קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

השר נפתלי בנט ל-BBC; "הם יורים עלינו…"

השר נפתלי בנט בראיון ל-BBC; "הוצאנו את הצבא ומסרנו לעבאס את המפתחות והם יורים עלינו..."

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

בעולם כלכלה עולמית מסחר | תעשייה

קרקרים מגלמי זבוב ועליהם ממרח חומוס ומים מן האוויר

שתי חברות ישראליות הציגו לראשי הכלכלה העולמית פתרונות ישראליים ייחודיים למשבר הרעב העולמי בוועידה משתתפים 120 מנכלים של חברות מובילות בכלכלה בעולמית, האחראיות על הכנסה של כ- 2.9 טריליון דולר בשנה ◄ שר הכלכלה והתעשייה, אלי כהן; "זה זמן רב שידוע לכל מדינות העולם כי הטכנולוגיות הישראליות משנות את העולם" ◄ השר לנושאים אסטרטגיים, גלעד ארדן; "אלו הם הפנים האמיתיות של ישראל. חברות ישראליות מצילות חיים ברחבי העולם, מאפשרות גישה למים נקיים, ומייצרות פתרונות מזון, למיליוני אנשים ברחבי העולם.
נציגת חברת Flying Spark משמאל עם משתתף בכנס על משבר הרעב העולמי, בוועידת המנהלים המרכזית של קבוצת וול סטריט ג'ורנל | צילום: רלף אלסווג
נציגת חב' Flying Spark עם משתתף בכנס

שתי חברות ישראליות נבחרו להציג לראשי הכלכלה העולמית פתרונות ישראליים למשבר הרעב העולמי, בוועידת המנהלים המרכזית של קבוצת "וול סטריט ג'ורנל" שמתקיימת השבוע בוושינגטון שבארצות הברית. ראשי הכלכלה העולמית צפו בפתרונות ישראליים לרעב העולמי והשתאו גם אנחנו. 

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בוועידה משתתפים 120 מנכלים של חברות מובילות בכלכלה העולמית, האחראיות על הכנסה של כ– 2.9 טריליון דולר בשנה.

בין הנואמים בוועידה; מר ג'ון בולטון היועץ לביטחון לאומי של הבית הלבן, מר סטיב מנושין שר האוצר של ארצות הברית מר רוברטו אזוודו, מנכל ארגון הסחר העולמי מר קווין האסט יושב ראש המועצה לכלכלה של הבית הלבן, יושב ראש קבוצת ניוז קרופ מר רופרט מרדוק ועוד.

לשכת העיתונות הממשלתית האחראית מטעם משרד ראש הממשלה על תיאום התקשורת בין ממשלת ישראל ובין קהילת העיתונאים ואנשי התקשורת הפועלים בארץ, המביאה את הידיעה המעניינת, מציינת, עוד,  כי החברה הראשונה שייצגה את ישראל בוועידה החשובה, הינה חברת WaterGen המייצרת מים מ-אוויר ו-ללא חשמל.

הטכנולוגיה של חברת WaterGen, מספקת מקור זול, שופע ומתחדש של מי שתייה נקיים גם במקומות חמים וצחיחים או בכאלה שחוו אירועי קיצון במזג האוויר.

כבר היום פועלת החברה ברחבי העולם ומסייעת לאוכלוסיות המקומיות לקבל גישה למים נקיים לשתייה. החברה הביאה לוועידה את מכשיר המים שלה ובאי הוועידה, נדהמו לשתות מים איכותיים שנוצרים מ… אוויר.

החברה השנייה Flying Spark, שהנה חלק מחממת המזון של חברת שטראוס (The Kitchen) ורשות החדשנות, מייצרת מזון מחלבון המופק מ… גלמי זבוב.

מבחינה תזונתית, החלבון של מוצרי המזון שמייצרת החברה מגלמי זבובים לא נופל מחלבון אחר מהחי והוא נטול כולסטרול, ללא שומן טראנס ועשיר במינרלים, סידן, מגנזיום וברזל.

█ חברות ישראליות, מציגות את העתיד; מים איכותיים שנוצרים מ… אוויר ומזון מחלבון המופק מ… גלמי זבוב… 

בנוסף, הטכנולוגיה של החברה מאפשרת צריכת חלבון, תוך שמירה על סביבה ברת-קיימא. חברת  Flying Spark, הגיעה לכנס עם עוגיות שמבוססות על החלבון אותו היא מייצרת.

המנכלים הבכירים לא נרתעו מלטעום את הקרקרים המיוחדים (המופק כאמור, מגלמי זבוב) ועליהם ממרח של… חומוס.

השתתפות החברות הישראליות בוועידה התאפשרה כחלק משיתוף פעולה בין משרד הכלכלה והתעשייה ו-המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה כחלק מפרויקט עולמי להסברה כלכלית לחשיפת פתרונות ישראליים לבעיות גלובליות.

לדברי שר הכלכלה והתעשייה, חבר כנסת מר אלי כהן; "זה זמן רב שידוע לכל מדינות העולם, כי הטכנולוגיות הישראליות משנות את העולם.

כמעט בכל תחום שנבחר, ישנה טכנולוגיה ישראלית פורצת דרך שמשנה את כללי המשחק ב-סייבר, ציוד רפואי, תחום הרכב, חקלאות, אנרגיה וגם ב-תחום המזון, הכולל בחובו גם את תחום המים.

אני שמח לראות שגם בכנס גדול כמו הכנס של ה-WSJ, מבינים זאת ומקדישים חלק שלם לחברות הישראליות. אנו במשרד הכלכלה והתעשייה, נמשיך לסייע לחברות הישראליות לפרוץ לשווקים בינלאומיים ולסייע בכל שנדרש על מנת שנמשיך להציג לעולם טכנולוגיות פורצות דרך".

השר לנושאים אסטרטגיים, חבר כנסת מר גלעד ארדן, הוסיף, כי; "אלו הם הפנים האמיתיות של ישראל. חברות ישראליות מצילות חיים ברחבי העולם, מאפשרות גישה למים נקיים, ומייצרות פתרונות מזון, למיליוני אנשים ברחבי העולם.

המשרד בראשותי, מציג את האמת על מדינת ישראל למשפיענים ברחבי העולם במטרה להציג את החדשנות הישראלית ואת התפקיד החשוב של ישראל בפתרון בעיות גלובליות".
  • אודות הכותב

    כתב כאן ישראל

    כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

    דילוג לתוכן