איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מינויים במגזר הציבורי פרקליטי ישראל

רחל מטר-סקופסקי, מנהלת המח’ הפלילית בפרקליטות המדינה

המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, בראשה תעמוד מעתה עורכת דין רחל מטר-סקופסקי, מטפלת בכל ההליכים הפליליים המתנהלים בבית המשפט העליון ובהם; ערעורים, עררים, בקשות שונות והליכים פליליים שונים המתקיימים בתיקים מכל הארץ ◄המחלקה הפלילית, מחליטה בין היתר באילו מקרים, יוגשו ערעורים מטעם המדינה על זיכוי או על קולת עונש. הופעה בפני בית המשפט העליון, דורשת מומחיות ייחודית החיונית לייצוג המדינה ברמה הגבוהה ביותר, בפני הערכאה שבה ניתנים פסקי הדין המחייבים את כל בתי המשפט בארץ ומשמשים לקידום ההלכות ופיתוח המשפט הפלילי.
רחל מטר-סקופסקי, נבחרה למנהלת המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
רחל מטר-סקופסקי

עורכת דין רחל מטר-סקופסקי, נבחרה שלשום (שני, כ”א בסיון תשעט) פה אחד על ידי ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה, לתפקיד מנהלת המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה. עורכת דין מטר-סקופסקי, המכהנת כיום כמנהלת ‘היחידה לעיכוב הליכים בפרקליטות המדינה’ תחליף בתפקיד את עורך דין ג’ואי (יוסף) אש, המסיים כהונה של כ-8 שנים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

חברי ועדת המכרזים שבחרה בעורכת דין הגב’ מטר-סקופסקי, היו כב’ השופט בדימוס מר משה גל (יושב ראש); פרקליט המדינה, עורך דין מר שי ניצן; היועצת המשפטית של משרד החקלאות, עורכת דין אפרת אביאני; ויושב ראש ועד הפרקליטים, עורכת דין הגב’ אורית קורין.

עורכת דין מטר-סקופסקי (50), תושבת אֶפְרָת (אֶפְרָתָה) מועצה מקומית באזור יהודה. היא נשואה ואם לשישה ילדים וסבתא לנכדה, היא בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדיניות ציבורית מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים.

דובר היחידות המשפטיות ב-אגף דוברות הסברה ותקשורת, משרד המשפטים, עורך דין נועם שרביט, מסר ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי את דרכה המקצועית, החלה עורכת דין רחל מטר-סקופסקי בשנת 1995 כששימשה עוזרת משפטית להרכב שופטים בבית המשפט המחוזי בירושלים.

אחר כך, עבדה כ-12 שנה כפרקליטה ולאחר מכן, כממונה במחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, עד שנבחרה בשנת 2012 לעמוד בראש היחידה לעיכוב הליכים, אשר שותפה לעיצוב מדיניות האכיפה הפלילית לגופי התביעה בישראל.

עורכת דין מטר-סקופסקי, שימשה בנוסף על תפקיד זה כממונה על המבת”ן (ממונה על בירור תלונות נחקרים בשַׁבַּ”כּ (שירות הביטחון הכללי).

המחלקה הפלילית, מחליטה בין היתר באילו מקרים, יוגשו ערעורים מטעם המדינה על זיכוי או על קולת עונש.

בשנים האחרונות היא ריכזה את דוח צוות התביעה שבחן את יישום ‘דין וחשבון ועדת דורנר‘ (בעניין מדיניות הענישה במדינת ישראל) ועמדה בראש צוותים וצוותי-משנה בנושאים מקצועיים הקשורים למדיניות אכיפה פלילית, שהוקמו מכוח החלטות ממשלה.

המחלקה הפלילית בפרקליטות המדינה, בראשה תעמוד מעתה עורכת דין רחל מטר-סקופסקי, מטפלת בכל ההליכים הפליליים המתנהלים בבית המשפט העליון ובהם; ערעורים, עררים, בקשות שונות והליכים פליליים שונים המתקיימים בתיקים מכל הארץ.

המחלקה הפלילית, מחליטה בין היתר באילו מקרים, יוגשו ערעורים מטעם המדינה על זיכוי או על קולת עונש.

כידוע, הופעה בפני בית המשפט העליון, דורשת מומחיות ייחודית החיונית לייצוג המדינה ברמה הגבוהה ביותר, בפני הערכאה שבה ניתנים פסקי הדין המחייבים את כל בתי המשפט בארץ ומשמשים לקידום ההלכות ופיתוח המשפט הפלילי.

בנוסף, המחלקה הפלילית משמשת יחידת מטה אשר תפקידה להכווין ולסייע בעבודת המטה שנעשית במשרד המשפטים, בגיבוש הנחיות ובגיבוש מדיניות כלל-ארצית בתחום הפלילי.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן