"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

תאונת דרכים

צוותי מדא טיפלו בכ-748 פצועי תאונות דרכים השבוע

מראשית השבוע גם במהלך מה שכונה; 'שבוע הבטיחות בדרכים' נגרמו תאונות דרכים, בהם; 4 הרוגים שמותם נקבע בשטח ו-6 פצועים קשה ◄ מנתוני ארגון מגן דוד אדום, עולה, כי בשנת 2016, טיפלו צוותי מדא ביותר מ-79 אלף אירועי תאונות דרכים, בשנת 2015 ביותר מ-70 אלף ובשנת 2014 בכ-65 אלף ◄ מנכל מדא; "אנו רואים עליה במספר התאונות המטופלות על ידי מדא, מדי שנה, ואני קורא לציבור כולו' נהגים מכל סוג והולכי רגל כאחד: שמרו על חייכם...".
צוותי מגן דוד אדום בזירת תאונת דרכים בראשית השבוע | צילום: תיעוד מבצעי מדא
צוותי מגן דוד אדום בזירת תאונת דרכים בראשית השבוע | צילום: תיעוד מבצעי מדא

בצוותי מגן דוד אדום, החובשים והפאראמדיקים, נאלצו מראשית השבוע גם במהלך מה שכונה; 'שבוע הבטיחות בדרכים'  יום (ראשון, כ"ג בחשוון  תשע"ז, 12.11) ועד היום (חמישי, כ"ז בחשוון  תשע"ז, 16.11) שעות אחר הצהריים, לטפל בכ-748 פצועים ב'תאונות דרכים' כתוצאה ממאות תאונות דרכים, גדולות כקטנות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

הוזעקו צוותי מגן דוד אדום, ל-753 אירועים של תאונות דרכים, בהם טופלו 748 פצועים, מהם 4 הרוגים שמותם נקבע בשטח, 6 פצועים קשה, 17 פצועים בינוני והיתר פצועים קל.

דובר מדא, מר זכי הלר, מסר לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה, כי מסיכום האירועים השנתי עולה תמונה המלמדת על גידול במספר תאונות הדרכים המטופלות על ידי מדא משנה לשנה.

מנתוני ארגון מגן דוד אדום, עולה כי בשנת 2016, טיפלו צוותי מדא ביותר מ-79 אלף אירועי תאונות דרכים, בשנת 2015 ביותר מ-70 אלף ובשנת 2014 בכ-65 אלף.

מנכל מגן דוד אדום, מר אלי בין, אמר, כי; "ארגון מגן דוד אדום, ערוך בכל רגע נתון להעניק טיפול רפואי לפצועי התאונות בכבישים ולצערי גם השבוע, ב"שבוע הבטיחות בדרכים" הצטרפו למשפחת השכול של תאונות הדרכים ארבעה משפחות נוספות.

אנו רואים עליה במספר התאונות המטופלות על ידי מדא מדי שנה ואני קורא לציבור כולוף נהגים מכל סוג והולכי רגל כאחד; שמרו על חייכם, התחשבו באנשים האחרים המשתמשים בכביש או במדרכות וגלו קצת יותר סבלנות לאחרים בכביש. לפני הכל, צמצום מספר התאונות, זה בידיים שלנו כאזרחים".
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן