קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

צבא | ביטחון

צהל נטרל מנהרת טרור של חמאס שחדרה לשטח ישראל

מדובר ב'מנהרת הטרור' השנייה במספר שנחשפת בתוך חודש וחצי האחרון, המצביעה על הצלחה מבצעית המבוססת טכנולוגיה מתקדמת, עדות לעליית מדרגה ליכולת שפותחה ונכנסה לשימוש בצהל ◄דובר צהל, תת-אלוף רונן מנליס; "חפירת המנהרה, הפרה בוטה ובלתי מתקבלת על הדעת של הריבונות הישראלית".

האם צהל, פיצח את הדרך לגילוי מנהרות מעזה לישובים בשטח ישראל? אליבא ד-דובר צהל, תת אלוף רונן מנליס, אכן  כך; "יש לנו שיטה שמביאה ותביא להישגים משמעותיים". הבוקר (ראשון, כ"ב בכסלו התשע"ח) נטרל כוחות צהל, מנהרת טרור של חמאס שחצתה לשטח ישראל מחאן יונס שברצועת עזה אל שטח ישובי ישראל באזור הקרוב לקיבוץ נירים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

מתברר, כי בשבועות האחרונים, איתרו ומיפו כוחות צהל של פיקוד הדרום, אוגדת עזה והחטיבה הדרומית בשיתוף כוחות הנדסה, מודיעין וכוחות מיוחדים את 'מנהרת הטרור של החמאס' שחדרה, כאמור, מאות מטרים אל תוך שטח ישראל, אך לא היוותה איום ממשי על יישובים ישראלים.

מנהרת טרור של חמאס אשר חדרה אל שטח ישראל | צילום דוץ
מנהרת טרור של חמאס אשר חדרה אל שטח ישראל | צילום דוץ

הנטרול בוצע באמצעות שיטה חדשה המשלבת טכנולוגיה, מודיעין ויכולת מבצעית. השיטה פותחה בתכנית רב שנתית בשם; "גדעון" וקורמת כעת עור וגידים; "יש לנו שיטה שמביאה ותביא להישגים משמעותיים", אמר דובר צהל, תת אלוף רונן מנליס.

איתור 'מנהרת טרור' בפעם השנייה בשבועות האחרונים, הינו הצלחה מבצעית המבוססת טכנולוגיה מתקדמת, עדות לעליית מדרגה ליכולת שפותחה ונכנסה לשימוש בצהל.

כמו כן, סיכולה הוא חלק ממאמץ נרחב לאיתור תשתיות תת-קרקע, המובל על ידי כוחות צהל, כלקח שנלמד מאז סיום "מבצע צוק איתן".

מפקד אוגדת עזה תת אלוף יהודה פוקס, מפקד החטיבה הדרומית אלוף משנה קובי הלר ומפקד פיקוד דרום אלוף איל זמיר ליד המנהרה
מפקד אוגדת עזה תת אלוף יהודה פוקס, מפקד החטיבה הדרומית אלוף משנה קובי הלר ומפקד פיקוד דרום אלוף איל זמיר ליד המנהרה

"חפירת המנהרה, שהייתה משמעותית מאוד לארגון הטרור חמאס ואשר נמצאה בשלבי בנייה מתקדמים, היא הפרה בוטה ובלתי מתקבלת על הדעת של הריבונות הישראלית, ולאור כך פעל צהל", הבהיר והזהיר דובר צהל, תת אלוף רונן מנליס.

"ארגון הטרור חמאס הוא הכתובת ועליו מוטלת האחריות למתרחש ברצועת עזה וממנה".

"צהל, ימשיך וינקוט בכל האמצעים העומדים לרשותו מעל ומתחת לקרקע לסיכול ניסיונות פגיעה בתושבי מדינת ישראל", הוסיף תת אלוף מנליס.

נטרול מנהרת הטרור של חמאס על ידי צהל | צילום: דובר צהל
נטרול מנהרת הטרור של חמאס על ידי צהל | צילום: דובר צהל • אודות הכותב

  משה נעים

  עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן