ההפתעה המרגשת של סגן י׳ | חיל-האוויר הישראלי

לזה הוא לא ציפה! סגן י׳ חשב שהוא מצטלם לסרטון רגיל לקראת סיום קורס-טיס 179, אבל... לנו היו תכניות אחרות!

למי הצביעה גאולה אבן-סער ב-2006? | גיא זהר

כאן 11 | גאולה אבן-סער טענה שכל חייה הצביעה ליכוד, אבל מאמר מ-2006 טען אחרת. יש פער - וסגרנו אותו | אופירה אסייג, טענה שבסין וביפן אין תאונות דרכים. בדקנו. ועוד פערים קטנים | איך גם נתניהו וגם גדעון סער משתמשים באותו סקר להוכיח את הובלתם?

פורום כאן נעים

“למה אתה גונב?”: מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות כאן ישראל כאן יבנה

ראש הממשלה ביקר הפצוע בפיגוע בעיר יבנה “ניב גיבור”

שיפור נוסף חל במצבו של מר ניב נחמיה, הפצוע באורח קשה מאוד בפיגוע הדקירה בעיר יבנה שאירע בשבוע שעבר בסניף שופרסל בעיר יבנה ששב להכרה מלאה וכי לא נשקפת יותר סכנה לחייו ◄ ראש הממשלה נתניהו, חיזק את ניב על הגבורה בה נלחם במחבל; "אתה גיבור של כולנו. אנחנו ממש גאים בך וכולנו התפללנו למענך".
ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור בבית החולים קפלן, אצל ניב נחמיה שנפצע בפיגוע ביבנה | צילום: קובי גדעון, לע"מ
ראש הממשלה בנימין נתניהו בביקור בבית החולים קפלן, אצל ניב נחמיה שנפצע בפיגוע ביבנה | צילום: קובי גדעון, לע”מ

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, ביקר היום (שלישי ט”ז אב תשע”ז) בבית החולים קפלן בעיר רחובות את ניב נחמיה, שנפצע קשה בפיגוע הדקירה ביבנה לפני כשבוע וכיום ניכר שיפור נוסף במצבו. מר נתניהו, אמר בבית החולים, כי; “ניב הוא גיבור, הוא פשוט הסתער בידיים חשופות מול מחבל שטוף שנאה, בלם אותו ומנע אסון גדול”.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

בתוך כך קיבל ראש הממשלה מר נתניהו, עדכון על מצבו הרפואי של מר ניב נחמיה ממנהל בית החולים קפלן דר’ קרלוס גרוזמן, אשר הסביר על המשך הטיפול הרפואי.

מר נתניהו, הודה לצוות הרופאים והאחיות על הטיפול המסור בפצוע פיגוע הדקירה מר ניב. ראש הממשלה נתניהו, שוחח עם רעייתו של ניב, הגב’ סיגל ועם הוריו על מצבו ועל התמיכה שקיבלו מאז הפיגוע. המשפחה, הודתה לראש הממשלה מר נתניהו על ביקור החולים שערך.

ראש הממשלה, סיפר לניב שהוא מגיע לבית החולים קפלן, מסיור על תוואי גדר הביטחון בקו התפר הדרומי, בדרום הר חברון, בו גם אזור חדירת המחבל-דוקר לשטחה של ישראל.

█ ראש הממשלה אף פעם לא יהיה גבול הרמטי.

נחמיה ניב, בן ה-43, אב לחמישה ילדים, ספג דקירות מרובות מידיו של המחבל איסמאעיל אבו עראם בן ה-19. סגן מנהל סניף שופרסל מר נחמיה נאבק במחבל, הפיל עליו מוצרים מהמדפים ורק לאחר מכן, התמוטט.

הוא הובהל לבית החולים במצב קריטי עם דקירת חזה, צוואר ודקירת ראש חודרנית. הוא הונשם והורדם וקיבל טיפול ראשוני לעצירת דם מיידית בחדר הטראומה ועבר להמשך טיפול ניתוחי מציל חיים בחדר הניתוח.

ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, כתב בדף הפייסבוק שלו; “אני בא עכשיו מביקור אצל ניב נחמיה. ניב, הוא גיבור, הוא פשוט הסתער בידיים חשופות מול מחבל שטוף שנאה, חמוש בסכין ובלם אותו.

הוא מנע אסון גדול.כולנו התפללנו שהוא ייצא מזה, ודוקטור (בפנייה למנהל בית החולים קפלן), אתה אמרת לי היום, לפי מה שאנחנו רואים, שהתפילות שלנו נענו והוא אכן, יוצא מזה.ראיתי אותו עם משפחתו, וזה פשוט מחמם את הלב ואני מברך אותו ומחבק אותו בשם עם ישראל כולו.

█ ראש הממשלה, נתניהו; הטייסים היקרים שלנו הם המגנים אמיתיים על מדינת ישראל

אני בא הנה מסיור עם הקבינט בקו התפר הדרומי, בדרום הר חברון, וצפינו במקום שבו עבר אותו מחבל ועוד קודם לכן, כבר הכינו צעדים שיקשו על מעברים כאלה וצעדים נוספים שאני לא אפרט כאן, אבל דבר אחד בטוח: אף פעם לא יהיה גבול הרמטי.

בסוף המענה האמיתי, זה אומץ הלב שלנו והנכונות להילחם במרצחים הללו ושולחיהם.

הנכונות הזאת ואומץ הלב הזה, נגלו כאן היום אצל ניב בצורה מופלאה.בהזדמנות הזאת, אני רוצה לשלוח תנחומים למשפחתו של הטייס, רב סרן דודי זוהר זכרו לברכה. אנחנו יודעים מה גדול הכאב, אנחנו גם שולחים איחולי החלמה מלאה לנווט חיל האוויר שנאבק על חייו.

זה יום שבו אנחנו יכולים להגיד לטייסים היקרים שלנו שהם מגנים אמיתיים על מדינת ישראל. כולנו מאמצים אותם ללבנו והם נמצאים תמיד בתפילותינו”. אמר ראש הממשלה מר נתניהו.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן