קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

ירוק נעים נדל"ן

רשות מקרקעי-ישראל תקצה פרויקטים והנגשתם לציבור

בין הפרויקטים של הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, אושרו; גן לאומי עין יהודה, אשר הוגש על ידי מ.א. עמק המעיינות. פיתוח טיילת בן גוריון מצוק נחל צין שדה בוקר- הוגש על ידי רמת נגב. פארק אגם נחל בוהו - שבילי הליכה - הוגש על ידי עיריית נתיבות. שיקום ופיתוח שטחים פתוחים מנדא נטופה - הוגש על ידי מועצה מקומית כפר מנדא. פארק גבעות נפתול הקישון - הנגשה למבקרים. הוגש על ידי רשות ניקוז ונחלים קישון.
עדיאל שמרון | רקע: פארק נחל ציפורי
עדיאל שמרון | רקע: פארק נחל ציפורי

הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, תקצה 82 מיליון ₪ לטובת 71 פרויקטים סביבתיים ברחבי הארץ. כך אישרה באמצע השבוע בישיבתה הנהלת הקרן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

יושב ראש הקרן לשמירה על שטחים פתוחים מר עדיאל שמרון, אמר; "רשות מקרקעי ישראל, רואה חשיבות בהשקעה ב"שטחים הפתוחים" והנגשתם למטיילים ולרוכבי אופניים, כי הם; "הריאות הירוקות של המדינה" ומקצה משאבים רבים לטובת הנושא מדי שנה".

מאז הקמתה בשנת 2013, תקצבה הקרן, פרויקטים סביבתיים רבים לטובת הציבור הרחב בהיקף כולל של עשרות מליוני שקלים.

בין הפרויקטים, שאושרו השבוע;

  • גן לאומי עין יהודה, אשר הוגש על ידי מ.א. עמק המעיינות.
  • פיתוח טיילת בן גוריון מצוק נחל צין שדה בוקר – הוגש על ידי רמת נגב.
  • פארק אגם נחל בוהו – שבילי הליכה – הוגש על ידי עיריית נתיבות.
  • שיקום ופיתוח שטחים פתוחים מנדא נטופה – הוגש על ידי מועצה מקומית כפר מנדא.
  • פארק גבעות נפתול הקישון – הנגשה למבקרים. הוגש על ידי רשות ניקוז ונחלים קישון.

דוברת וממונה על יחסי ציבור של רשות מקרקעי ישראל, הגב’ אורטל צבר, מסרה לפורטל ’כאן ישראלkanisrael |כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי; הקרן לשמירה על שטחים פתוחים של רשות מקרקעי ישראל, החוגגת 5 שנים להיווסדה, פועלת מכוח חוק לשמירה על "השטחים הירוקים" במדינה.

הקרן, פועלת אל מול משרדי ממשלה, רשויות סטטוטוריות, גופים מוניציפליים, חברות ממשלתיות וגופים נוספים לתמיכה בפרויקטים בשטחים הפתוחים ולשימורם.

במסגרת פעילותה  הקרן לשמירה על שטחים פתוחים מקצה מדי שנה, עשרות מיליוני שקלים לסיוע במימון פרויקטים העוסקים בשמירה, פיתוח סביבתי וטיפוח של "השטחים הפתוחים" שמחוץ לשטחים העירוניים הבנויים.

 רשות מקרקעי ישראל

רשות מקרקעי ישראל (לשעבר מינהל מקרקעי ישראל, שפעל מאז 1960), פועלת החל מ-1 במרץ 2013 מכוח 'חוק רשות מקרקעי ישראל' ומנהלת את קרקעות המדינה בישראל בהן גם שמירה על קרקעות כמשאב לטובת הציבור, הסביבה והדורות הבאים.

בראש רשות מקרקעי ישראל פועלת מועצת מקרקעי ישראל הקובעת את מדיניות המקרקעין במדינה. בראש המועצה עומד שר האוצר וחבריה הם מנכלים של משרדי ממשלה ונציגי קקל.

רשות מקרקעי ישראל מבצעת את המדיניות הנקבעת על ידי מועצת מקרקעי ישראל. מיולי 2016, עומד בראש הרשות מר עדיאל שמרון.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן