ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות ירושלים מסחר | תעשייה צרכנות

שוק מחנה יהודה 97% ממכשירי השקילה תקינים

בביקורת של משרד הכלכלה והתעשייה ב'שוק מחנה יהודה'; נבדקו 241 מכשירים, ב-166 עסקים, 8 נפסלו, 5 תיקי חקירה נפתחו ◄המפקח על משקלות ומידות במשרד הכלכלה, עורך דין יצחק קמחי; "פעילות מסוג זה מגבירה האמון בתוצאות המדידות, מעודדת את המסחר ההוגן, ואת אמון בין העסקים והציבור" ◄הענישה על עבירות בתחום פקודת המשקולות והמידות ותקנותיהם, הנה החל מקנסות ועד עונשי מאסר עד שנתיים".
נאוה זקן, רקע: מאזניים, שוק מחנה יהודה
נאוה זקן, רקע: מאזניים, שוק מחנה יהודה

שוק מחנה יהודה, נמצא במשקל תקין! במבצע ביקורת בשווקים ברחבי הארץ של מנהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה, שנערך גם בשוק מחנה יהודה בעיר ירושלים, במסגרתו נבדקו 166 עסקים, בהם 241 מכשירי שקילה, המשמשים למסחר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בסיום הביקורת, נמצא, כי מרבית מכשירי השקילה שנבדקו – 97% נמצאו תקינים, בעוד 8 נפסלו לשימוש, 5 תיקי חקירה, נפתחו בעקבות מבצע הביקורת.

שוק מחנה יהודה בירושלים, הנמצא בין הרחובות יפו ואגריפס, הנחשב שוק מזון וביגוד מרכזי בבירה, פתח, את מבצע הביקורות בשווקים, שיתקיים בשווקים נוספים בכל רחבי הארץ בשבועות ובחודשים הקרובים. ראו הוזהרתם.

מבצע הביקורת, תואם עם יושב ראש ועד סוחרי שוק מחנה יהודה, מר נינו פרץ, אשר הביע שביעות רצון מתוצאות המבצע.

מר פרץ, ציין, כי ימשיך לפעול להגברת האמינות ב‘שוק מחנה יהודה’ ושגשוגו בעתיד, זאת לאחר שהפך לאחד מאזורי הבילוי המרכזיים בירושלים וליעד תיירותי חשוב.

מבצע ביקורת בשווקים ברחבי המדינה, כאמור, החל בשבוע שעבר וצפוי להתקיים גם בימים הקרובים, נערך במסגרת פעילות משרד הכלכלה והתעשייה ל-מלחמה ביוקר המחיה, שקיפות והגינות צרכנית.

█ מנהלת מינהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה הגב’ זקן; “הנוכחות שלנו בשווקים חשובה הן לצרכן והן לבעל העסק”.

כך, שלצד בדיקת מכשירי השקילה, עובדי המנהל של אכיפה, מסחר ומדידה גם מדריכים את בתי העסק בעקרונות לשקילה נכונה – לרבות ההכרח בפילוס המאזניים, ייצובם, ניקיונם ומיקומם באופן בו תוצאות השקילה נראות היטב לצרכן.

מנהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה, הדגיש, כי; “הענישה על עבירות בתחום ‘פקודת המשקולות’ והמידות ותקנותיהם, הנה החל מקנסות ועד עונשי מאסר עד שנתיים”.

מנהלת מינהל אכיפה, מסחר ומדידה במשרד הכלכלה והתעשייה הגב’ נאוה זקן, ציינה; “הנוכחות שלנו בשווקים חשובה הן לצרכן והן לבעל העסק. מסחר הוגן, שקוף וישר, מייצר חוויה חיובית לצרכנים ומעודד את הגברת הפעילות הכלכלית בשווקים”.

המפקח על משקלות ומידות במשרד הכלכלה, עורך דין יצחק קמחי , אמר, כי; “פעילות מסוג זה, מגבירה את האמון בתוצאות המדידות, מעודדת את המסחר ההוגן, ואת האמון בין העסקים לציבור הצרכנים“.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן