איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל כאן נתניה כאן תל אביב-יפו

רשת מוזס מתרחבת משיקה מתחמי מציאות מדומה Sesom ב-נתניה ובת”א

מנכלית קבוצת BBB, בעלי מוזס, הגב' אהובה תורגמן; "אנו גאים ונרגשים להשיק את מתחמי SESOM הראשונים של הרשת בערים; תל אביב, נתניה, אשר יעניקו חוויה משלימה ועל חושית לאורחינו" ◄ מתחמי 'מציאות מדומה' של רשת מוזס (Sesom) בהשקעה כוללת הנאמדת בסך של כ-5 מיליון ₪.
מתחם מציאות מדומה Sesom | עיבוד צילום: שולי סונגו
מתחם Sesom

רשת מוזס מרחיבה את פעילותה את מתחמי מציאות מדומה Sesom ומשיקה במהלך שנת 2019, את הקמת שאר המתחמים בכל המסעדות ברחבי הארץ. מוזס, הינה הראשונה בישראל שמפעילה מתחם מסוג זה במסעדות, אשר מאפשר ללקוחותינו ליהנות מפעילות של מציאות מדומה לצד ארוחה מצוינת”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בשלב הראשון, הושקו שני מתחמי Sesom ב‘מסעדות מוזס’ בשד’ רוטשילד בעיר תל אביב, וב‘יכין סנטר’ בעיר נתניה, בהשקעה כוללת של כ-1 מיליון ₪, כאשר הרשת צופה, כי בשנת 2019, יוקמו מתחמים נוספים בכל 10 מסעדותיה ברחבי הארץ.

ממשרד רן רהב תקשורת ויחסי ציבור, נמסר, עוד, כי מתחמי Sesom, מתאימים לאירועי חברה, אירועי סוף שנה, ימי הולדת, בילויים משפחתיים ועוד, לגילאים מ-6 ומעלה.

מתחם Sesom ברחוב רוטשילד, בעיר תל אביב, הינו מתחם בגודל של כ-35 מטרים רבועים, הנמצא בקומה השנייה של המסעדה. המתחם, מציע 3 עמדות ומעל ל- 40 משחקים לבחירה. ניתן לקיים אירועים של עד 12 משתתפים.

מתחם Sesom בעיר נתניה, הינו מתחם נפרד בגודל של כ-90 מטרים רבועים, עם דלת מקשרת אל המסעדה. המתחם מציע 6 עמדות ומעל ל- 40 משחקים לבחירה. ניתן לקיים אירועים של עד 24 משתתפים.

 מבצעי השקה לאורחי רשת מוזס;

משחק היכרות – חינם,

משחק של 6 דקות ב-15 ₪ בלבד,

משחק של 30 דקות ב-45 ₪ בלבד,

משחק של 60 דקות ב-75 ₪ בלבד.

– ניתן להזמין מקום למתחמי Sesom במסעדות נתניה ורוטשילד תל אביב או באתר Moses. טלפון; 9449*.
דילוג לתוכן