איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

פלילים

קצין ולא ג’נטלמן – כתב אישום לקצין משטרה על מעשה מגונה

הקצין דוד הרוש, תושב פתח תקוה, חניך בקורס פיקוד ומטה של משטרת ישראל, המתקיים ב'מכללה הלאומית לשוטרים' בבית שמש, ביצע את מעשה מגונה לפני כשלושה שבועות כאשר נסע עם המתלוננת א.א קצינת משטרה ברכב משטרתי ◄ על פי כתב האישום, החל שוב, הנאשם, ללטף את ידה של המתלוננת ושוב, בניגוד לרצונה, נטל את האצבע המורה של ידה השמאלית, הכניסה אל פיו והחל ללקקה. גם הפעם, בתגובה, משכה המתלוננת לאחור את ידה והוציאה את אצבעה, החוצה מפיו של הנאשם. ששב וחזר על מעשיו בפעם השלישית ברצף זאת באותו אופן בדיוק ובתגובה משכה שוב המתלוננת את ידה לאחור והוציאה את אצבעה מפיו של הנאשם, כמקודם, תוך שהיא מוסיפה ואומרת לו; "די".
שוטרים בצילום מטושטש, צילום: משטרת ישראל, אילוסטרציה
שוטרים בצילום מטושטש

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה (מחש) הגישה היום (ראשון, ח’ בטבת התשע”ט) אל בית משפט השלום בעיר תל אביב, כתב אישום נגד קצין משטרה בן 42 בדרגת רב פקד, בגין מעשה מגונה שביצע בקצינת משטרה, בעת שהיו בנסיעה ברכב משטרתי.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

מכתב האישום, עולה, כי תושב פתח תקוה, הקצין דוד הרוש, חניך בקורס פיקוד ומטה של משטרת ישראל, המתקיים ב‘מכללה הלאומית לשוטרים’  ב-בית שמש, ביצע את המעשה לפני כשלושה שבועות (25.11.18) כאשר נסע עם המתלוננת א.א קצינת משטרה ברכב משטרתי בתום ‘ערב יחידה’ במועדון, בנמל תל אביב, שנערך לחניכי הקורס.

ברכב היו אותה עת חוץ מהקצין דוד הרוש עוד שני קציני משטרה נוספים, עמיתיו לקורס. כאשר הארבעה, היו בדרכם חזרה למכללה, בתום האירוע, לעיר בית שמש.

כאשר ב.ב. (הנהגת) נהגה ברכב, לצדה – במושב הנוסע – ישב ג.ג. ובספסל האחורי, ישבו המתלוננת א.א והנאשם רב פקד, הרוש שישב מאחורי הנהגת והמתלוננת – לצדו.

מכתב האישום, מתברר, כי מיד עם תחילת הנסיעה, בהיותם עדיין בתחומי נמל תל אביב, נטל הנאשם בשתי ידיו את ידה השמאלית של המתלוננת, ובניגוד לרצונה החל ללטפה.

בשלב מסוים, בעודם בנסיעה, הרפה הנאשם, מידה של המתלוננת א.א והחל ללטף את ירכה השמאלית, בניגוד לרצונה.

או אז נטל הנאשם הקצין הרוש את ידה השמאלית של המתלוננת, בניגוד לרצונה, הכניס את האצבע המורה שלה אל פיו והחל ללקקה.

בתגובה, משכה המתלוננת את ידה לאחור, הוציאה את אצבעה, החוצה מפיו של הנאשם, והניחה את שתי ידיה על ברכיה.

█ הנאשם הקצין הרוש את ידה השמאלית של המתלוננת, בניגוד לרצונה, הכניס את האצבע המורה שלה אל פיו והחל ללקקה.

על פי כתב האישום, החל שוב, הנאשם, ללטף את ידה של המתלוננת ושוב, בניגוד לרצונה, נטל את האצבע המורה של ידה השמאלית, הכניסה אל פיו והחל ללקקה.

גם הפעם, בתגובה, משכה המתלוננת לאחור את ידה והוציאה את אצבעה, החוצה מפיו של הנאשם.

הנאשם שב וחזר על מעשיו בפעם השלישית ברצף זאת באותו אופן בדיוק ובתגובה משכה שוב המתלוננת את ידה לאחור והוציאה את אצבעה מפיו של הנאשם, כמקודם, תוך שהיא מוסיפה ואומרת לו; “די“.

קצין משטרה בן 42 בדרגת רב פקד, דוד הרוש, לא התרשם במיוחד ממצבה של המתלוננת הקצינה א.א, אשר במהלך הנסיעה חשה ברע, סבלה מבחילות והייתה על סף הקאה.

בשל מצבה, אף רכנה המתלוננת מעט לפנים והשעינה ראשה על מסעד הכסא הקדמי של הנוסע מלפנים.

בשלב זה, החל הנאשם ללטף את שיערה, את גבה, את כתפה השמאלית ואת ידה וזאת, גם הפעם, בניגוד לרצונה.

מנהל המחלקה הפלילית ב‘מחלקה לחקירות שוטרים’ עורך דין רונן יצחק, מציין בכתב האישום, כי; המתלוננת אמרה ליושבי הרכב, כי היא חשה ברע ועומדת להקיא, אך בשל הסכנה שבעצירה בכביש המהיר – כביש מספר אחת, בו נסעו אותה שעה – לא ניתן היה לעצור בו ברגע ולכן הנהגת אמרה לקצינת משטרה המתלוננת א.א, כי תנסה לאתר מקום עצירה בטוח בכביש.

█ מחש; לנאשם רב פקד, דוד הרוש ולבית המשפט, כי ישנה אפשרות שהתביעה, תעתור למאסר בפועל  

ואכן, סמוך לאחר מכן, עצרה הנהגת את הרכב בשול הדרך. המתלוננת, יצאה מהרכב לשאוף אוויר. לאחר מספר דקות, בשל הסכנה שבעצירה בשול כביש מהיר, כאמור, הפצירה הנהגת בחבריה להמשיך בנסיעה ואכן כך היה.

סמוך לאחר מכן, כיון שהמתלוננת המשיכה לחוש ברע, עצרה הנהגת את הרכב בתחנת דלק בכביש 38, המוביל אל המכללה, שם הקיאה המתלוננת.

במעשיו המתוארים לעיל עשה הנאשם במתלוננת מעשה לשם גירוי או סיפוק מיניים, בלא הסכמתה.

דוברת מחוז ירושלים באגף דוברות הסברה ותקשורת של משרד המשפטים, הגב’ אפרת אורן מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי נאסר לפרסום כל פרט שעלול לזהות את הקצינה המתלוננת.

זאת ועוד; בעקבות החקירה הקצין משטרה רב פקד, דוד הרוש, הוצא לחופשה כפויה בשל הגשת כתב האישום על מעשה מגונה– עבירה לפי סעיף 348(ג) לחוק העונשין התשל”ז- 1977.

מנהל המחלקה הפלילית ב‘מחלקה לחקירות שוטרים’ עורך דין רונן יצחק, הודיע לנאשם, באמצעות בית המשפט השלום בתל אביב, כי הנאשם בתיק (מחש 5664/18) יכול לבקש שימונה לו סניגור ציבורי, אם מתקיים בו אחד התנאים לזכאות נאשם לייצוג המנויים בסעיף 18(א) לחוק הסניגוריה הציבורית, התשנ”ו – 1995.

המאשימה המחלקה הפלילית ב‘מחלקה לחקירות שוטרים’ הוסיפה והודיעה לנאשם רב פקד, דוד הרוש ולבית המשפט, כי ישנה אפשרות שהתביעה, תעתור למאסר בפועל בהתאם לסעיף 15 ו – 15א’ לחוק סדר הדין הפלילי , התשמ”ב – 1982.
אודות הכותב

כתב כאן ישראל

כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

דילוג לתוכן