"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות חינוך

שיעורים פרטיים חינם ב'רשת הווטסאפ' במימון משרד החינוך

השיעורים הפרטיים ניתנים בשעות אחר הצהריים, בחינם, ברשת האינטרנט לתלמידים מכיתות ז' ועד י"ב, במקצועות: אנגלית, מתמטיקה, לשון ועברית לדוברי ערבית. התלמידים בוחרים עם מי הם רוצים ללמוד, מתי, האם ללמוד אחד על אחד או בקבוצה ◄ מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך דר' סער הראל; "הלמידה החברתית באמצעות רשת הווטסאפ היא שירות חדש, שהושק לקראת בחינות הבגרות במועד קיץ, תשע"ט.

עם פתיחת שנת הלימודים, נפתחו גם פעילויות התמיכה הלימודית ב'רשת הווטסאפ'; שיעורים פרטיים בחינם, ולמידה חברתית בקבוצות ווטסאפ. במסגרת השיעורים הפרטיים, בשנת הלימודים תשע"ט, התקיימו סך הכל 129,463 מפגשי למידה, בהם השתתפו 21,070 תלמידים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

דר' סער הראל מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך ברקע תלמיד לומד בשיעור פרטי בחינם | עיבוד צילום ממחושב: שולי סונגו© 
דר' סער הראל

מנכל משרד החינוך, מר שמואל אבואב, הוסיף, כי; "בשנת תשע"ח, השתתפו ב-שיעורים הפרטיים 16,000 תלמידים ועד תשפ"ב אנו רוצים להגדיל נתון זה לכדי 30,000 תלמידים.

השיעורים הפרטיים, ניתנים בשעות אחר הצהריים, ב-חינם, לתלמידים מכיתות ז' ועד י"ב, במקצועות; אנגלית, מתמטיקה, לשון ו-עברית לדוברי ערבית.

התלמידים בוחרים עם מי הם רוצים ללמוד, מתי, האם ללמוד אחד על אחד או בקבוצה.

בפעילות הלימודית ב'רשת הווטסאפ' השתתפו בתשע"ט כ-10,600 תלמידים, ב-138 קבוצות ובסך הכל נשלחו 474,661 הודעות.

מנהל מחוז חיפה של משרד החינוך דר' סער הראל; "הלמידה החברתית באמצעות רשת הווטסאפ היא שירות חדש, שהושק לקראת בחינות הבגרות במועד קיץ, תשע"ט.

מדובר בשירות שהתרחב השנה הבגרויות החורף תש"ף, השירות מעניק תמיכה לימודית לקראת בחינות הבגרות באנגלית, מתמטיקה ו-לשון.

במערך התמיכה ברשת, פוגשים התלמידים מורים מובילים, בעלי ניסיון רב, ויש בו כדי ליצור למידה הדדית, בכלים מתקדמים ולהקל על הנטל הכלכלי של ההורים".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן