איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות חיפה רפואת ילדים

רמבם ובית החולים הלאומי לילדים בוושינגטון חתמו על שיתוף פעולה

מזכר הבנות לשיתוף פעולה בין שני המוסדות הקריה הרפואית רמבם בחיפה לבין בית החולים הלאומי לילדים בוושינגטון ◄"בדומה לבית החולים הלאומי לרפואת ילדים בוושינגטון הבירה, התרשמנו שגם בית החולים רות רפפורט לילדים כאן ברמבם, מחויב לקידום רפואית הילדים בכל רחבי העולם" - אמר פרופ' קורט ניומן, נשיא ומנהל בית החולים הלאומי לילדים, מה שמהווה שיקול משמעותי בבואו לחתום על המזכר.
מימין: פרופ' מרים בן-הרוש, מנהלת בית החולים רות רפפורט לילדים, דר' מיקי הלברטל, מנהל הקריה הרפואית רמבם, פרופ' קורט ניומן, מנהל בית החולים הלאומי לילדים בוושינגטון הבירה, ראש עיר הבירה של ארה"ב, הגב' מוריאל באוזר | צילום: פיוטר פליטר
חותמים על מזכר הבנות בין רמבם לבין בית החולים הלאומי לילדים בוושינגטון

בית החולים רמבם ובית החולים הלאומי לילדים בוושינגטון, חתמו על מזכר הבנות לשיתוף פעולה, זאת לאחר שבאחרונה התארחה בקריה הרפואית רמב”ם משלחת בת 40 נציגים, כשבראשה ניתן למצוא את ראש עיריית וושינגטון, בירת ארה”ב, הגב’ מוריאל באוזר ומנהל בית החולים הלאומי לילדים, פרופ’ קורט ניומן. במהלך הביקור, נחתם מזכר הבנות לתחילת שיתוף פעולה בין שני המוסדות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

המשלחת הרשמית הראשונה שהגיעה מוושינגטון, בירת ארצות הברית, נחתה בקריה הרפואית רמבם, בעיר חיפה, כשבאמתחתה מטרה מרכזית אחת; לחתום על מזכר ההבנות לתחילת שיתוף פעולה בין שני המוסדות, בדגש על קידום משותף של המחקר בתחום ‘רפואת הילדים’.

בטקס חגיגי לקראת חתימת החוזה, נישאו דברי ברכה וכל הנוגעים בדבר התכנסו לטובת לחיצת היד הנהוגה בטקסים מסוג זה; מנהל בית החולים רמבם, דר’ מיקי הלברטל, מנהלת בית החולים רות רפפורט לילדים, פרופ’ מרים בן הרוש, מנהל בית החולים הלאומי לרפואת ילדים בוושינגטון, פרופ’ קורט ניומן, ראש עיריית וושינגטון, הגב’ מוריאל באוזר, והגב’ אניטה בונדס, חברת המועצה של מחוז קולומביה ויושב ראש ‘הועדה לחידוש ואכלוס שכונות’.

פרופ’ מרים בן-הרוש, מנהלת בית החולים רות רפפורט לילדים שברמבם, היא למעשה המנוע מצידו הישראלי של שיתוף הפעולה המדובר בין הצדדים.

בריאות הילדים זו היעד המקצועי והאישי שלי” – כך משתפת פרופ’ בן-הרוש; “אני מאושרת מהחתימה על ההסכם המדובר מכיוון שהוא מניח את היסודות לשיתוף פעולה יסודי ומקיף ב-רפואת הטראומה לילדים לצד פיתוח המחקר וקידומו בתחום אונקולוגית ילדים ופיתוח שיטות טיפול עבור גידולי ראש בילדים.

כך נוכל לקדם את הידע הרפואי בתחום רפואת הילדים, לא רק בישראל, אלא גם ברחבי העולם כולו”.

מעמד החתימה על המזכר המדובר מציין את שיאה של תקופה פורה עבור פרופ’ בן-הרוש ובין פרופ’ רוג’ר פאקר, ראש השירותים האונקולוגיים ב-בית החולים הלאומי לרפואת ילדים בוושינגטון.

פרופ’ קורט ניומן; “התרשמנו שגם בית החולים רות רפפורט לילדים כאן ברמבם, מחויב לקידום רפואית הילדים בכל רחבי העולם…”

מדוברות ‘בית החולים רמבם’ מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים‘ סגנית דובר הגב’ דגנית קניג, כי התמחותה של פרופ’ בן-הרוש בטיפול בגידולי ראש בילדים, לצד הניסיון הנצבר של הקריה הרפואית רמבם, כמרכז ללימודי רפואה דחופה וטיפול במצבי חירום, הפכו את בית החולים רמבם לשותף האידאלי עבור בית החולים הלאומי לילדים.

זאת לצורך של תגבור ועיבוי המחקר ברפואת ילדים והכשרת הטיפול ברפואה דחופה בהם.

בעתיד מתכננים פרופ’ בן-הרוש ופרופ’ פאקר לבחון דרכי טיפול נוספות בגידולי ראש ממאירים בילדים.

בית החולים הלאומי לרפואת ילדים בוושינגטון, דורג לאחרונה במקום ה-5 הארצי מבין בתי החולים הייעודיים לטיפול בילדים מכל רחבי ארצות הברית, וקטף את המקום הראשון בטיפול בילודים.

“בדומה לבית החולים הלאומי לרפואת ילדים בוושינגטון הבירה, התרשמנו שגם בית החולים רות רפפורט לילדים כאן ברמבם, מחויב לקידום רפואית הילדים בכל רחבי העולם” – כך אמר פרופ’ קורט ניומן, נשיא ומנהל בית החולים הלאומי לילדים, מה שמהווה שיקול משמעותי בבואו לחתום על המזכר.

בראש 40 חברי המשלחת האמריקאית עומדת ראש העיר וושינגטון הבירה, הגב’ מוריאל באוזר.

“המאמצים המשותפים הללו בין בית החולים הלאומי לרפואת ילדים והקריה הרפואית רמבם, מראים שבשנת 2019, אנחנו יכולים לעבוד עם שותפים מובילים מכל העולם במטרה לחדש ולספק שירותי רפואה מתקדמים בכל מדד עולמי לרווחת שלומם של הילדים ובני משפחותיהם, רפואה לה הם נזקקים כל כך.

“המאמצים הללו, השתלמו לבסוף לרווחת תושבי וושינגטון הבירה וישראל“. סיכמה, ראש העיר הגב’ באוזר.

מיד לאחר טקס החתימה, סיירה המשלחת בבית החולים הממוגן והתת-קרקעי, על שם סמי עופר ונחשפו ללוגיסטיקה הרבה שעומדת מאחורי עצם קיומו של החניון כ‘בית חולים ממוגן לשעת חירום’.

במהלך השהות של המשלחת האמריקאית בישראל, הספיקה ראש העיר, להיפגש עם ראש עיריית ירושלים, תל אביב-יפו ו-חיפה ולשוחח עימם על ההזדמנויות ועל האתגרים שעוד ניצבים בפניהם בתחום יוקר המחייה, מגורים, תחבורה ורווחה.
דילוג לתוכן