בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן עכו נהריה

ראש הממשלה בנימין נתניהו: יושוו הטבות המס של הערים עכו ו-נהריה

ראש הממשלה מר נתניהו, שהקשיב קשב רב לטענות של ראש העיר עכו מר לנקרי בנושא 'חוק הטבות המס של העיר עכו', הביע הזדהות עם דבריו והתחייב מיידית, כי לאחר הבחירות, ידאג להשוואת הטבות המס; "מדינת ישראל רואה חשיבות רבה בפיתוח העיר עכו ואף הקצתה משאבים רבים לכך, העיר עכו, תמשיך לצמוח ולפרוח" - אמר ראש הממשלה.
ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, עם טענות ראש עיריית עכו מר שמעון לנקרי דנו בנושא 'חוק הטבות המס של העיר עכו' | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ראש הממשלה נתניהו, עם ראש עיריית עכו, לנקרי

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, עם טענות ראש עיריית עכו מר שמעון לנקרי דנו בנושא 'חוק הטבות המס של העיר עכו'

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, הביע בראשית השבוע (א) את הזדהותו עם טענות ראש עיריית עכו מר שמעון לנקרי בנושא; 'חוק הטבות המס של העיר עכו' מול העיר נהריה, אשר עלול היה לפגוע בעיר עכו, להביא לנטישת האוכלוסייה המבוססת מהעיר ולנזק חברתי-לאומי שעלול להתרחש כתוצאה מכך. נתניהו, התחייב, כי לאחר הבחירות לכנסת, ישווה את מצבה של העיר עכו, למצבה של העיר נהריה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

ראש העיר עכו מר לנקרי בגיבוי חברי מועצת העיר ותושבי העיר, נפגש בירושלים לאחר חודשיים עם ראש הממשלה מר נתניהו ובכך, הסתיים המאבק על 'חוק הטבות המס של העיר עכו' שעלול היה להביא, כאמור, לנטישת האוכלוסייה המבוססת מן העיר ולנזק חברתי-לאומי שעלול להיווצר כתוצאה מכך.

במהלך הפגישה, הציג לו מר לנקרי את העיוות לטענתו, הקיים בתקנות המס החדשות שהקנו לתושבי נהריה למעשה הטבות מס גבוהות עד פי 3 מאשר לתושבי עכו, הצמודה.

לנקרי, ותושביו, שכזכור, יצאו ופעלו, במאבק עיקש נגד עיוות המס הזה וטענו, כי תקנות המס הללו, עלולים להוביל עד כדי נטישה של תושבים ממעמד הביניים לעיר נהריה ויחזירו את עכו, שלושים שנה לאחור, לעידן שבו קיבלה נהריה, את הטבות המס עד אשר ניתנו אותן הטבות מס גם לעיר עכו.

ראש הממשלה, שהקשיב קשב רב לטענות של ראש העיר עכו מר לנקרי, הביע הזדהות עם דבריו והתחייב מיידית, כי לאחר הבחירות, ידאג להשוואת הטבות המס; "מדינת ישראל רואה חשיבות רבה בפיתוח העיר עכו ואף הקצתה משאבים רבים לכך, העיר עכו, תמשיך לצמוח ולפרוח" – אמר ראש הממשלה.

בהמשך גם התחייב ראש הממשלה מר נתניהו במכתב שהעביר אל ראש העיר עכו, מר לנקרי, כי; "מיד לאחר הבחירות בכוונתי לפעול בשיתוף עם שר האוצר, על מנת לתקן את העיוותים שנפלו ב'מפת הטבות המס' ולהשוות את מצבה של העיר עכו למצבה של העיר נהריה".

דובר עיריית עכו מר שרון דהאן, מסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי ראש העיר עכו מר שמעון לנקרי, אמר בתגובה; "אני שמח שהעוול שזעק לשמיים, תוקן. אני מודה לראש הממשלה מר בנימין נתניהו ולכל מי שנרתם למאבק וסייע לנו.

מיד לאחר הבחירות, יתוקן העוול, כפי שהבטיח ראש הממשלה ותושבי עכו, ייהנו מאותן הטבות מס שהשכנים בנהריה, קיבלו".
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן