חדרה יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל מלחמת חרבות ברזל ערים בישראל

צפריר אלטמן, מציג: תודעה אחרת 2023 תנועת ימין לישראל חזקה יותר

צפריר אלטרמן יו"ר ארגון "מחברים בין אחים" חבר רשימת 'המחנה המאמין' של ש"ס, נציג החילונים שומרי המסורת למועצת העיר חדרה, הקים את "תודעה אחרת 2023"- תנועת ימין חדשה במסגרת מה שהוא מכנה "הימין האגרסיבי"- הימין החדש בארץ ישראל לאחר 'טבח 7 באוקטובר 2023' ומיועדת לרוץ בעתיד לכנסת והיא תייצג את כל אלו שהחליפו דיסקט בראש ורוצים פעם אחת ולתמיד לפתור את הבעיה הפלסטינאית בארץ ישראל. אלטרמן: "עברנו משבר גדול. אבל כל הטוב עוד לפנינו. ברוך השם - חי ישראל".
0
0
צפריר אלטמן, מציג: תודעה אחרת 2023 תנועת ימין לישראל חזקה יותר, ברקע: לוגו החמ"ל של צפריר | צילום: ארכיון כאן ישראל | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
צפריר אלטמן

חבר רשימת ‘המחנה המאמין’ למועצת העיר חדרה, נציג החילונים שומרי המסורת מר צפריר אלטרמן, הקים בחודש האחרון חָמָ”ל (חֲדַר מִלְחָמָה) ליצירת תכנים ברשת בשל הצורך להעלות את המורל בעם ולחזק את חיילי צה”ל. החמ”ל הוקם על ידי צפריר אלטרמן – יושב ראש ארגון “מחברים בין אחים” להגברת הסולידריות בין חילונים דתיים וחרדים בישראל ומועמד ברשימת “המחנה המאמין”- ש”ס למועצת העיר חדרה.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

ארגון “מחברים בין אחים” מקיימים מיזמים ארציים בין 55 ערים ומועצות מקומיות בישראל שתפקידם לחבר בין אנשים בעליי השקפה אֱמוּנִית שונה.

אלטרמן, הינו בעל תואר ראשון בתקשורת של ‘האוניברסיטה הפתוחה‘ ובעברו היה איש פרסום בתל אביב.

הוא כתב עשרות מאמרי דעה בעברו ובשיטוט קצר ב’גוגל‘ ו’יוטיוב‘ – הוא מוכר כיזם חברתי הפעיל בציבור במסגרת הארגון “מחברים בין אחים” אותו הקים לפני 8 שנים, יחד עם חברי מועצת העיר חדרה ר’ בועז ביטון ועורך דין אוהד מרחב.

ארגון “מחברים בין אחים” מוביל כל שנה את מיזם “תהילים למען הנופלים” ב-יום הזיכרון לחללי מערכות צה”ל בו קוראים תושבים של עשרות רשויות מקומיות תהילים לעילוי נשמת חללי עירם.

במיזם להעלות את המורל בעם ולחזק את חיילי צה”ללוקחים חלק אלפי תושבים ומשנה לשנה, יש יותר היענות בהצטרפות של ערים חדשות למיזם. השנה, צופה אלטרמן, ישתתפו מעל 100 ערים ומועצות מקומיות.

מיד לאחר ‘טבח 7 באוקטובר 2023‘ הנורא, זיהה צפריר אלטרמן, את הצורך להעלות את המורל בעם ולחזק את חיילי צה”ל.

לשם כך החמ”ל הוקם לתת צורך מיידי ליצירת תכנים ברשת בצורת פוסטים ו”סטוריס” ושיתופם ברשת כחלק ממאמצי ההסברה גם בעולם – אבל גם פנימה לתוך החברה בישראל.

התכנים שהחָמָ”ל (חֲדַר מִלְחָמָה) מייצר ומעלה מדי ערב- כ- 20סטוריס‘ (תכנים קצרצרים) שונים, נוגעים לכל היבטי המלחמה מכל הזוויות – הפוליטיות, המדינאיות. כמו כן, הם מתייחסים לכל זווית בצורה הומוריסטית או רצינית עם מסר נוקב.

החמ”ל מייצר גם תכנים ללוחמה הפסיכולוגית כנגד תושבי עזה ו-חמאס ומייצר תשדירונים ופוסטים מתורגמים לשפה הערבית. בארגון, עושים את מיטב המאמצים להפיץ ברשתות גם תכנים אלה בידיעה שהגולשים הפלסטינים נחשפים גם לכך.

החמ”ל העלה מיזמים מקומיים בערים שונות – מיזמים שבדרך כלל אורכים מספר חודשים ליזום אותם – החלו לעלות בקצב של מהיום למחר.

בכך דחף הארגון מיזמים לאיסוף מזון לחיילים, מיזמים להקמת גופי שמירה עירוניים, מיזמים לאמירת פרקי תהילים על לוחמי צה”ל על ידי תושבי ערים שונות, מיזמים לאירוח חיילים במקוואות של מועצות דתיות וכו’.

הקמת תנועה תייצג את השינוי התפיסתי והתודעתי שחל בחברה הישראלית לאחר טבח אוקטובר 2023

במהלך הפעילות הרציפה ברשת האינטרנט, החל צפריר אלטרמן בבניית מיזם ארצי גדול יחד עם כל נציגי הערים אשר צפריר בקשר איתם במסגרת “מחברים בין אחים“.

המיזם יאגד בתוכו (כבר עכשיו- 46 ערים אישרו השתתפות) אתר אינטרנט ייעודי, עם דף לכל עיר שמשתתפת בו יהיה מידע ראשוני היכן בעיר, ניתן לאסוף מזון לחיילים, היכן ניתן להתנדב לגופי שמירה, איך ניתן להתנדב בהכנת מזון וכו’.

האתר של החָמָ”ל (חֲדַר מִלְחָמָה), יהווה פלטפורמה להעלאת מיזמים נוספים בהמשך הדרך והוא יהיה דינמי ויתאים עצמו למציאות המשתנה.

הוקמה גם קבוצת ווצאפ של מתנדבים ופורסם ווצאפ לתמיכה והפצת מסרים בטלפון ייעודי; 055-9342560.

צפריר יצר גם שת”פ עם ארגון ריממב ר– ארגון שמנציח נופלים באתר יועדי – יהודי עולמי והם מקיימים שיתוף פעולה ארצי לתיעוד הנרצחים בטבח הנורא. באתר ריממבר גם ארגנו טקס הדלקת נרות המוני ברחבת הכותל השבוע.

עם התארכות המלחמה, ובעקבות הפעילות של החמ”ל – התקבלו המון פניות מגולשים לרוץ עם הרעיונות שאנחנו מפיצים קדימה וללכת רחוק יותר.

ובכך להביא לידי הקמת תנועה שתייצג את השינוי התפיסתי והתודעתי שחל בחברה הישראלית לאחר טבח אוקטובר 2023 – והשינוי הוא עצום; “אנשים הבינו איפה הם חיים והתפכחו”.

לשם כך, הקים אלטרמן, את “תודעה אחרת 2023” – תנועת ימין חדשה במסגרת מה שהוא מכנה “הימין האגרסיבי“- הימין החדש בארץ ישראל לאחר טבח 2023

התנועה מיועדת לדבריו “לרוץ” בעתיד לכנסת והיא תייצג את כל אלו ש”החליפו דיסקט בראש” ורוצים פעם אחת ולתמיד לפתור את הבעיה הפלסטינאית בארץ ישראל.

צפריר, מצהיר כי אינו עוסק בכך כרגע ומתמקד רק בפעילות של החמ”ל, כי כרגע המטרה היא לנצח במערכת ‘מלחמת חרבות ברזל‘.

כשנשאל צפריר אלטרמן, איך הוא מסכם עד עכשיו את כל “המצב” הוא השיב; “עברנו משבר גדול. אבל כל הטוב עוד לפנינו. ברוך השם – חי ישראל“.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל ("כאן נעים") בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 70, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ול-חלי כהן-נעים, סבא מאושר ל-7 נכדים; רפאל, דוד, אוריאן, מילה שרה, אריאל, עלמה ו-אביגיל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-75

הדלקת המשואות ופתיחת חגיגות יום העצמאות

דבר ראש הממשלה ביבי נתניהו

דילוג לתוכן