קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

כאן קריית ים

קריית ים בפעם ה-5 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מהמועצה לישראל יפה

חברי ועדת השיפוט העניקו זו פעם החמישית ברציפות לקריית ים חמישה כוכבי יופי במסגרת המפעל השנתי של המועצה לישראל יפה בו בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר,
קריית ים בפעם ה-5 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מהמועצה לישראל יפה
ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, מקבל לידיו את התעודה ("חמישה כוכבי יופי") ביחד עם ממלאת מקומו עו"ד שיראל בר.

חמסה, חמסה, להצלחה פֵנוֹמֵנָלִית של העיר קריית ים, שזכתה השבוע, זו הפעם החמישית ברציפות ב’חמישה כוכבי יופי’ במסגרת המפעל השנתי של ’המועצה לישראל יפה’ – כך דווחה יחידת הדוברות, של עיריית קרית ים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

העיר קריית ים, נבחנה בידי צוות שופטים של המועצה, העורכים סיורים ברחבי העיר ובוחנים את הנעשה בה בשורה של פרמטרים זאת במסגרת המפעל "קרייה יפה ומקיימת".

בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר, איכות הניקיון הסביבתי, הטיפוח האקולוגי, ההשקעה בגינות הציבוריות ועוד.

דגש מיוחד מקדישה ועדת השיפוט לנושא תחזוקת המקלטים העירוניים ומידת מוכנותם לשעת חירום.

חברי ועדת השיפוט, של מפעל "קרייה יפה ומקיימת" ציינו, כי הם מגיעים לעיר, מדי שנה ומתרשמים בכל שנה מחדש מהתמורות שחלות בעיר קריית ים, בכל מדדי הבדיקה.

לאחר 5 שנים רצופות של זכייה, תתמודד עתה העיר על קבלת דגל "המועצה לישראל יפה", המחייב עמידה בסף דרישות גבוה ומחייב יותר.

ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, אשר קיבל לידיו השבוע את התעודה ("חמישה כוכבי יופי") ביחד עם ממלאת מקומו עו"ד שיראל בר (בצילום למעלה) ציין לשבח את מחלקות העירייה השונות הנבחנות במסגרת התחרות בהן; אגף התברואה, אגף הפיקוח ואגף התפעול, אשר אנשיהם מקפידים לעמוד לאורך כל השנה בדרישותיה הגבוהות של המועצה לישראל יפה.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

שולי סונגו

שולי סונגו, ממשתתפות מערכת אתר כאן ישראל (כאן נעים) עיסוקה העיקרי מנהלת חשבונות מדופלמת עשרות שנים בתחום.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן