קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אינטימי חדשות רדיו | טלוויזיה

רוני קובן במח' הסגורה בסדרה דוקומנטרית 'יוצאים מהכלל' ערוץ 11

"יוצאים מהכלל" הסדרה הדוקומנטרית החדשה של העיתונאי רוני קובן, מגיעה אל מחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה" ומביאה תיעוד בלעדי של חיי המטפלים והמטופלים במחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה" השייך ל'שירותי בריאות כללית' ◄"יוצאים מהכלל" – רוני קובן במחלקה הסגורה, ראשון, 31 במרס 2019, ב-21:10.
רוני קובן במחלקה הסגורה בסדרה דוקומנטרית 'יוצאים מהכלל' ערוץ 11 | עיבוד צילום: שולי סונגו
רוני קובן

העיתונאי רוני קובן (40), הוא ללא ספק עיתונאי, במאי, תסריטאי, שדרן רדיו, מנחה טלוויזיה ומחזאי יוצא מן הכלל, ממשיך להפתיע עם עוד פרק בסדרה דוקומנטרית "יוצאים מהכלל" מחר, יום ראשון, כ"ד באדר ב' התשע"ט, 31 במרס 2019, בשעה 21:10, ב-ערוץ 11, על המחלקה הסגורה בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה" ותיעד את חיי המטפלים והמטופלים בה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

בפרק המיוחד שישודר  (מחר, א' ב-21:10), מדובר בתיעוד רגיש ובלעדי של חיי המטפלים והמטופלים במחלקה הסגורה של 'מרכז לבריאות הנפש גהה' בית חולים פסיכיאטרי, השייך ל'שירותי בריאות כללית' השוכן בעיר פתח תקווה ותיעד את חיי המטפלים והמטופלים בה.

העיתונאי קובן, נכנס אל המחלקה הסגורה וחושף את הצופים להתמודדות הצוות המטפל במוסד הפסיכיאטרי, עם ההתקפים שחווים המטופלים, עם הסכנה המתמדת שמטופלים, יפגעו בעצמם ובצוות המטפל.

וכן, מתעד את ה"הכאה על חטא" של צוות המטפלים במקום בעניין נוהל הקשירה של מטופלים למיטתם, נוהל שרווח בעבר במחלקה.

"יוצאים מהכלל" היא סדרה דוקומנטרית חדשה, ובה העיתונאי רוני קובן יוצא לפגוש קהילות ייחודיות בנוף הישראלי: אם מדובר באנשים שמבחירה או מחוסר ברירה חיים בדרך השונה באופן קיצוני מכל מה שאנחנו מכירים.

קובן, בדרכו הייחודית הולך להכיר אותם מקרוב וגם לחוות איתם את סגנון החיים המיוחד שלהם.

כזכור, בפרק הראשון, תועדו הטקסים של נאמני הר הבית והניסיונות הלא-חוקיים שלהם להקריב קורבן פסח על ההר.

בפרק השני, מחר יום ראשון, 31 במרס 2019, ב-21:10, התלווה העיתונאי  קובן גם אל 'קהילה הקווירית' שלחבריה, יש זהות מינית נזילה.

 העיתונאי קובן, התלווה גם אל 'קהילה הקווירית' שלחבריה, יש זהות מינית נזילה

קוויר (queer) הוא מונח המתאר זהות מינית ומשמש כקטגוריה לזהויות לכל ההומוסקסואלים, לסביות, ביסקסואלים, טרנסג'נדרים, טרנסקסואלים (להטב -ראשי התיבות של לסביות, הומואים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים) ואינטר-סקסואלים,

ואף משמש לעיתים הטרוסקסואלים, הנוקטים בפרקטיקה מינית שאינה בזרם המרכזי של ההתנהגויות המיניות, כגון; פוליאמוריה.

הפירוש המילולי של המושג באנגלית הוא; "חריג, משונה או מוזר". במקור, בסוף המאה ה-19, קוויר היה כינוי גנאי לבני אדם שהנטייה המינית או הזהות המגדרית שלהם מנוגדת לנורמה.

בפרק השבוע (מחר, ראשון ב-21:10) נכנס העיתונאי קובן אל מחלקה הסגורה ב'מרכז לבריאות הנפש גהה' בית חולים פסיכיאטרי השוכן בעיר פתח תקווה ותיעד את חיי המטפלים והמטופלים בה.

רוני קובן בשיחה עם אחד המאושפזים במחלקה הסגורה בסדרה דוקומנטרית 'יוצאים מהכלל' ערוץ 11 | עיבוד צילום: שולי סונגו
רוני קובן בשיחה עם מאושפז

בהמשך העונה, של הסדרה "יוצאים מהכלל"  מתועדים גם קהילת כוכבי הילדים שחברים בה אלפי כוכבי ילדים שחולמים להיות יובל המבולבל, בני נוער סטארט-אפיסטים מ'דור ה-'Z שהתעשרו בזכות עצמם והם בעלי סדר יום מתיש ובלתי-אפשרי.

כמו כן, בסדרה הצצה על אנשי 'אוף־דה־גריד'  (Off The Grid) על האנשים שנאלצו או החליטו לצאת אל מחוץ למערך החיים המודרני מבלי חיבור אל רשת החשמל, המים או הביוב העירוניות, כדי לחיות בבידוד בטבע והם מרגישים מאושרים.

"יוצאים מהכלל" – סדרה דוקומנטרית של העיתונאי רוני קובן מחר במחלקה הסגורה, יום ראשון, כ"ד באדר ב' התשע"ט, 31 במרס 2019, בשעה 21:10.

אודות 'כאן, תאגיד השידור הישראלי'

תאגיד השידור הישראלי, תחת המותג "כאן", הוא תאגיד סטטוטורי ישראלי שהוקם בשנת 2015 בעקבות חקיקה בשנת 2014 זאת מכוח חוק השידור הציבורי הישראלי, לשם החלפתה של רשות השידור, שהחוק, הורה על סגירתה ובמקומה לספק שידור ציבורי עצמאי, חדשני, מקצועי ומגוון, הנותן ביטוי לכלל הדעות והזרמים בחברה הישראלית.

התאגיד החל לשדר, בטלוויזיה וברדיו, ב-15 במאי 2017. התאגיד "כאן" והוא בעל שלוש זרועות שידור; דיגיטל, רדיו וטלוויזיה;

מערכת דיגיטל ליצירת תוכן ולהפצת השידורים באתרים, באפליקציות וברשתות החברתיות; 9 רשתות רדיו FM; כאן ב', כאן גימל, כאן קול המוסיקה, כאן 88, כאן תרבות, כאן רק"ע, כאן מורשת, מכאן, תחנת הרדיו הערבית, וכאן פרסית;

שידורי טלוויזיה; ערוץ בשפה העברית – כאן 11, כאן חינוכית 23 – המשדר תוכניות לילדים ולנוער ברצף וערוץ בשפה הערבית – מכאן 33.

השידורים משודרים מהמערכות ומהאולפנים של התאגיד בירושלים, מודיעין, תל-אביב, חיפה ובאר-שבע. מנכל התאגיד תחת המותג "כאן"הוא אלדד קובלנץ.
דילוג לתוכן