתן.

דובר שר הכלכלה והתעשייה מר עומרי ארנטל, מסר לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה’, כי; “מנתונים שפרסמה הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, מגמת הירידה בקרב הבלתי מועסקים בגילאים 15 ומעלה, נמשכת וכי שיעור האבטלה בחודש דצמבר נעמד על 4% (אחוזים).

על פי הנתונים, הוסיף דובר שר הכלכלה והתעשייה מר ארנטל; “מדובר בשיעור האבטלה הנמוך ביותר מאז שנות ה-80 במדינת ישראל“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

דילוג לתוכן