הורוסקופ | Horoscope הורוסקופ | צילה שיר-אל הרשות הפלסטינית מלחמת חרבות ברזל עולם ערב

צילה שיר-אל אסטרולוגית: אסמאעיל הנייה יסיים חייו לא בדרך הטבעית

האסטרולוגית צילה שיר-אל; מגישה את ניתוח אישיותו והתחזית על גורלו של איסמאעיל הנייה, טרוריסט פלסטיני, המשמש כראש הלשכה המדינית של ארגון טרור 'חמאס' לגולשי אתר כאן ישראל; אין זה סוד, כי ישראל הרשמית כבר הצהירה על נקמתה שבוא תבוא חשבון עם האנשים האחראים ל’טבח בשבת השחורה 7.10.2023‘ שהובילה ל”מלחמת חרבות ברזל” לכן, ככל נראה, כי יחיא סינוואר ומיודענו איסמעיל הנייה, לא יסיים את חייו ב”דרך הטבעית“.
0
0
אסמאעיל הנייה לא יסיים את חייו בדרך הטבעית תחזית של האסטרולוגית צילה שיר אל אסטרולוגית ברקע: כוונת רובה לחיסול, צלף של צה"ל צילום: דובר צהל | עיבוד: Photolab | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
אסמאעיל הנייה

צילה שיר-אל האסטרולוגית ויועצת זוגית הידועה מזה כ-35 שנים, חוזה, כי איסמאעיל הנייה, טרוריסט פלסטיני, המשמש כראש הלשכה המדינית של ארגון טרור ‘חמאס’ ואחד האנשים הדומיננטיים ביותר בסכסוך הערבי ישראלי, ככל הנראה, לא יסיים את חייו בדרך הטבעית.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

הנייה, נולד ב-29 בינואר 1963 ב’מחנה הפליטים שאטי‘ ברצועת עזה. הוא מילא תפקידי מנהיגות שונים בחמאס, וגם כיהן כראש ממשלת הרשות הפלסטינית בין השנים; 2006 ל-2007.

הוא נשוי ואב ל-13 ילדים. יש לו שני אחים ושמונה אחיות, שלוש מהן נישאו לבדואים מישראל, והן בעלות אזרחות ישראלית ומתגוררות ב-תל שבע

מפתו האסטרולוגית, מצביעה על כך, כי הינו אחד האנשים החכמים והמוכשרים ביותר הקיימים עבור תושבי עזה.

איסמעאיל הנייה, הוא מנהיג מלידה וכך נסללה דרכו, למרות שבא ממקום של תנאי עוני ודלות. בנעוריו, עבד בארץ ישראל בענף הבנייה כ’טייח‘ כדי לסייע בפרנסת משפחתו

את סגנון חשיבתו והתנהלותו בחיים, יהיה קל להבין בחיבור לעובדת היותו ‘בן מזל דלי‘ שזהו מזל שמלחמה למען אידיאל וחופש אישי הם החשובים לו ביותר ונראה שזוהי מטרת חייו.

יותר מחוכמתו, תחושת הבטן שלו מנהלת אותו והוא חי בתחושה שהייעוד שלו בחיים הוא להוביל את עמו ל’חופש המוחלט‘ וכמעט לא חשוב המחיר.

גם בהיותו נער, הנייה, למרות שציית למוסכמות מתוך כבוד למשפחתו, הרי שבתוך תוכו תמיד הרגיש שהוא צריך לתקן את העולם וחתר לחופש ושיווין.

בתפיסת עולמו הוא פועל עבור הצדק המוחלט שלדעתו זהו כיבוש / הכנעת ישראל, תוך כדי שחרור בני עמו. זהו הקו המנחה שלו ואין שום דבר שיזיז אותו מדעתו.

הוא יכול בחוכמתו ובחשיבתו האינטלקטואלית המוגברת, לצאת ממצבים קשים בחיים, תוך כדי שהוא ממציא את עצמו כל פעם מחדש.

הוא אינו חושב באופן שיגרתי ולכן, הקרובים אליו אוהבים להיוועץ בו. גם כאשר נדמה שהמצב גרוע, תמיד, יעשה או יגיד משהו שיאיר את פני הדברים בצורה שונה.

זו הסיבה שבגללה הגיע לתפקיד של מדינאי בכיר בחמאס ו-לא איש צבא.

הנייה, מספיק אנוכי ואוהב נוחות, כדי לא להתגורר ב-עזה המוזנחת לטעמו האישי, אלא מנהל את המלחמה מ-קטאר הנחשבת מדינה ואמירות קטנה השוכנת בחצי אי קטן בצפון-מזרח חצי האי ערב שמגבה את דרכו ונותנת לו חסות בשטחה.

הנייה, נותן את הטון במערכה הזו, אלא שהוא עושה זאת בצורה “יותר מתוחכמת” וב”כובע של מדינאי”.

הוא לא “מתלכלך פיזית” ואת ה”עבודה השחורה” תמיד ישאיר לאחרים לעשות.

איסמעאיל הנייה, ניחן בכוח פיזי רב ויכולת לעמוד לאורך זמן במצבי לחץ מתמשכים, כתוצאה מתקופות קשות שעבר בחיים.

הוא נעלב מהר מאוד ולוקח דברים ללב ולעולם אינו שוכח או אינו סולח למי שפגע בו, כשבמוחו תמיד קודחת המחשבה כיצד הוא יכול להחזיר עין תחת עין ושן תחת שן.

מזל גדי, הורוסקופ | צילום: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
מזל גדי

הוא אינו אדם שיגרתי ומתוך חשדנות תמיד שומר על הפרטיות וה”אני הפנימי” שלו ולא ייתן לאף אחד להגיע אל הבטן הרכה שלו, כך שיש מעט מאוד אנשים שיודעים מה הוא באמת מרגיש בתוך תוכו.

מאחר והוא פועל מתוך אידיאל, הרי שאין דבר שמכעיס אותו יותר מ’חוסר צדק‘ ולצדק פנים רבות בהתאם לתפיסת העולם שלו באותו הזמן.

הוא פועל רק לאחר שהוא חושב לעומק ו-אינו אימפולסיבי בהתנהגותו ולכן, נראה שלפני כל עשייה הוא משקיע שעות של חשיבה ובחינה מדוקדקת של הדברים על מנת לא לפספס כלום.

מתברר, כי יחיא סינוואר (יַחְיא אבראהים חסן סִנְוַאר (يحيى إبراهيم حسن السنوار) ראש ממשל חמאס ברצועת עזה וממייסדי הזרוע הצבאית של הארגון, לא פועל לבד.

גם איסמעיל הנייה, נותן את הטון במערכה הזו, אלא שהוא עושה זאת בצורה “יותר מתוחכמת” וב”כובע של מדינאי“.

אין זה סוד כי ישראל הרשמית כבר הצהירה על נקמתה שבוא תבוא חשבון עם האנשים האחראים ל’טבח בשבת השחורה 07.10.2023‘ שהובילה ל”מלחמת חרבות ברזל” לכן, ככל נראה, כי יחיא סינוואר ומיודענו איסמעיל הנייה, לא יסיים את חייו ב”דרך הטבעית“.

0
0Tags

אודות הכותב

צילה שיר-אל

הכותבת צילה שיר-אל, משמשת יועצת זוגית ומשפחתית מוסמכת בתחומי: אסטרולוגיה, נומרולוגיה, טארוט לפניות אישיות לגברת שיר-אל כתבו אל - zila@012.net.il.

ברכת ראש הממשלה נתניהו ליום העצמאות ה-76

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

הדלקת המשואות יום העצמאות ה-76

תפילה ליום העצמאות 76

דילוג לתוכן