"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

צבא | משטרה | ביטחון תחבורה ציבורית

רכבת ישראל משדרגת מערך ההיסעים אל קריית ההדרכה של צהל

מערך ההיסעים, יורחב  מ-32 ל-55 אוטובוסים, ויכלול שתי נקודות יציאה חדשות בתחנות הרכבת ראש העין וכפר סבא. בנוסף יתוגברו שירותי ההיסעים הקיימים כיום בתחנות: תל אביב סבידור מרכז, הרצליה, בית יהושע, נתניה, חדרה מערב, בנימינה, חיפה חוף הכרמל ומרכזית המפרץ ◄ השירות יופעל בשיטת "מלא וסע",  בין השעות 06:30 ל-08:30, כאשר האוטובוסים צפויים לצאת בתדירות של כל חצי שעה או בזמן תפוסה מלאה, לפי המוקדם מבין השניים.
מיכאל (מיכה) מייקסנר מנכל 'רכבת ישראל' ברקע: אוטובוס להסעת חיילים אל עיר הבהדים | צילום: רכבת ישראל | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
מיכה מייקסנר, רכבת ישראל

ה"שקט התעשייתי" סביב רכבת ישראל בחודשים האחרונים, לא מגיע משום מקום, אלא הוא מגיע מניהול נבון ומראשיתה של "רפורמה שקטה" יעילה שבעיקרה שיפור השירות לכלל הנוסעים ברכבת בראשותו של המנכל מיכאל (מיכה) מייקסנר. אחת הפעילויות שנכנסות להילוך גבוה הנו מערך היסעים ייעודי ומשודרג מתחנות רכבת שיפורטו בהמשך, ישירות אל קריית ההדרכה של צהל (עיר הבהדים – בסיסי הדרכה), שיפעל החל משבוע הבא (יום ראשון, ל"ג בחשון התש"פ, 1.12.19)  לטובת חיילי צהל.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

רכבת ישראל, תשדרג ותרחיב את מערך ההיסעים המופעל למען חיילי צהל. היסעים אלה, ייצאו מדי יום ראשון, ישירות מתחנות רכבת נבחרות אל פתח בסיסי קריית ההדרכה של צהל, המוכרת גם בשמה; "עיר הבהדים" קריית ההדרכה על שם אריאל שרון, אלוף פיקוד הדרום, או בשם מחנה שרון (על שם אריאל (אריק) שרון (26 בפברואר 1928, ה' באדר תרפ"ח – 11 בינואר 2014, י' בשבט תשע"ד)) מתחם צבאי, דרומית לעיר באר שבע בסמוך לצומת הנגב, ומאכלס 8 בסיסי הדרכה ופעילות של אלפי חיילים.

מעתה מערכי ההיסעים, יאפשרו שירות מיטבי ישירות מתחנות הרכבת עד ממש פתח הבסיסים הצבאיים; לאור השינויים הצפויים בתנועת הרכבות בשל עבודות החישמול, החל מיום שני ה-2.12.19, קוראת וממליצה 'רכבת ישראל' אל החיילים להשתמש במערך ההיסעים המשודרג.

בכך, יתאפשר שירות מיטבי משודרג ומהיר לחיילים החוזרים לבסיסים, שייהנו ממקום ישיבה מובטח ומקום אחסון לציוד, ללא צורך בהחלפה מרכבת לאוטובוס, לצד הורדה משמעותית של העומסים המאפיינים את הרכבות בימי ראשון ושיפור השירות לכלל נוסעי הרכבת.

העלייה להיסעים, כרוכה בהצגת תעודת חוגר, תקפה".

אגף דוברות ושירות לקוחות ברכבת ישראל, עוזר לדובר מר מתן ברקוביץ, מסר לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה' כי; "מערך ההיסעים, יורחב  מ-32 אוטובוסים ל-55 אוטובוסים, ויכלול שתי נקודות יציאה חדשות בתחנות הרכבת של ראש העין ו-כפר סבא.

בנוסף יתוגברו שירותי ההיסעים הקיימים כיום בתחנות; תל אביב סבידור מרכז, הרצליה, בית יהושע, נתניה, חדרה מערב, בנימינה, חיפה חוף הכרמל ו-מרכזית המפרץ.

השירות יופעל בשיטת "מלא וסע" בין השעות; 06:30 ל-08:30, כאשר האוטובוסים צפויים לצאת בתדירות של כל חצי שעה או בזמן תפוסה מלאה, לפי המוקדם מבין השניים.

יצוין, כי העלייה להיסעים, כרוכה בהצגת תעודת חוגר, תקפה".

מפת מערך ההיסעים של רכבת ישראל, המופעל למען חיילי צהל אל עיר הבהדים | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©

לפרטים המלאים אודות שעות שירותי ההיסעים, ניתן להיכנס אל אתר רכבת ישראל.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן