"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

חדרה פלילים

צבי גנדלמן מסתבך – המשטרה האזינה וצילמה בלשכתו כשנה

אוזניים לכותל; החשודים, בהם ראש העיר חדרה צבי גנדלמן והקבלן - איש העסקים סמי לוי, טוענים, כי אין שום דבר פלילי במגעים שהתקיימו לפני הבחירות וכי למשטרה, פרשנות שגויה לדברים רבים שנאמרו בלשכת ראש העיר חדרה  ◄ "זו לא פעם ראשונה שהמשטרה משתמשת בשיטה הזו בחקירות סמויות של ראשי ערים, אבל זהו בהחלט צעד חריג מאד".
ראש עיריית חדרה מר צביקה (צבי) גנדלמן
ראש עיריית חדרה, צביקה (צבי) גנדלמן

פרטים נוספים על חקירת החשדות בפרשת השחיתות 2018 של עיריית חדרה פורסמו היום (רביעי, כ"ג בסיון התשע"ח) מהם עולה, כי משטרת ישראל, התקינה מצלמה ומכשירי האזנה בלשכתו של ראש העיר חדרה מר צבי גנדלמן, כבר לפני יותר משנה כך חשף היום בתכנית של אסתי פרז עם 'בחצי היום' העיתונאי רועי ינובסקי כתב 'כאן '11 של תאגיד השידור הישראלי' המסקר את המטה הארצי והמשרד לביטחון פנים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אחד המחזות שריתק את החוקרים היה תיעוד מעשיה של ראש הלשכה של גנדלמן, הגב' אורלי נגר שנעצרה בראשית השבוע (שני) לשישה ימים.

באותה תקופה שהונצחה, כאמור, במצלמות הנסתרות, היא חשודה, כי מחקה פגישות של ראש העיר גנדלמן, עם אנשים שונים, אך רישומם של אלו, נמחק מ'יומן הפגישות'.

אחר כך. נטען, כי במעשיה אלו של המזכירה נגר, יש חשד לעבירות של שיבוש חקירה.

עוד נודע, כי המשטרה, מתמקדת בין היתר במגעים הקואליציוניים שהתקיימו טרם הבחירות לרשות המקומיות חדרה, ו"הדילים הפוליטיים שנתפרו" בעקבותם.

החשודים בהם צבי גנדלמן ואיש העסקים והקבלן החדרתי סמי לוי, טוענים, כי אין שום דבר פלילי במגעים שהתקיימו לפני הבחירות לרשות המקומית וכי למשטרה, פרשנות שגויה לדברים רבים שנאמרו בלשכת ראש העיר חדרה.

על פי חוק, צריך 'אישור שופט מחוזי' לכך. במצלמה שהותקנה ומכשירי האזנה בלשכתו של ראש העיר חדרה מר צבי גנדלמן, תועדו גם פגישותיו עם חברי מועצת העיר, אנשי לשכתו ויזמים שונים.

לדברי הכתב ינובסקי; "זו לא פעם ראשונה שהמשטרה משתמשת בשיטה הזו בחקירות סמויות של ראשי ערים, אבל זהו בהחלט צעד חריג מאד".

כזכור, שלשום (יום שני, כ”א בסיון התשע”ח) סערה העיר חדרה, כאשר משעות הבוקר, עם היוודע, כי חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה ב’להב 433' עצרו בבוקר בתום חקירה סמויה, את ראש עיריית חדרה מר צביקה (צבי) גנדלמן ועוד 3 חשודים לחקירה באזהרה ועיכבו 2 חשודים נוספים, בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, עבירות מס ועבירות נוספות שנועדו לקדם את עניינם של אחרים בניגוד לחוק.

בבתיהם ובמשרדיהם של החשודים נערכו חיפושים. בין העצורים נבחרי ועובדי ציבור בכירים ברשות המקומית, חדרה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן