איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אילת תיירות | נופש

ראש העיר אילת העסקים יפעלו כרגיל חרף חוק המרכולים

ראש העיר אילת מר יצחק הלוי; ״מצער ועצוב שכנסת ישראל בחרה שלא להחריג את אילת ב"חוק המרכולים" למרות שרוב חברי הכנסת ושרי הממשלה, חשבו שצריך להחריג את העיר, אך נאלצו להצביע בניגוד לצו מצפונם בגלל שיקולים פוליטיים״ ◄ ביום רביעי שעבר (3.1) אישרה מועצת העיר אילת, תיקון ל'חוק עזר עירוני' המאפשר פתיחת עסקים ב-סופי שבוע, באזורים שהוגדרו כ'אזורי תיירות' וכן עסקים שפעלו עד היום בסופי שבוע גם מחוץ לאזור התיירות.
ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי
ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

ראש עיריית אילת, מר מאיר יצחק הלוי, הבהיר היום (שלישי, כ”ב בטבת התשע”ח) כי; ״’חוק המרכולים’ שאושר הבוקר, בקריאה שנייה ושלישית בכנסת, אשר ייתן בידי שר הפנים למנוע פתיחת מרכולים בשבת על ידי ביטול חוקי עזר עירוניים עתידיים – לא יוסיף ולא יגרע דבר. עסקים באילת, ימשיכו לפעול כרגיל. שום עסק שפעל עד כה לא ייפגע ולא ייסגר”!

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

לדברי ראש העיר אילת מר יצחק הלוי; ״מצער ועצוב שכנסת ישראל בחרה שלא להחריג את אילת ב”חוק המרכולים” למרות שרוב חברי הכנסת ושרי הממשלה, חשבו שצריך להחריג את העיר, אך נאלצו להצביע בניגוד לצו מצפונם בגלל שיקולים פוליטיים״.

בעיר אילת מצויה תעשיית התיירות חשובה וקריטית לפרנסת תושביה, הוסיף והדגיש ראש העיר אילת; ״חוק המרכולים, לא יוסיף ולא יגרע דבר. עסקים באילת ימשיכו לפעול כרגיל, שום עסק שפעל עד כה לא ייפגע ולא ייסגר!״.

כזכור ביום רביעי שעבר (3.1) אישרה מועצת העיר אילת, תיקון ל‘חוק עזר עירוני’ המאפשר פתיחת עסקים ב-סופי שבוע, באזורים שהוגדרו כ‘אזורי תיירות’ וכן עסקים שפעלו עד היום בסופי שבוע גם מחוץ לאזור התיירות.

הנהלת עיריית אילת, תמשיך לפעול בכל דרך להחריג את העיר אילת ב-חוק המרכולים, גם אם בחקיקה ראשית, כאמור על רקע מאפייניה הייחודיים של אילת כ’עיר תיירות‘ המארחת מדי שנה כ- 2.8 מיליון נופשים מהארץ ומהעולם, בעיקר בסופי שבוע ומאחר שרוב כלכלתה נשענת על תעשיית התיירות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן