חדשות עסקים מלחמת חרבות ברזל מסחר | תעשייה עסקים קטנים ובינוניים

רמי בז’ה: מיליון משפחות עצמאים חיות בלא ודאות וחייהן קורסים

יושב ראש פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות מר רמי בז'ה: "משרד האוצר, ממשיך בחישובי קילומטרים, בעוד הקריסה של העורף הכלכלי של מדינת ישראל כבר כאן, נשבר ונשחק וטובע ב-ים של ביורוקרטיה... ◄ "עסקים רבים אף לא הצליחו לקבל את המענק שכבר אוּשר על אוקטובר ... ◄ לא ניתן להגיש עוד בקשה למענק עבור נובמבר, לא הוחלט רשמית מה יקרה עם דצמבר...".
0
0
רמי בז’ה, יושב ראש פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות ברקע: איש המילואים המשרת ברצועה עזה, נאלץ לסגור את עסקו | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו©
רמי בז’ה

יושב ראש פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות מר רמי בז’ה, אמר היום (יום שני, י”ג בטבת התשפ”ד) כי; “דיון ועדת הכספים היום מאפשר הצצה נוספת לביזוי אותו עוברות מיליון משפחות העצמאים שממשיכות גם לאחר כ-80 ימים בצל הלחימה, לראות את חייהן קורסים, ולחיות בחוסר ודאות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

עוד ועוד אנשי המילואים המשרתים בעומק הרצועה, נאלצים לסגור את עסקיהם והאוצר מסרב לקבל החלטות ולתמוך ב-מנוע הכלכלי של המשק“.

בז’ה, הוסיף, בדבריו; “בעקבות הדיון שהתקיים היום ב’וועדת הכספים של הכנסת‘ על מתווה הפיצויים בעקבות ‘מלחמת חומת ברזל‘; “דצמבר, עומד להסתיים ואף על פי הצהרת שר האוצר מר בצלאל סמוטריץ’, כי מתווה הפיצויים, יוארך גם לדצמבר“.

יושב ראש פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות הוסיף וציין; “גם בדיון שנערך בנושא בוועדת הכספים, לא התקבלה החלטה שכזו, והדיון הסתיים בלא כלום.

משרד האוצר, ממשיך בחישובי קילומטרים, בעוד הקריסה של העורף הכלכלי של מדינת ישראל כבר כאן, נשבר ונשחק וטובע ב-ים של ביורוקרטיה.

עסקים רבים אף לא הצליחו לקבל את המענק שכבר אוּשר על אוקטובר – לטענתו של בז’ה; “לא ניתן להגיש עוד בקשה למענק עבור נובמבר, לא הוחלט רשמית, מה יקרה עם דצמבר

אנחנו כבר בפתחה של השנה האזרחית החדשה, שהולכת להיות עצובה מאוד עבור העצמאים בכלל, ועבור בעלי העסקים ב-עוטף בפרט…

מטעם ‘משרד צור תקשורת‘ מסרה יועצת התקשורת הגב’ רות מרגולין, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה‘ כי יושב ראש פורום העצמאים והפרילנסרים מבית ההסתדרות, מר רמי בז’ה, הוסיף בדבריו, כי; אנשי המילואים העצמאים ומשפחותיהם, דומעים מול מציאות שקורסת יחד עם חיי חבריהם שנהרגו בקרבות, נרצחו או נחטפו.

משרד האוצר ממשיך להבהיר להם את מקומם בסדר העדיפויות החברתי של מדינת ישראל. הם מגינים עלינו בחזית, ומשרד האוצר, מפקיר אותם בעורף“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן