איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

הריון | לידה | תינוקות חדשות בריאות חיפה

רמבם – האחיות הפכו באותו היום לאימהות לשתי תינוקות לראשונה

היולדת מורן; "הגענו יחד לבית היולדות בבית החולים רמבם, עברנו יחד את שלבי התקדמות הלידה, הזירוז, הלידה עצמה, הכל קרה באותם הרגעים במקביל כל זאת מבלי שנדע זו על זאת" ◄האימא הצעירה עדן; "זה מרגש, משמח, מעצים. כולנו פה בוכים משמחה מאז אתמול. מה שמדהים הוא שאימא שלנו, הפכה לסבתא בפעם הראשונה, פעמיים באותו היום".
האחיות זריהן בבית היולדות רמבם: מורן עם בתה מימין ואחותה עדן, עם בתה | צילום: פיוטר פליטר | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
האחיות זריהן בבית היולדות רמבם

הינה משהו טוב נעים וגם משמח לסוף השבוע, כי ילדים/תינוקות זה כידוע שמחה. מבית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם, נמסר לנו היום (חמישי, כ”א בכסלו התש”פ, ה-19.12.19) כי שתי אחיות לבית משפחת זריהן, הגיעו לבית הילדות רמבם, לא האמינו, כי הבוקר של יום חמישי, יפציע עם אור של אושר גדול.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

מורן כרמי זריהן, בת 28 תושבת העיר חיפה, הפכה לפנות בוקר לאימא בפעם הראשונה כאשר ילדה את בתה הבכורה זאת  25 דקות אחרי חצות ב-לידה רגילה.

מה שקרה בחדר לידה, נראה כמו תזמוּן מושלם. אחותה הצעירה, עדן זריהן, בת 25 תושבת העיר קרית אתא שכבה באותה הסיטואציה בדיוק כשהיא בשלבים מתקדמים של לידת בתה הבכורה, שהגיחה אל אוויר העולם, זמן קצר אחרי בת דודתה, אף היא בלידה רגילה.

היום לאחר ההתאוששות, כבר ידעו לספר; “הכל היה ביחד”, משחזרת מורן את שקרה; “הגענו יחד לבית היולדות בבית החולים רמבם, עברנו יחד את שלבי התקדמות הלידה, הזירוז, הלידה עצמה, הכל קרה באותם הרגעים במקביל כל זאת מבלי שנדע זו על זאת”.

מורן , הוסיפה, צוחקת; “הפכנו את אימא שלנו (להלן; הסבתא הטרייה) לדוברת שרצה הלוך ושוב נרגשת בין חדרי הלידה ועדכנה אותנו כל הזמן מה קורה עם השנייה”.

בתור צ’ופר, קיבלו בנות הדודות הצעירות, תאריך מיוחד ליום הולדתן, ה- 19.12.19. מזל טוב.

מדוברות בית החולים רמבם – הקריה הרפואית לבריאות האדם מסרה סגנית הדובר הגב’ דגנית קניג, לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; האחיות מספרות על קשר טוב והדוק ביניהן מאז ומתמיד.

אך כשהתגלה דבר ההיריון המקביל, הקשר בין שתי  האחיות רק התחזק והתהדק יותר; “זו חוויה נהדרת לחוות יחד את אותן תחושות שעברנו”, סיפרה האם הצעירה עדן.

“זה מרגש, משמח, מעצים. כולנו פה בוכים משמחה מאז אתמול. מה שמדהים הוא שאימא שלנו, הפכה לסבתא בפעם הראשונה, פעמיים באותו היום”. סיכמה. על זה נאמר הכל נשאר במשפחה.
דילוג לתוכן