בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות פרדס חנה-כרכור תחבורה

ראש מועצת פרדס חנה-כרכור נגד העמדת רכבים למכירה בצמתים

ראש מועצת פרדס חנה-כרכור, הגב' הגר פרי יגור; "העמדת רכבים למכירה בצמתים בעיקר לאורך 'דרך הנדיב' גורמת לסיכונם של הנהגים והולכי הרגל! טיפול שורש בתופעה יוביל לשיפור משמעותי בבטיחות הולכי הרגל והנהגים, שטחים ציבוריים פנויים ממפגע זה ושמירה על חזות ישוב אסתטית ונעימה יותר".
הגר פרי יגור ראש מועצת פרדס חנה-כרכור ברקע תמרור 'איסור חניית כלי רכב למכירה' | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
הגר פרי יגור

מועצת פרדס חנה-כרכור והעומדת בראשה הגב' הגר פרי יגור, הודיעו, כי החליטו להשים קץ לתופעת העמדתם של כלי רכב חלקם למכירה הסכנת את הולכי הרגל והנהגים עצם בצמתים ובצירי התנועה בעיקר במרכז הישוב לאורך 'דרך הנדיב' בצומת הנדיב-הבנים ואזור המרכז המסחרי (מתחם 'אגד' לשעבר).

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לפַּרְדֵּס חַנָּה–כַּרְכּוּר | אתר החדשות המקומיות של פרדס חנה-כרכור בפייסבוק’ או בטוויטר.

השבוע החלה המועצה המקומית להציב, כ-40 תמרורי 'איסור חניית כלי רכב למכירה' ותחל באכיפה מידית הכוללת מתן דוחות תנועה ועד גרירה. בשבועות האחרונים מקדמת ראש המועצה תכנית לטיפול בתופעת העמדת רכבים למכירה בצמתים המרכזיים בישוב.

הוועדה לתיאום תנועה דנה ואישרה הצבת תמרורי איסור העמדת רכב למכירה בצמתים ולאורך צירי התנועה במושבה. היות ודרך הנדיב הינו ציר בינעירוני באחריות חברת נתיבי ישראל בעירבון מוגבל (לשעבר מעצ) , פנתה המועצה המקומית אל חברת 'נתיבי ישראל' וקיבלה את אישורה להצבת התמרורים.

במסגרת זו, החלה המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, להציב כ-40 תמרורי אי העמדת רכב למכירה בצמתים ובצירי התנועה. הצבת התמרורים החלה לאורך דרך הנדיב, בצומת הנדיב-הבנים ואזור המרכז המסחרי (מתחם 'אגד' לשעבר).

הצבת התמרורים בשלב ראשון, נועדה ליידע ולהתריע על איסור העמדת הרכבים למכירה בצדי הדרך.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' הלית שי, מסרה לאתר ’פַּרְדֵּס חַנָּה–כַּרְכּוּר | אתר החדשות המקומיות של פרדס חנה-כרכור' כי בשלב שני מועצת פרדס חנה-כרכור, תחל באכיפה באמצעות יחידת הפיקוח העירוני הכוללת מתן דוחות ואף גרירת רכבים במידת הצורך.

תכנית זו, גובשה ויוצאת לדרך, כדי לספק מענה לתופעה המהווה למעשה הפעלת עסק לא חוקי ב-שטחי ציבור.

הגב' פרי יגור; "בעיית העמדת רכבים למכירה בצמתים הפכה בשנים האחרונות ל'מפגע בטיחותי-תעבורתי וסביבתי'

הרכבים העומדים למכירה על המדרכות ובשטחי הציבור, מפריעים לביטחון ולבטיחות משתמשי הדרך ואף מהווים מפגע אסתטי וחזותי ברחבי הישוב .

את הפעילות בשטח ויישום התכנית מובילים סגן ראש מועצת פרדס חנה-כרכור, מר אפרים מעודה, מנכל המועצה המקומית, מר קובי אלון, מהנדס המועצה, מר אריה רפפורט ומנהל תשתיות נכסים ומטה בטיחות בדרכים, מר יהודה וקנין.

ראש מועצת פרדס חנה-כרכור, הגב' הגר פרי יגור, מסבירה, כי; "בעיית העמדת רכבים למכירה בצמתים, הפכה בשנים האחרונות ל'מפגע בטיחותי-תעבורתי וסביבתי' המחייב טיפול ומענה יסודי ומקיף.

עומדים לנגד עינינו – בטיחות התושבים ושמירה על הסדר הציבורי. המדרכות, כחלק מהשטחים הציבוריים של כולם, צריכות להיות נקיות ממפגעים.

לא יתכן, כי בעלי רכבים וסוחרי רכבים, יעמידו רכבים ללא אישור וללא התחשבות בעובדה, כי מדובר במרחב השייך לכלל ציבור התושבים.

לדבריה של ראש מועצת פרדס חנה-כרכור הגב' פרי יגור; "טיפול שורש בתופעה, יוביל לשיפור משמעותי בבטיחות הולכי הרגל והנהגים, שטחים ציבוריים פנויים ממפגע זה ושמירה על חזות ישוב אסתטית ונעימה יותר".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן