101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

ירושלים מבזקים חדשות ‘כאן ישראל’

רצפת חנות קרסה ברח’ הלל בעיר ירושלים לחניון שמתחתיה

אין נפגעים בקריסת הרצפה בחנות ברחוב הלל, הנחשב רחוב מרכזי בעיר ירושלים, המהווה חלק חשוב מן מרכז עסקים ראשי – מרכזה העסקי-פיננסי של העיר ◄ לציבור הרחב, אם נתקלתם בבעיה דומה; חיוג 102 מכל טלפון במדינת ישראל, ינתב את השיחה למוקד החירום של שירותי כבאות והצלה האזורי הקרוב לצורך קבלת קריאת חירום.
0
0

רצפת חנות ברחוב הלל בעיר ירושלים קרסה אל החניון שמתחתיה היום אחר הצהריים (יום שני י”ט בשבט התשפ”א) מדיווח ראשוני שהגיע באותה שעה, לא היהידוע על כל נפגעים. כוחות משטרה, הגיעו לזירה סגרו את הרחוב לתנועה ומסייעים לכוחות כבאות והצלה לישראל ארגון הכבאות בישראל בפעולותיהם.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

קצין משטרה ירושלמי מכוון את הציבור להתרחק מהבולען שנפער בחנות ברח' הלל בעיר ירושלים לחניון שמתחתיה | צילום: דוברות המשטרה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
קצין משטרה והבּוֹלְעָן

רחוב הלל, נחשב רחוב מרכזי בעיר ירושלים, המהווה חלק חשוב מן מרכז עסקים ראשי – מרכזה העסקי-פיננסי של העיר.

הרחוב משמש כציר תנועה המקשר בין רחוב המלך ג’ורג’ החמישי לרחוב בן-סירא ולרחוב ממילא, במקביל למדרחוב בן-יהודה.

חלקו התחתון של הרחוב גובל מצידו האחד בשכונת נחלת שבעה ומצידו השני בגן העצמאות.

מטעם דוברות המשטרה (ירושלים) נמסר באמצעות מר שמעון כהן, לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי ציבור הנהגים, נתבקש שלא להגיע אל זירת הבּוֹלְעָן ולבחור בדרכים חלופיות.

לציבור הרחב, אם נתקלתם בבעיה דומה; חיוג 102 מכל טלפון במדינת ישראל, ינתב את השיחה למוקד החירום של שירותי כבאות והצלה האזורי הקרוב לצורך קבלת קריאת חירום.

כידוע ה”בולענים העירוניים” נמצאים תחת אחריות של הרשות המקומית ונתיבי תחבורה עירוניים ונשאלת השאלה האם בוצעו בדיקות שגרתיות באזור? המומחים, טוענים, כי יש אפשרות לחשיפת מיקום הבולענים ומה לעשות  רגע לפני האסון העלול להתרחש.

עולות שאלות עליהן תצטרך עיריית ירושלים באמצעות מחלקת ההנדסה, להשיב; האם בוצע ניטור לקווי המים והביוב הראשיים, המאפשר ביצוע תחזוקה מונעת לפחות פעם בשנה?

האם יש מקום למחקר גיאולוגי? שיבדוק אם קיימות שכבות מובילות, מהו מפלס מי התהום, ובהתאם לזה לחזות את התמוטטות הקרקע.

האם נתגלו קודם ליקויים בתשתיות תת־קרקעיות, כמו קווי מים או ביוב והאם נעשו פעולות למנוע סחיפת אדמה? האם דוּפנו החפירות באזור, כדי שהאדמה לא תיסחף?

האם דווח על סדק בקרקע או שיבוש במראה פני הקרקע הסמוך לעסק, האם יש בחשד גם על בניית הרכבת הקלה, מתי באחרונה, נערכה בדיקת רדאר תת־קרקעי ברחוב ועוד שאלות רבות מתבקשות.

0
0דילוג לתוכן