בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה

בין אלכוהול מוברח לדיווחים על קקי במגלשה – יום בחיי מנהל פארק מים - כאן חדשות | אלכוהול מוברח בתוך לחם, דיווח על קקי במגלשה ומכות עם כסאות פלסטיק. כתבתם של דורון סולומונס ואורן אהרוני.

"לא מאמין במזל בלוטו – זה מתמטיקה"

"לא מאמין במזל בלוטו - זה מתמטיקה": ריאיון עם סטפן מנדל, האיש שפיצח את שיטת הלוטו, אחרי הפרק אודותיו בתוכנית זמן אמת בכאן 11.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

סליחה על השאלה❓ עונה 2 | אוטיסטים

סליחה על השאלה❓ עונה שנייה לתכנית האהובה זוכת פרס האקדמיה 🏆 שעושה את העולם מקום יפה יותר! הצצה כנה ואינטימית לחייהן של קבוצות שמתמודדות עם סטיגמות חברתיות באמצעות שאלות שנשאלו על ידי הצופים. ערוץ כאן 11.

זן נדיר – גורים

גורים - חזרזירים בפי'גמות, שפני סלע משחקים תופסת, פעוטון של יעלים, ותיעוד מיוחד של גורי זאב, מרגע ההמלטה במאורה ועד אימוני הציד שלהם. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

מציאת גופת מנהיג הילידים באמזונס – סערה בברזיל

מציאת גופתו של מנהיג הילידים באמזונס מעוררת סערה בברזיל. כאן חדשות | חדשות הלילה עם יאיר ויינרב.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

כאן קריית ים

קריית ים בפעם ה-5 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מהמועצה לישראל יפה

חברי ועדת השיפוט העניקו זו פעם החמישית ברציפות לקריית ים חמישה כוכבי יופי במסגרת המפעל השנתי של המועצה לישראל יפה בו בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר,
קריית ים בפעם ה-5 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מהמועצה לישראל יפה
ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, מקבל לידיו את התעודה ("חמישה כוכבי יופי") ביחד עם ממלאת מקומו עו"ד שיראל בר.

חמסה, חמסה, להצלחה פֵנוֹמֵנָלִית של העיר קריית ים, שזכתה השבוע, זו הפעם החמישית ברציפות ב’חמישה כוכבי יופי’ במסגרת המפעל השנתי של ’המועצה לישראל יפה’ – כך דווחה יחידת הדוברות, של עיריית קרית ים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

העיר קריית ים, נבחנה בידי צוות שופטים של המועצה, העורכים סיורים ברחבי העיר ובוחנים את הנעשה בה בשורה של פרמטרים זאת במסגרת המפעל "קרייה יפה ומקיימת".

בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר, איכות הניקיון הסביבתי, הטיפוח האקולוגי, ההשקעה בגינות הציבוריות ועוד.

דגש מיוחד מקדישה ועדת השיפוט לנושא תחזוקת המקלטים העירוניים ומידת מוכנותם לשעת חירום.

חברי ועדת השיפוט, של מפעל "קרייה יפה ומקיימת" ציינו, כי הם מגיעים לעיר, מדי שנה ומתרשמים בכל שנה מחדש מהתמורות שחלות בעיר קריית ים, בכל מדדי הבדיקה.

לאחר 5 שנים רצופות של זכייה, תתמודד עתה העיר על קבלת דגל "המועצה לישראל יפה", המחייב עמידה בסף דרישות גבוה ומחייב יותר.

ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, אשר קיבל לידיו השבוע את התעודה ("חמישה כוכבי יופי") ביחד עם ממלאת מקומו עו"ד שיראל בר (בצילום למעלה) ציין לשבח את מחלקות העירייה השונות הנבחנות במסגרת התחרות בהן; אגף התברואה, אגף הפיקוח ואגף התפעול, אשר אנשיהם מקפידים לעמוד לאורך כל השנה בדרישותיה הגבוהות של המועצה לישראל יפה.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.
אודות הכותב

שולי סונגו

שולי סונגו, ממשתתפות מערכת אתר כאן ישראל (כאן נעים) עיסוקה העיקרי מנהלת חשבונות מדופלמת עשרות שנים בתחום.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן