ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

בריאות הציבור חדשות בריאות חיפה מחלות - כל מה שרצית לדעת ערים מחוז הצפון קורונה | Covid-19

רמבם, מרגיע: טרם אושפז חולה מאוּמת ב’קורונה’ אך מתארגנים לכל

- יחד עם זאת, משרד הבריאות, הנחה את בית החולים 'רמבם' להתכונן לוגיסטית לקליטתם של חולי קורונה, במסגרת ההיערכות למצב שבו יידרש תגבור של הטיפול בחולי קורונה - על ידי מרכזים נוספים בדרום ובצפון ◄ מנהל רמבם, דר' הלברטל; "'התמודדנו בשנים האחרונות מספר פעמים בהצלחה עם אתגרים לא פשוטים בזכות צוותים מיומנים ומקצועיים ואין ספק שגם אתגר של מתן שירות רפואי לציבור החולים במחלת הקורונה, ייעשה באותה רמת מסירות ומקצועיות".
0
0
דר’ מיכאל (מיקי) הלברטל, מנהל ‘הקריה הרפואית לבריאות האדם רמבם’ ברקע: איור חולה מבודד בגלל חשד בהידבקות מוירוס | צילום: דוברות רמבם | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
דר’ מיכאל (מיקי) הלברטל

מנהל ‘הקריה הרפואית לבריאות האדם רמבם’ דר’ מיכאל (מיקי) הלברטל, הודיע היום (שבת, ד’ באדר התש”פ) כי משרד הבריאות, מלווה את ההכנות בבית החולים ‘רמבם’ להתכונן לוגיסטית לצורך קליטתם של חולי קורונה, ביצירת מחלקת אשפוז חדשה ונפרדת שתמוקם בקומה נפרדת ומבודדת ב”בניין מאייר” עם כניסה נפרדת מהכניסות הראשיות של בית החולים בעיר חיפה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

על פי הודעת המרכז הרפואי הגדול ביותר בצפונה של ישראל, בית החולים ‘רמבם’, הוא בית החולים השלישוני היחיד באזור וכי ההכנות כוללות יצירת מערך של כח אדם ייעודי ונפרד למחלקה זו.

כמו כן, הכנת תשתית שתבטיח, למעשה, בידוד בטוח ומקיף , זאת על פי הדרישות המחמירות שקבע משרד הבריאות – להבטיח את בטיחות ובריאות החולים והצוותים המטפלים על רקע התפשטות מגיפת הקורונה (COVID1).

מנהל רמבם, דר’ מיקי הלברטל, הצהיר, כי; “בית החולים ‘רמבם’ התמודד בשנים האחרונות מספר פעמים בהצלחה עם אתגרים לא פשוטים בזכות צוותים מיומנים ומקצועיים ואין ספק שגם אתגר של מתן שירות רפואי לציבור החולים הישראלים ב‘מחלת הקורונה’ ייעשה באותה רמת מסירות ומקצועיות”.

מחרתיים, יום שני, ו’ באדר התש”פ) ה-2 במרץ 2020, יוצאים אזרחי ישראל אל הקלפיות במסגרת הבחירות לכנסת העשרים ושלוש. בתוך כך, משרד הבריאות, מזכיר הוציא הנחייה ברורה בצו בריאות העם (נגיף הקורונה החדש) בידוד בית, הוראת שעה (התש”ף-2020) להלן – הצו קובע חובת בידוד בית ותנאי בידוד.

ביום 23.02.20, פורסם תיקון לצו הקובע הוראות לעניין הצבעה ב’בחירות לכנסת ה- 23′ של אדם המצוי ב’בידוד‘ במקום בידוד במקום בידוד לפי סעיף 2(א( לצו, וללא תסמינים.

הקריה הרפואית רמבם

הקריה הרפואית רמבם – מקום בו רפואה, טכנולוגיה ואנושיות חוברים יחדיו לקידום הבריאות ואיכות החיים בארץ ובעולם. רמבם הוא בית חולים ממשלתי אקדמי, המסונף לפקולטה לרפואה של הטכניון ומונה כ- 1000 מיטות אשפוז.
רמבם, מספק שירותי רפואה לכ-2,000,000 תושבים, צהל וכוחות הביטחון, ומשמש כבית חולים על אזורי עבור 12 בתי חולים בצפון מדינת ישראל.

בית החולים ‘רמבם‘ עבר תהליך אקרדיטציה (Joint Commission International) וקיבל בשנת 2017, תו תקן בינלאומי של איכות ובטיחות ברפואה.

באתר האינטרנט של הקריה הרפואית רמבם, תוכלו לחפש מידע על יחידות רפואיות, טיפולים, רופאים, בדיקות ומידע רפואי. מצאו את המחלקה או המרפאה המבוקשת וקבעו תור במהירות ובנוחות. מאחלים לכולנו הרבה בריאות!

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-5 נכדים; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן