קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מחוז חיפה

רמבם: פרלמנט המטופלים לייעול מערכת הבריאות התחדש

ב'רמבם' התחדשה מסורת הפעילות הייחודית בנוף בתי החולים בישראל, המאפשרת לנציגי מטופלים עצמם ובני משפחותיהם, לקחת חלק בייעול מערכת הבריאות לתת מענה יעיל יותר על אופן קבלת הטיפול מזווית הראיה שלהם, תוך שהם מפרטים ומספרים לנציגי ההנהלה על אופן קבלת הטיפול מזווית הראיה שלהם על הקשיים הנערמים בדרך לבעיות משותפות על ידי כל הסקטורים הפעילים בבית החולים.
בתמונה: ישיבת פרלמנט המטופלים בבית החולים רמב"ם השתתפות מנהל בית החולים החדש, דר' מיקי הלברטל | צילום: נתנאל אייזיק, דוברות רמבם
ישיבת פרלמנט המטופלים ברמב"ם

אתם עדיין תחת הרושם של הקמת ממשלה חדשה? ב'קריה הרפואית רמבם' כבר הוקם פרלמנט חדש! בשבוע שעבר, התקיים מפגש "פרלמנט מטופלים" נוסף. מדובר בעשרות מטופלים, שהשתתפו במפגש "פרלמנט מטופלים", שמטרתו לאפשר מתן מענה יעיל יותר לבעיות משותפות על ידי כל הסקטורים הפעילים בבית החולים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לראשונה, נכח במפגש מנהלה הנכנס של הקריה הרפואית רמבם, דר' מיקי הלברטל ולצידו נציגי הנהלה, רופאים, מערך הסיעוד ופרא-רפואיים.

תפישת ה"אדם במרכז" הושקה בבסיסה כבר בשנת 2016 כשמאחוריה עומדת ההנחה, כי לכל עובד ב'קריה הרפואית רמבם' קיימת אחריות והשפעה על בטיחות הטיפול, חווית השירות ואיכות הרפואה המוענקת.

לכל הגורמים, הללו שצוינו, יחד, יש תרומה הדדית המסייעת להענקת טיפול איכותי, בטוח ומתקדם ל-רווחת בריאות המטופל.

אחת לתקופה נערכת ב'קריה הרפואית רמבם' ישיבה המכונה; "פרלמנט המטופלים".

במהלכה של הפגישה, משתתפים המטופלים עצמם ובני משפחותיהם, ומספרים לנציגי הנהלת הקריה הרפואית רמבם על אופן קבלת הטיפול זאת מזווית הראיה שלהם, תוך שהם מפרטים על הקשיים הנערמים בדרך.

הנהלת הקריה הרפואית רמבם, מתחייבת לצורכי המטופלים במטרה לפעול באופן מתמיד להצבתם בראש סדר העדיפויות הארגוני.

בין הנושאים שהועלו מן השטח הושם דגש על המשכיות הרצף הטיפולי, השמת המטופל במרכז – מסיסמה לפרקטיקה והשקת העבודה על אתר דיגיטלי לציבור המטופלים.

השנה, נכחו 18 מטופלחיפהים וגם בני משפחותיהם, ראש מערך הסיעוד, הגב' גילה היימס, מנהלת המחלקה לעבודה סוציאלית, הגב' רוני גאגין, מנהל מערך השינוע, מר אביעד קרן, כאשר ביניהם נכח גם דר' מיקי הלברטל, מנהל בית החולים רמבם, שעבורו מדובר בישיבה הראשונה בתפקידו זה.

מדוברות 'בית החולים רמבם' מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים' סגנית דובר הגב' דגנית קניג כך נחשפה למעשה שדרת ההנהלה ונציגי הסקטורים השונים לאופן שבו מוענק הטיפול לציבור הנדרש לו.

כך בוחנת ההנהלה את תהליכי העבודה המשופרים שגובשו עוד מראשית פרויקט "פרלמנט המטופלים" ב-2017, משפרת אותם ומייעלת אותם עוד יותר.

באמצעות פרויקט ראשוני ומתקדם שכזה, הנהלת הקריה הרפואית רמבם, מתחייבת לצורכי המטופלים במטרה לפעול באופן מתמיד להצבתם בראש סדר העדיפויות הארגוני.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן