ברכת חג שבועות | מערכת כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

ירוק נעים נדל"ן

רשות מקרקעי-ישראל תקצה פרויקטים והנגשתם לציבור

בין הפרויקטים של הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, אושרו; גן לאומי עין יהודה, אשר הוגש על ידי מ.א. עמק המעיינות. פיתוח טיילת בן גוריון מצוק נחל צין שדה בוקר- הוגש על ידי רמת נגב. פארק אגם נחל בוהו - שבילי הליכה - הוגש על ידי עיריית נתיבות. שיקום ופיתוח שטחים פתוחים מנדא נטופה - הוגש על ידי מועצה מקומית כפר מנדא. פארק גבעות נפתול הקישון - הנגשה למבקרים. הוגש על ידי רשות ניקוז ונחלים קישון.
עדיאל שמרון | רקע: פארק נחל ציפורי
עדיאל שמרון | רקע: פארק נחל ציפורי

הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, תקצה 82 מיליון ₪ לטובת 71 פרויקטים סביבתיים ברחבי הארץ. כך אישרה באמצע השבוע בישיבתה הנהלת הקרן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

יושב ראש הקרן לשמירה על שטחים פתוחים מר עדיאל שמרון, אמר; “רשות מקרקעי ישראל, רואה חשיבות בהשקעה ב”שטחים הפתוחים” והנגשתם למטיילים ולרוכבי אופניים, כי הם; “הריאות הירוקות של המדינה” ומקצה משאבים רבים לטובת הנושא מדי שנה”.

מאז הקמתה בשנת 2013, תקצבה הקרן, פרויקטים סביבתיים רבים לטובת הציבור הרחב בהיקף כולל של עשרות מליוני שקלים.

בין הפרויקטים, שאושרו השבוע;

  • גן לאומי עין יהודה, אשר הוגש על ידי מ.א. עמק המעיינות.
  • פיתוח טיילת בן גוריון מצוק נחל צין שדה בוקר – הוגש על ידי רמת נגב.
  • פארק אגם נחל בוהו – שבילי הליכה – הוגש על ידי עיריית נתיבות.
  • שיקום ופיתוח שטחים פתוחים מנדא נטופה – הוגש על ידי מועצה מקומית כפר מנדא.
  • פארק גבעות נפתול הקישון – הנגשה למבקרים. הוגש על ידי רשות ניקוז ונחלים קישון.

דוברת וממונה על יחסי ציבור של רשות מקרקעי ישראל, הגב’ אורטל צבר, מסרה לפורטל ’כאן ישראלkanisrael |כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, פועלת מכוח חוק לשמירה על “השטחים הירוקים” במדינה.

הקרן, פועלת אל מול משרדי ממשלה, רשויות סטטוטוריות, גופים מוניציפליים, חברות ממשלתיות וגופים נוספים לתמיכה בפרויקטים בשטחים הפתוחים ולשימורם.

במסגרת פעילותה  הקרן לשמירה על שטחים פתוחים מקצה מדי שנה, עשרות מיליוני שקלים לסיוע במימון פרויקטים העוסקים בשמירה, פיתוח סביבתי וטיפוח של “השטחים הפתוחים” שמחוץ לשטחים העירוניים הבנויים.

 רשות מקרקעי ישראל

רשות מקרקעי ישראל (לשעבר מינהל מקרקעי ישראל, שפעל מאז 1960), פועלת החל מ-1 במרץ 2013 מכוח ‘חוק רשות מקרקעי ישראל’ ומנהלת את קרקעות המדינה בישראל בהן גם שמירה על קרקעות כמשאב לטובת הציבור, הסביבה והדורות הבאים.

בראש רשות מקרקעי ישראל פועלת מועצת מקרקעי ישראל הקובעת את מדיניות המקרקעין במדינה. בראש המועצה עומד שר האוצר וחבריה הם מנכלים של משרדי ממשלה ונציגי קקל.

רשות מקרקעי ישראל מבצעת את המדיניות הנקבעת על ידי מועצת מקרקעי ישראל. מיולי 2016, עומד בראש הרשות מר עדיאל שמרון.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן