101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

הריון | לידה | תינוקות חדשות בריאות חיפה

רמבם – האחיות הפכו באותו היום לאימהות לשתי תינוקות לראשונה

היולדת מורן; "הגענו יחד לבית היולדות בבית החולים רמבם, עברנו יחד את שלבי התקדמות הלידה, הזירוז, הלידה עצמה, הכל קרה באותם הרגעים במקביל כל זאת מבלי שנדע זו על זאת" ◄האימא הצעירה עדן; "זה מרגש, משמח, מעצים. כולנו פה בוכים משמחה מאז אתמול. מה שמדהים הוא שאימא שלנו, הפכה לסבתא בפעם הראשונה, פעמיים באותו היום".
0
0
האחיות זריהן בבית היולדות רמבם: מורן עם בתה מימין ואחותה עדן, עם בתה | צילום: פיוטר פליטר | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
האחיות זריהן בבית היולדות רמבם

הינה משהו טוב נעים וגם משמח לסוף השבוע, כי ילדים/תינוקות זה כידוע שמחה. מבית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם, נמסר לנו היום (חמישי, כ”א בכסלו התש”פ, ה-19.12.19) כי שתי אחיות לבית משפחת זריהן, הגיעו לבית הילדות רמבם, לא האמינו, כי הבוקר של יום חמישי, יפציע עם אור של אושר גדול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מורן כרמי זריהן, בת 28 תושבת העיר חיפה, הפכה לפנות בוקר לאימא בפעם הראשונה כאשר ילדה את בתה הבכורה זאת  25 דקות אחרי חצות ב-לידה רגילה.

מה שקרה בחדר לידה, נראה כמו תזמוּן מושלם. אחותה הצעירה, עדן זריהן, בת 25 תושבת העיר קרית אתא שכבה באותה הסיטואציה בדיוק כשהיא בשלבים מתקדמים של לידת בתה הבכורה, שהגיחה אל אוויר העולם, זמן קצר אחרי בת דודתה, אף היא בלידה רגילה.

היום לאחר ההתאוששות, כבר ידעו לספר; “הכל היה ביחד”, משחזרת מורן את שקרה; “הגענו יחד לבית היולדות בבית החולים רמבם, עברנו יחד את שלבי התקדמות הלידה, הזירוז, הלידה עצמה, הכל קרה באותם הרגעים במקביל כל זאת מבלי שנדע זו על זאת”.

מורן , הוסיפה, צוחקת; “הפכנו את אימא שלנו (להלן; הסבתא הטרייה) לדוברת שרצה הלוך ושוב נרגשת בין חדרי הלידה ועדכנה אותנו כל הזמן מה קורה עם השנייה”.

בתור צ’ופר, קיבלו בנות הדודות הצעירות, תאריך מיוחד ליום הולדתן, ה- 19.12.19. מזל טוב.

מדוברות בית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם מסרה סגנית הדובר הגב’ דגנית קניג, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; האחיות מספרות על קשר טוב והדוק ביניהן מאז ומתמיד.

אך כשהתגלה דבר ההיריון המקביל, הקשר בין שתי  האחיות רק התחזק והתהדק יותר; “זו חוויה נהדרת לחוות יחד את אותן תחושות שעברנו”, סיפרה האם הצעירה עדן.

“זה מרגש, משמח, מעצים. כולנו פה בוכים משמחה מאז אתמול. מה שמדהים הוא שאימא שלנו, הפכה לסבתא בפעם הראשונה, פעמיים באותו היום”. סיכמה. על זה נאמר הכל נשאר במשפחה.

0
0דילוג לתוכן