קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

אילת תחבורה | רכב | תעופה תיירות | נופש

ראש עיריית אילת מאיר יצחק הלוי, שובת רעב, זה היום השני

ראש עיריית אילת מר מאיר יצחק הלוי, שובת רעב באוהל המחאה שהוקם למאבק בהחלטה לסגור את שדה דב ב- 1.7.2019 שתגרום לפגיעה קשה בשירותים אותם מקבלים תושבי אילת, מגורמים שונים המגיעים לאילת דרך שדה דב, ביניהם: רופאים, מרצים, אנשי עסקים ועוד. סגירת שדה דב תפגע קשות בתעשיית התיירות עליה מתבססת כלכלת אילת. ״ההחלטה על סגירת שדה דב היא החלטה רעה, לא הגיונית, זחוחה ומתייחסת אל תושבי אילת כתושבים שקופים ולא חשובים״.
מאיר יצחק הלוי, ראש עיריית אילת ביום השני לשביתת הרעב באוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב עם שר הכלכלה אלי כהן
יצחק הלוי עם אלי כהן

תושבי אילת רבים, ביניהם חולים, סטודנטים, בני נוער ואנשי עסקים פוקדים היום (שני, י"א באדר ב' התשע"ט) משעות הבוקר המוקדמות את 'אוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב'. אמש (ראשון) פקדו את אוהל המחאה שר הכלכלה והתעשייה, חבר הקבינט הביטחוני מדיני חבר הכנסת אלי כהן, אשר הגיע אף הוא להביע תמיכה במאבק ולחזק את ידו של ראש עיריית אילת מר מאיר יצחק הלוי, ששובת רעב כחלק מהמחאה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

״זהו מאבק חשוב וצודק, קודם כל עבור תושבי אילת, אבל גם עבור תושבי המרכז. חשוב שיהיה כאן שדה תעופה״ הבהיר וציין שר הכלכלה והתעשייה, חבר הכנסת מר כהן שהבטיח בפני ראש עיריית אילת מר יצחק-הלוי; ״בכל תפקיד שאחזיק בכנסת או בממשלה הבאה, אהיה לימינכם, לטובת העיר אילת ומדינת ישראל״.

גם גילה גמליאל דִּמְרִי, השרה לשוויון חברתי וחברת כנסת מטעם מפלגת הליכוד, הגיעה לתמוך באילת והעומד בראשה; ״אני לצדך במאבק הצודק הזה. ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, כבר הודיע שיבחן את הסוגיה הזאת מחדש.

אני מקווה,שהבשורות הטובות יגיעו מהר לאילת". ביחד עם השרה גמליאל דִּמְרִי, הגיעה גם מועמדת תנועת הליכוד, הגב'  קרן ברק מי שהייתה בעברה תושבת אילת וחיזקה גם היא את ראש העירייה במאבקו הצודק.

את אוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב, פקדו משעות הבוקר גם מנכל משרד התיירות מר אמיר הלוי, יושב ראש אגודת התעופה הכללית, ראש לשכת ארגוני העצמאים, רבני העיר אילת, גורמי תיירות וחינוך מהעיר אילת ועוד.

דוברת עיריית אילת, הגב' דנה זנטי, מסרה לפורטל 'כאן ישראל | kan-naim | אתר האינטרנט של כל המדינה כי; אילתים רבים, ניצלו אף הם את ההזדמנות לטוס היום הזה בפעם האחרונה מ'שדה התעופה אילת' שסגר הבוקר את שעריו והעתיק את פעילותו לשדה התעופה החדש של אילת על שם רמון.

ראש עיריית אילת מר יצחק-הלוי; ״אני כאן, כדי לזעוק את זעקתם של 65,000 תושבי העיר אילת. תנו לנו לחיות״.

אוהל המחאה וההזדהות הוקם כאמור אתמול (ראשון, 17.3) בחזית שדה דב והינו חלק ממחאה מתגלגלת כנגד סגירת שדה דב המהווה עורק חיים עבור תושבי אילת ברצותם לקבל שירותים חיוניים מכל סוג שהוא, רפואיים, עסקיים, השכלתיים, משפחתיים ועוד.

ראש עיריית אילת מר מאיר יצחק הלוי, שובת רעב באוהל המחאה שהוקם למאבק בהחלטה לסגור את שדה דב ב- 1.7.2019 אשר תגרום לפגיעה קשה בשירותים אותם מקבלים תושבי אילת, מגורמים שונים המגיעים לעיר אילת דרך שדה דב, .

מאיר יצחק הלוי, ראש העיר אילת על רקע אוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב
מאיר יצחק הלוי

בין המגיעים לאילת דרך שדה דב; רופאים, מרצים, אנשי עסקים ועוד. סגירת שדה דב תפגע קשות בתעשיית התיירות עליה מתבססת כלכלת העיר אילת.

״ההחלטה על סגירת שדה דב היא החלטה רעה, לא הגיונית, זחוחה  ומתייחסת אל תושבי אילת כתושבים שקופים ולא חשובים״ – אמר ראש עיריית אילת שהוסיף; ״אני כאן, כדי לזעוק את זעקתם של 65,000 תושבי העיר אילת. תנו לנו לחיות״.

אל אוהל המחאה וההזדהות נגד סגירת שדה דב, מוזמנים כל אזרחי מדינת ישראל על מנת להביע הזדהות ולחתום על עצומה הקוראת אל ראש הממשלה, להעדיף את האינטרס האסטרטגי, לאומי חברתי ואת הפריפריה על פני האינטרסים של כרישי הנדלן ובעלי ההון ולא לסגור את שדה דב המהווה עורק חיים לעיר אילת.
דילוג לתוכן