חדשות לימודים | קורסים מסחר | תעשייה נעים ברכב

קורס יבוא רכבים וחלקי חילוף יפתח במכללה העסקית של לשכת המסחר

לבנת קיזנר מנכלית המכללה העסקית וסמנכלית שירותים עסקיים בלשכת המסחר תל אביב והמרכז ברקע: מדפי סופרמרקט עם חלפים לרכב | צילום: סטודיו כץ | עיבוד שולי סונגו ©
לבנת קיזנר
מנכלית המכללה העסקית וסמנכלית שירותים עסקיים בלשכת המסחר תל אביב והמרכז, הגב' לבנת קיזנר; "מדובר בקורס חדשני בענף הרכב, אשר משלב ידע וניסיון במגוון רחב של תחומים בעולם יבוא רכבים וחלקי חילוף ובכך מבטיח בוגרים מקצועיים היכולים לייבא בקלות בסיום הקורס כל מוצר תעבורה שיחפצו בו" ◄הקורס הראשון, וכדאי להזדרז בהרשמה, יחל ב- 1.12.19 ויכלול 15 מפגשים, 70 שעות אקדמאיות.
לבנת קיזנר מנכלית המכללה העסקית וסמנכלית שירותים עסקיים בלשכת המסחר תל אביב והמרכז ברקע: מדפי סופרמרקט עם חלפים לרכב |  צילום: סטודיו כץ | עיבוד שולי סונגו ©
לבנת קיזנר

המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז פיתחה קורס ראשון מסוגו ויחידי בארץ, המלמד כיצד לייבא רכבים, חלפים ואביזרים לרכב בצורה מקצועית וחסכונית, תוך התמודדות עם מגוון הדרישות הרגולטוריות בתחום מורכב זה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

עד כמה מורכב יכול להיות העיסוק ביבוא של רכבים, חלפים ואביזרים לרכב, מעידה הידיעה המטרידה, שהתפרסמה רק לאחרונה, כי בשנה האחרונה ‘משרד התחבורה והבטיחות בדרכים‘ הטיל קנסות בגובה של כ-50,000 ₪ על יבואני רכב אישיים והקפיא לחלקם רישיונות יבוא, מאחר ולא עמדו בדרישות החוק.

עולה, כי יבוא רכבים וחלקי חילוף הוא עניין שאנשים רבים נמנעים ממנו בגלל חוסר רצון להתעסק עם ביורוקרטיה והמשאבים שיש להשקיע כתוצאה מכך.

אחראית קשרי עיתונות של איגוד לשכות המסחר, הגב’ הילית נעמת – מרילוס, מסרה לפורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי; “‘המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז’ זיהתה את הפוטנציאל הטמון בשוק זה והיא פותחת בקורס ראשון מסוגו ויחידי בארץ, כיצד יש לייבא רכבים, חלפים ואביזרים לרכב בצורה מקצועית וחסכונית, זאת תוך התמודדות עם מגוון הדרישות ה’רגולטוריות‘ בתחום מורכב זה”.

█ הקורס הראשון וכדאי להזדרז בהרשמה, יפתח ב- 1.12.19 ויכלול 15 מפגשים, 70 שעות אקדמאיות.

הקורס, נועד להקנות למשתתפים ידע וכלים חיוניים ומקצועיים במגוון נושאים שהינם קריטיים לצורך הייבוא, לרבות סוגיות לוגיסטיות בסחר בינלאומי, חוקיות ייבוא, מיסוי, הסדרת רישיונות ייבוא ועוד.

הקורס כולל פרויקט בליווי ובהנחיית מרכז הקורס. המרכז האקדמי של הקורס, הינו מר עדי יניב, מומחה בתחומי רכש, יבוא וסחר בינלאומי וחבר בוועדות התקינה של מכון התקנים ומשרד התחבורה והבטיחות בדרכים.

לעומדים בדרישות הקורס, תוענק תעודה מטעם המכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז.

בנוסף, המכללה עוזרת לבוגרי הקורס במציאת עבודה באמצעות חברות השמה ייעודיות לעולם הסחר הבינלאומי, אשר עובדות עימה באופן שוטף מזה שנים.

לדברי מנכלית המכללה העסקית וסמנכלית שירותים עסקיים בלשכת המסחר תל אביב והמרכז, הגב’ לבנת קיזנר; “מדובר בקורס חדשני בענף הרכב, אשר משלב ידע וניסיון במגוון רחב של תחומים בעולם יבוא רכבים וחלקי חילוף ובכך מבטיח בוגרים מקצועיים היכולים לייבא בקלות בסיום הקורס כל מוצר תעבורה שיחפצו בו”.

הקורס הראשון וכדאי להזדרז בהרשמה, יפתח ב- 1.12.19 ויכלול 15 מפגשים, 70 שעות אקדמאיות.

פרטים ולהרשמה – לחץ כאן – מכללה העסקית של לשכת המסחר תל אביב והמרכז.

About the author

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 68, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות ונכד; רפאל, אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

דילוג לתוכן