איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

אילת פלילים

קשרו קשר לייבוא מעל 100 קילוגרם קוקאין מקולומביה

אברהם ביטון, מרדכי יוסיפוף וכן נגד איתן קופלוביץ' תושבי העיר אילת, חשודים ניסו לייבא לישראל, כמות אדירה של סם מסוג קוקאין, בשווי עשרות מיליונים, תוך תכנון קפדני ומתוחכם, וחלוקת תפקידים בניהם. ניסיונם של המשיבים לא צלח, אך ורק בשל העובדה שהסמים נתפסו על ידי המשטרה ◄הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים כנגדם.
מבריחי וצרכני סמים | אילוסטרציה
מבריחי וצרכני סמים | אילוסטרציה

נגד אברהם ביטון, מרדכי יוסיפוף וכן נגד איתן קופלוביץ’ תושבי העיר אילת, הגישה היום (שלישי, ‏כ”ט בסיון תשע”ח) פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) אל בית המשפט המחוזי בעיר לוד, כתבי אישום, המייחסים להם בין היתר, עבירות קשר לפשע, ‘ייבוא סם מסוכן’ וניסיון ייבוא סם מסוכן.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

על פי עובדות כתבי האישום, אשר הוגשו על ידי עורכי הדין יעל בן שמואל ו-עומר סגל רוזנבוים, עולה, כי יוסיפוף, קשר עם שותפיו ביטון, ו- קופלוביץ’ ואחרים שזהותם אינה ידועה, קשר לייבא מקולומביה לישראל ולהחזיק כ 102 ק”ג סם מסוג קוקאין, ששווים כ- 40 מיליון ₪.

בהתאם לקשר, נשלחו 95 ק”ג נטו קוקאין ממדינת קולומביה למדינת ישראל, אולם נתפסו על ידי גורמי האכיפה בקולומביה. במסגרת פעילות משטרתית, הועברו כ- 10 ק”ג נטו, מן הסם שנתפס אל ישראל.

חלקם נמסרו, יחד עם ‘חומר דמה’ הנחזה להיות סם, לידיו של סוכן משטרתי, אשר תפקידו היה להתייצג כמחזיק הסמים במסגרת הקשר ולמסור את הסמים למי שידרוש אותם בארץ.

 ניסו לייבא  קוקאין, בשווי עשרות מיליונים, תוך תכנון קפדני ומתוחכם, וחלוקת תפקידים בניהם

ביום 14.05.18, נטל יוסיפוף, מרכבו של הסוכן שני שקים אשר הכילו סם מסוג קוקאין במשקל של כ 1.2 ק”ג וכן חומר דמה הנחזה להיות סם, העביר אותם לרכבו ונעצר.

בבקשת המעצר, נכתב, כי: “המשיבים, ניסו לייבא למדינת ישראל כמות אדירה של סם מסוג קוקאין, בשווי עשרות מיליונים, תוך תכנון קפדני ומתוחכם, וחלוקת תפקידים בניהם.

יחידת להב 433
יחידת להב 433

ניסיונם של המשיבים לא צלח, אך ורק בשל העובדה שהסמים נתפסו על ידי המשטרה. די בכך כדי ללמוד על מסוכנותם הרבה והעובדה שלא ניתן לתת בה אמון ולשחררם לחלופת מעצר“.

התיק נחקר בידי חוקרי משטרת ישראל – יאחב”ל בלהב 433 שעשו עבודה מקצועית ומרשימה. ואילו הפרקליטות ביקשה את המשך מעצרם של הנאשמים עד לתום ההליכים כנגדם.

אל כתב האישום נגד אברהם ביטון, מרדכי יוסיפוף, נגד איתן קופלוביץ’.

אל בקשת מעצר עם תום הליכים (בשינויים מתחייבים).
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן