"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מחוז חיפה

רמבם: פרלמנט המטופלים לייעול מערכת הבריאות התחדש

ב'רמבם' התחדשה מסורת הפעילות הייחודית בנוף בתי החולים בישראל, המאפשרת לנציגי מטופלים עצמם ובני משפחותיהם, לקחת חלק בייעול מערכת הבריאות לתת מענה יעיל יותר על אופן קבלת הטיפול מזווית הראיה שלהם, תוך שהם מפרטים ומספרים לנציגי ההנהלה על אופן קבלת הטיפול מזווית הראיה שלהם על הקשיים הנערמים בדרך לבעיות משותפות על ידי כל הסקטורים הפעילים בבית החולים.
בתמונה: ישיבת פרלמנט המטופלים בבית החולים רמב"ם השתתפות מנהל בית החולים החדש, דר' מיקי הלברטל | צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמבם
ישיבת פרלמנט המטופלים ברמב"ם

אתם עדיין תחת הרושם של הקמת ממשלה חדשה? ב'קריה הרפואית רמבם' כבר הוקם פרלמנט חדש! בשבוע שעבר, התקיים מפגש "פרלמנט מטופלים" נוסף. מדובר בעשרות מטופלים, שהשתתפו במפגש "פרלמנט מטופלים", שמטרתו לאפשר מתן מענה יעיל יותר לבעיות משותפות על ידי כל הסקטורים הפעילים בבית החולים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לראשונה, נכח במפגש מנהלה הנכנס של הקריה הרפואית רמבם, דר' מיקי הלברטל ולצידו נציגי הנהלה, רופאים, מערך הסיעוד ופרא-רפואיים.

תפישת ה"אדם במרכז" הושקה בבסיסה כבר בשנת 2016 כשמאחוריה עומדת ההנחה, כי לכל עובד ב'קריה הרפואית רמבם' קיימת אחריות והשפעה על בטיחות הטיפול, חווית השירות ואיכות הרפואה המוענקת.

לכל הגורמים, הללו שצוינו, יחד, יש תרומה הדדית המסייעת להענקת טיפול איכותי, בטוח ומתקדם ל-רווחת בריאות המטופל.

אחת לתקופה נערכת ב'קריה הרפואית רמבם' ישיבה המכונה; "פרלמנט המטופלים".

במהלכה של הפגישה, משתתפים המטופלים עצמם ובני משפחותיהם, ומספרים לנציגי הנהלת הקריה הרפואית רמבם על אופן קבלת הטיפול זאת מזווית הראיה שלהם, תוך שהם מפרטים על הקשיים הנערמים בדרך.

הנהלת הקריה הרפואית רמבם, מתחייבת לצורכי המטופלים במטרה לפעול באופן מתמיד להצבתם בראש סדר העדיפויות הארגוני.

בין הנושאים שהועלו מן השטח הושם דגש על המשכיות הרצף הטיפולי, השמת המטופל במרכז – מסיסמה לפרקטיקה והשקת העבודה על אתר דיגיטלי לציבור המטופלים.

השנה, נכחו 18 מטופלחיפהים וגם בני משפחותיהם, ראש מערך הסיעוד, הגב' גילה היימס, מנהלת המחלקה לעבודה סוציאלית, הגב' רוני גאגין, מנהל מערך השינוע, מר אביעד קרן, כאשר ביניהם נכח גם דר' מיקי הלברטל, מנהל בית החולים רמבם, שעבורו מדובר בישיבה הראשונה בתפקידו זה.

מדוברות 'בית החולים רמבם' מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים' סגנית דובר הגב' דגנית קניג כך נחשפה למעשה שדרת ההנהלה ונציגי הסקטורים השונים לאופן שבו מוענק הטיפול לציבור הנדרש לו.

כך בוחנת ההנהלה את תהליכי העבודה המשופרים שגובשו עוד מראשית פרויקט "פרלמנט המטופלים" ב-2017, משפרת אותם ומייעלת אותם עוד יותר.

באמצעות פרויקט ראשוני ומתקדם שכזה, הנהלת הקריה הרפואית רמבם, מתחייבת לצורכי המטופלים במטרה לפעול באופן מתמיד להצבתם בראש סדר העדיפויות הארגוני.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן