101 הזעקת עזרה מדא

ארכיון כתבות ‘כאן ישראל’

טקס חילופי שרים

הטקס בהשתתפות השר הנכנס ח"כ עודד פורר, השר היוצא ח"כ אלון שוסטר, שר האוצר ח"כ אביגדור ליברמן ומנכ"ל המשרד ד"ר נחום איצקוביץ'.

פורום כאן נעים

המדריך לבחירת המלון המושלם

הקיץ כבר כאן, ואיתו גם כל הפירות המתוקים! אז כיצד נבחר את המלון המדוגם ביותר? מדריך שירות ההדרכה והמקצוע, נביל עומרי, עונה על כל השאלות!

מפעל הפיס

שומר הראש וויטני יוסטון

וויטני יוסטון הייתה זמרת פופ, רית'ם אנד בלוז, גוספל וסול, כותבת ומלחינת שירים, ושחקנית קולנוע אמריקאית. אחת הזמרות המצליחות והמפורסמות של סוף שנות ה-80 ושנות ה-90.

טיפים לאחסון פירות וירקות

כמה פעמים כבר עשינו את אותה הטעות וקנינו ירקות ופירות בכמויות שיכולות להספיק גם לעוד שנה, אבל אז - באסה! נאלצנו לזרוק אותם. *לא עוד* משרד החקלאות פה כדי לעזור ולהאריך עוד יותר את חיי המדף שלהם! צפו בסדרה הקטעים וכנסו עכשיו:

101 הזעקת עזרה מדא

חדשות בריאות חדשות עסקים כסף מדבר קורונה | Covid-19

צוותים רפואיים ועסקים יִתְמְכוּ בשוברי פנאי בעשרות מיליוני ₪

משרד האוצר ומשרד הכלכלה והתעשייה; עשרות מיליוני ₪, יחולקו לצוותים הרפואיים למימוש בעסקים: תומכים בצוותים הרפואיים, מסייעים לעסקים - שר האוצר ושרת הכלכלה והתעשייה, סיכמו בתיאום עם שר הבריאות על פרויקט משותף ל'חלוקת שוברי פנאי לצוותים הרפואיים' ◄ שר האוצר, ליברמן; "אני שמח על ההזדמנות להעניק להם רגע של נחת המאפשר גם סיוע לענף התיירות ולעסקים שגם הם נדרשים להתמודד אל מול המגבלות הקיימות".
0
0
שר האוצר, אביגדור ליברמן, שרת הכלכלה והתעשייה, אורנה ברביבאי ברקע: שטרות של שקלים | צילום רקע: Depositphotos | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ליברמן, ברביבאי

פרויקט ייחודי לתמיכה בצוותים הרפואיים אשר עומדים בחזית ההתמודדות הבריאותית עם הקורונה וב-עסקים, במסגרת הודעה משותפת של משרד האוצר ומשרד הכלכלה והתעשייה – בתמיכת ראש הממשלה, נפתלי בנט, סיכמו היום (יום חמישי, י”א אלול תשפ”א) שר האוצר, אביגדור ליברמן, שרת הכלכלה והתעשייה, אורנה ברביבאי בתיאום עם שר הבריאות, ניצן הורוביץ.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק או בטוויטר.

עולה, כי במסגרת הפרויקט לתמיכה בצוותים הרפואיים, תעביר הממשלה לכל ‘מוסד רפואי‘ סוג של “שוברי פנאי” אשר באמצעותם יוכלו הצוותים הרפואיים לממש במגוון בתי עסק בכל רחבי הארץ, ביניהם; בתי מלון, הארחה, תרבות, אטרקציות, מסעדות, בתי קפה ועוד.

פרויקט לתמיכה בצוותים הרפואיים, נועד להוקיר ולהביע הערכה על עבודתם המסורה ולאפשר מעט הפוּגה לצוותים הרפואיים, תוך עידוד עסקי הפנאי אשר נפגעו ב-ירידה בפעילות ובהכנסות בעלי העסקים, בגלל נגיף קורונה | Covid-19.

ההערכה, היא, כי יחולקו עשרות אלפי שׁוֹבְרִים (תלוּשים המשמשים להודעה על זיכוי כספי) לעובדים במוסדות הבריאות השונים, בעלות כוללת של עשרות מיליוני שקלים.

מטעם אגף דוברת משרד הכלכלה והתעשייה, בשיתוף דוברת משרד האוצר, נמסר לאתר ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ כי אופן הקצאת השׁוֹבְרִים ומנגנון המימוש מול בתי העסק, יגובשו על ידי משרדי הממשלה ויפורסמו בהקדם.

שרת הכלכלה והתעשייה, אוֹרנה בַּרְבִּיבַאי, אמרה, כי; “ההחלטה המשותפת התקבלה מתוך רצון  להוקיר את פועלם של הצוותים הרפואיים לצד תמיכה בעסקי הפנאי שנפגעו בתקופת מגיפת הקורונה“.

משרד הכלכלה והתעשייה” הוסיפה בַּרְבִּיבַאי; “ימשיך לבחון את המשמעויות הנובעות מהתמודדות הענפים השונים עם מגיפת הקורונה, כדי לספק מענה מותאם לצרכי המשק”.

שר האוצר, אביגדור ליברמן, אמר, כי; “אנו מלאי הערכה על עבודתם המאומצת של הצוותים הרפואיים והתמודדותם היומיומית מזה למעלה משנה עם האתגרים שמציב מולם מגיפת הקורונה.

“אני שמח על ההזדמנות” הוסיף שר האוצר; “להעניק להם רגע של נחת המאפשר גם סיוע ל-ענף התיירות ולעסקים שגם הם נדרשים להתמודד אל מול המגבלות הקיימות”.

0
0אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 67, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן