מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

כאן קריית ים

קריית ים בפעם ה-5 ברציפות ב-5 כוכבי יופי מהמועצה לישראל יפה

חברי ועדת השיפוט העניקו זו פעם החמישית ברציפות לקריית ים חמישה כוכבי יופי במסגרת המפעל השנתי של המועצה לישראל יפה בו בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר, איכות הניקיון הסביבתי, הטיפוח האקולוגי, ההשקעה בגינות הציבוריות ועוד.
0
0
ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, מקבל לידיו את התעודה ("חמישה כוכבי יופי") ביחד עם ממלאת מקומו עורכת דין שיראל בר | עיבוד שולי סונגו ©
דוד אבן צור, שיראל בר והתעודה

חמסה, חמסה, להצלחה פֵנוֹמֵנָלִית של העיר קריית ים, שזכתה השבוע, זו הפעם החמישית ברציפות ב’חמישה כוכבי יופי’ במסגרת המפעל השנתי של ’המועצה לישראל יפה’ – כך דווחה יחידת הדוברות, של עיריית קרית ים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן נעים’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

העיר קריית ים, נבחנה בידי צוות שופטים של המועצה, העורכים סיורים ברחבי העיר ובוחנים את הנעשה בה בשורה של פרמטרים זאת במסגרת המפעל “קרייה יפה ומקיימת“.

בין השאר נבדקת במסגרת התחרות, איכות החיים והסביבה בעיר, איכות הניקיון הסביבתי, הטיפוח האקולוגי, ההשקעה בגינות הציבוריות ועוד.

דגש מיוחד מקדישה ועדת השיפוט לנושא תחזוקת המקלטים העירוניים ומידת מוכנותם לשעת חירום.

חברי ועדת השיפוט, של מפעל “קרייה יפה ומקיימת” ציינו, כי הם מגיעים לעיר, מדי שנה ומתרשמים בכל שנה מחדש מהתמורות שחלות בעיר קריית ים, בכל מדדי הבדיקה.

לאחר 5 שנים רצופות של זכייה, תתמודד עתה העיר על קבלת דגל “המועצה לישראל יפה“, המחייב עמידה בסף דרישות גבוה ומחייב יותר.

ראש העיר קריית ים, מר דוד אבן צור, אשר קיבל לידיו השבוע את התעודה (“חמישה כוכבי יופי“) ביחד עם ממלאת מקומו עורכת דין שיראל בר (בצילום למעלה) ציין לשבח את מחלקות העירייה השונות הנבחנות במסגרת התחרות בהן;

  • אגף התברואה,
  • אגף הפיקוח,
  • אגף התפעול,

אשר אנשיהם מקפידים לעמוד לאורך כל השנה בדרישותיה הגבוהות של המועצה לישראל יפה.

■ מצאתם טעות בכתבה, זה לא נעים! לחצו כאן ספרו לנו ונתקן.

0
0דילוג לתוכן