אורח נעים חדשות ספורט טור אישי ספורט מלחמת חרבות ברזל מסעודה מרכלת משה נעים ספורט ישראל רדיו | טלוויזיה

רז זהבי, מערוץ הספורט הוא: “אדם אלים ומסוכן” מאשים אלירז שדה

אלירז שדה על רז זהבי: "אדם אלים ומסוכן זה שבעט בי מאחור; הוא לא יכול להיות פרשן ספורט, מנחה ועוד ‘ערוץ הספורט‘ שמעסיק אותו שדוגל ומקדם את “די לאלימות בספורט, לא יכול להעסיק אנשים אלימים מסוג זה… נאה דורש נאה מקיים ובטח לא בתכנית טלוויזיה שילדים ובני נוער צופים בה, זה לא המקרה הראשון שכך הוא נוהג, אך זה מקרה קשה ביותר ◄ "הפקת גולסטאר הדיחה אותו מהמשך פעילות בגולסטאר בעונת גולסטאר אפריקה...
0
0

כרטיס אדום למתיימר להיות עיתונאי ספורט, רכילאי ופרשן של כדורגל. הוא עונה לשם; זהבי. רז זהבי. אני מכיר אותו אישית. כשעוד היה צעיר בכדורגל. גבר נאה, אך מתוסכל, אגרסיבי שלא בוחל באמצעים, כדי להיכנס לתחום העיתונות הספורטיבית. אצלי כעורך העיתון המקומי “כאן נעים” הוא גם לא היה יכול להתקבל בגלל כתיבה עילגת ורצופת שגיאות כתיב.

רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

אלירז שדה אושיית רשת משמאל נגד רז זהביֹּ מימין כתב ערוץ הספורט ברקע: ליגת גולסטאר | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מאוחר יותר ניסה כוחו במקומון “חדשות חדרה” כתב ספורט ולקראת מערכת הבחירות המקומיות בעיר חדרה, הפך לכתב מקומי.

עם ניצחונו של ישראל סדן, נגעה בו הפייה הטובה והוא הפך בין לילה, ללא כל הכשרה מקצועית לדובר עיריית חדרה.

באותן שנים על התנהגותו האגרסיבית הגיע לבית המשפט ויצא ממנה בעור שיניו. לאלירז שדה, אמליץ, אל תאמין לשום התנצלות מצדו.

גם אחרי שנה וחצי מהעימות ביניכם, ההתנצלות לא תהייה אמיתית. אם תהייה לו הזדמנות “הוא יכשיל אותך שוב מ-אחור וגם מלפנים, זה האיש בעיני…”. אל תקבל ממנו כל התנצלות. פיו וליבו מניסיוני, האישי, אינם שווים.

לסקרנים מבין קוראי טור אישי זה, אסביר למה אני נסער ובמה מדובר ובעיקר במי מדובר.

בסוף השבוע שחלף, צד את עיני ה-סרטון הזה. וידיעה על מעללי רז זהבי בן 52, המגדיר עצמו; (כדורגלן עבר ועיתונאי ספורט בהווה; שסיקר בשנים האחרונות בעיקר את הליגות הנמוכות בכדורגל הישראלי.

עם הזמן, הפך לדמות גְּרוֹטֶסְקִית כשדיווחיו מלאי הפנייה רטורית לרגשות הקהל (פָּאתוֹס) היוו בסיס לדמותו של זהבי שגילם שלום מיכאלשווילי בתוכנית החיקויים “בובה של לילה“.

וחדרתי נוסף במקור אלירז שדה  שעשו תהילת עולם – עלאק בעולם הסלבס. מי ב”האח הגדול” ומי ב”הישרדות“.

אלירז שדה, כותב בתחינה נקמנית; “בבקשה שתפו, כדי למנוע אלימות מוּשתקת”.

כפי שתצפו מיודענו רז זהבי ב-גמר גולסטאר יוון, מכניס שער עצמי וללא קשר למשחק, מכה אותי בצורה אלימה, ברוטאלית ומכוונת, פוצע אותי למשך חצי שנה כשעד היום, יש לי קרע ב-רצועת קרסול.

שדה, ההמום ובעיקר הכואב, דרש כפי שניתן לצפות לעצור את ההפקה (“עכשיו עצור! עכשיו אתה עוצר הכל!”) ואליו הצטרף מודאג ליאם גולן, בנה של אשתו אילנית לוי. “ירון, תעצור את ההפקה עכשיו…”.

אדם אלים ומסוכן זה” קובע אלירז “לא יכול להיות פרשן ספורט, מנחה ועוד ‘ערוץ הספורט‘ שמעסיק אותו שדוגל ומקדם את “די לאלימות בספורט” לא יכול להעסיק אנשים אלימים מסוג זה…

נאה דורש נאה מקיים ובטח לא בתכנית טלוויזיה שילדים ובני נוער צופים בה, זה לא המקרה הראשון שכך הוא נוהג, אך זה מקרה קשה ביותר”.

אלירז, הפגוע והכואב עד עצם היום הזה, מגלה, כי; “הפקת גולסטאר, הדיחה אותו מהמשך פעילות ב”גולסטאר” ב’עונת גולסטאר אפריקה‘ יעשו נכון גם “ערוץ הספורט“.

רז זהבי – תמיד מצליח להשתמש בקשריו, כדי להסתיר את האלימות שלו…”

לדברי אלירז המנמק בין שאר את השיהוי בחשיפת האלימות של זהבי; הבעיטה והפגיעה הקשה מוכחת במסמך רפואי, הייתה בלי קשר למשחק, אלימות פושעת,

שתקתי עד תחילת העונה, כדי שהאלימות של זהבי, תקבל את ה”במה” סוף סוף, כי הוא תמיד מצליח להשתמש בקשריו, כדי להסתיר את האלימות שלו, קומץ שואלים אותי למה לדרוש פיטורים?

רז זהבי כל יום בעבודה שלו דורש פיטורי מאמנים, שחקנים ובעלי קבוצות כדורגל, אז נאה דורש נאה מקיים, ובטח כשמדובר באלימות, ועוד קומץ אלימים שואל אותי למה אני התגריתי בו,

א. בחיים אל תצדיקו אלימות, כי היא תגיע אליכם הביתה, חצופים.

ב. אני לא מתגרה בדרך כלל, אבל ב”גולסטאר” עושים את זה כל הזמן, וזהבי, כל הזמן מתגרה בכולם ולכן, דווקא הוא קיבל את זה ממני…

ולסיום השגתי את הצילום בשטח ביום שזה קרה, צילמו מוניטור ואין קשר להפקה שברור שנהנית מיחסי ציבור (יח”צ) אבל עם כל הכבוד לרייטינג, יש דברים יותר חשובים…

ואלימות חייבים לעצור בכל הכח. כדי שהאלימים יתביישו, לא מדובר במקרה בודד ולא מדובר במקרה שקרה בטעות ואפילו לא הייתה התנצלות, וכל הצדיקים שמערבים את השם יתברך, ב-יהדות לא מפנים את הלחי השנייה וחייבים לגנות אלימות ולהרחיק.

בבקשה, שתפו כדי למנוע אלימות מושתקת🙏 אסור לשתוק לאלימות. בטח בימים אלה.” סיכם אלירז שדה.

רז זהבי, כהרגלו ניסה לשמור על ארשת אֲדִישׁוּת, ניסה להקטין נזק ואמר על הבעיטה מאחור; “זו הייתה בעיטה “דַּחְלָה ” (דחיפה) זו לא בעיטה…” התגונן-תירץ רז זהבי, והמשיך בתגובתו לערוץ 24; “צילמנו לפני שנה וחצי, מה קרה פתאום, עכשיו”?

כהרגלו בחר זהבי ל”חפור” בפרשנותו והאשים את אלירז; “מדובר בקטע של יחסי ציבור, קטע של רצון לבלוט, קטע ככל הנראה של רגשי נחיתות… על רקע:

איאן זירינג הכוכב (זירינג – המוכר כ-סטיב מהסדרה “בברלי הילס” שהגיע העונה לארץ לרגל השקת “גולסטאר יוון” ובאותה הזדמנות להביע תמיכה בחיילי צהל הפצועים ב”מלחמת חרבות ברזל“.

0
0Tags

אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן