קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות ירושלים מסחר | תעשייה צרכנות

שוק מחנה יהודה 97% ממכשירי השקילה תקינים

בביקורת של משרד הכלכלה והתעשייה ב'שוק מחנה יהודה'; נבדקו 241 מכשירים, ב-166 עסקים, 8 נפסלו, 5 תיקי חקירה נפתחו ◄המפקח על משקלות ומידות במשרד הכלכלה, עורך דין יצחק קמחי; "פעילות מסוג זה מגבירה האמון בתוצאות המדידות, מעודדת את המסחר ההוגן, ואת אמון בין העסקים והציבור" ◄הענישה על עבירות בתחום פקודת המשקולות והמידות ותקנותיהם, הנה החל מקנסות ועד עונשי מאסר עד שנתיים".
נאוה זקן, רקע: מאזניים, שוק מחנה יהודה
נאוה זקן, רקע: מאזניים, שוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה, נמצא במשקל תקין! במבצע ביקורת בשווקים ברחבי הארץ של מנהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה, שנערך גם בשוק מחנה יהודה בעיר ירושלים, במסגרתו נבדקו 166 עסקים, בהם 241 מכשירי שקילה, המשמשים למסחר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בסיום הביקורת, נמצא, כי מרבית מכשירי השקילה שנבדקו – 97% נמצאו תקינים, בעוד 8 נפסלו לשימוש, 5 תיקי חקירה, נפתחו בעקבות מבצע הביקורת.

שוק מחנה יהודה בירושלים, הנמצא בין הרחובות יפו ואגריפס, הנחשב שוק מזון וביגוד מרכזי בבירה, פתח, את מבצע הביקורות בשווקים, שיתקיים בשווקים נוספים בכל רחבי הארץ בשבועות ובחודשים הקרובים. ראו הוזהרתם.

מבצע הביקורת, תואם עם יושב ראש ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, מר נינו פרץ, אשר הביע שביעות רצון מתוצאות המבצע.

מר פרץ, ציין, כי ימשיך לפעול להגברת האמינות ב'שוק מחנה יהודה' ושגשוגו בעתיד, זאת לאחר שהפך לאחד מאזורי הבילוי המרכזיים בירושלים וליעד תיירותי חשוב.

מבצע ביקורת בשווקים ברחבי המדינה, כאמור, החל בשבוע שעבר וצפוי להתקיים גם בימים הקרובים, נערך במסגרת פעילות משרד הכלכלה והתעשייה ל-מלחמה ביוקר המחיה, שקיפות והגינות צרכנית.

█ מנהלת מינהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה הגב' זקן; "הנוכחות שלנו בשווקים חשובה הן לצרכן והן לבעל העסק".

כך, שלצד בדיקת מכשירי השקילה, עובדי המנהל של אכיפה, מסחר ומדידה גם מדריכים את בתי העסק בעקרונות לשקילה נכונה – לרבות ההכרח בפילוס המאזניים, ייצובם, ניקיונם ומיקומם באופן בו תוצאות השקילה נראות היטב לצרכן.

מנהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה, הדגיש, כי; "הענישה על עבירות בתחום 'פקודת המשקולות' והמידות ותקנותיהם, הנה החל מקנסות ועד עונשי מאסר עד שנתיים".

מנהלת מינהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה הגב' נאוה זקן, ציינה; "הנוכחות שלנו בשווקים חשובה הן לצרכן והן לבעל העסק. מסחר הוגן, שקוף וישר, מייצר חוויה חיובית לצרכנים ומעודד את הגברת הפעילות הכלכלית בשווקים".

המפקח על משקלות ומידות במשרד הכלכלה, עורך דין יצחק קמחי , אמר, כי; "פעילות מסוג זה, מגבירה את האמון בתוצאות המדידות, מעודדת את המסחר ההוגן, ואת האמון בין העסקים לציבור הצרכנים".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן