פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל טבריה כרמיאל

שיטור ימי כנרת – חילצו אדם בסירת גומי וגולש רוח שנסחפו

צפוּ; שוטרי 'שיטור ימי כנרת' איתרו אדם בסירת גומי וגולש רוח אשר נסחפו לעומק אגם הכנרת מבלי יכולת לחזור לחוף וחילצו אותם בהצלחה בזכות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר את מיקומו באגם הגדול ◄ באירוע נוסף שארע בזמן פעילות אכיפה באגם הכנרת כאשר שוטרי השיטור הימי, הבחינו לפתע ב-גולש רוח, בשנות ה-40 לחייו תושב טבריה, מנופף בידיו. השוטרים, פעלו מיד לחילוצו של גולש הרוח, שהיה באפיסת כוחות ובמרחק של 2 קילומטרים מן החוף.
0
0

כינרת סוערת ו’שוטרי שיטור ימי כנרת’ עמלו קשות אתמול (שלישי, ט”ו בתמוז התש”פ) בשעות הצהריים המאוחרות, לאחר שהתקבלה הודעה ב-מוקד 100 של המשטרה, מגבר אשר ביקש עזרה להצלתו, כי הוא נקלע ל’לב אגם הכנרת’ ונמצא במצוּקה קשה מאחר ואבדו לו כוחותיו להגיע לחוף מבטחים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

תושב כרמיאל שחולץ על ידי השיטור הימי ממעמקי אגם הכינרת | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
תושב כרמיאל שחולץ על ידי השיטור הימי בכינרת

במוקד 100 של המשטרה, התקבלה אמש (שלישי) התקבלה הודעה מגבר, אשר טען, כי נמצא בלב אגם הכנרת ונמצא במצוקה מאחר ואבדו לו כוחותיו והוא באפיסת כוחות.

עם קבלת ההודעה, הוזעקו מיד שוטרי שיטור ימי כנרת, לעזרתו של הגבר. השוטרים, עשו שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים על מנת לאתר את מיקומו באגם הגדול.

הגבר אותר כ-1 קילומטר וחצי מ’חוף גינוסר‘ על גבי סירת גומי, אשר נסחפה לעומק אגם הכנרת כשהוא באפיסת כוחות.

צוות השיטור הימי, חילץ את הגבר, העלה אותו לסירה המשטרתית וסייע לו לחזור לחוף.

שיטור ימי כנרת פעלו מיד לחילוצו של גולש רוח, שהיה באפיסת כוחות ובמרחק של 2 קילומטרים מן החוף.

מטעם דוברות המשטרה (כנרת), מסרה לי לוי לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; מבירור נסיבות האירוע, עולה, כי מדובר בגבר תושב העיר כרמיאל בשנות ה-50 לחייו.

האיש אשר יצא מחוף וילה ענתיקה ובשל הרוח המערבית החזקה נסחף במהירות ללב האגם מבלי כל יכולת לחזור אל החוף בשל הרוחות החזקות.

באירוע נוסף שארע בזמן פעילות אכיפה באגם הכנרת כאשר שוטרי השיטור הימי, הבחינו לפתע ב-גולש רוח, בשנות ה-40 לחייו תושב טבריה, מנופף בידיו.

השוטרים, פעלו מיד לחילוצו של גולש רוח, שהיה באפיסת כוחות ובמרחק של 2 קילומטרים מן החוף. שוטרים חילצו אותו בשלום וסייעו בשינוע הגלשן לחוף.

ייאמר מיד; שוטרי משטרת ישראל, פועלים כל העת ביבשה ובים לשמירה על שלום הציבור, בריאותו וביטחונו.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן