מבזקי כאן ישראל

פורום כאן נעים

יחד ננצח את הגיף קורונה

היגיינה מרבית למניעת הידבקות, כמה צעדים לשטיפת ידיים. שומרים על הכללים מצילים חיים. (משרד הבריאות).

לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

מה לקנות; אבקת חלב רגילה 150 גר'. ביצים; 4. אבקת אפיה; כפית ותקבלו; לחמניות טעימות בלי קמח ברבע שעה!

Whitney Houston – “I Will Always Love You”

Whitney Houston - performing "I Will Always Love You" (HD) com legenda. "אני חולה עליה", תתרווחו והאזינו לקול ולביצועים המדהימים האלה.

קלמן וסג”ל | 11.03.20: סיוע למשק בעקבות משבר קורונה

כאן חדשות | מדי ערב נפגשים קלמן ליבסקינד ואראל סג"ל לשעה של אקטואליה קצבית, בועטת ולא מתנצלת. דיווחים, ראיונות, פרשנויות וכל הקולות שצריך לשמוע כדי להבין טוב יותר מה שקורה היום בחדשות – לפני הקלעים ומאחוריהם.

צליית בשר: כך תעשו את זה נכון

השף דן עמיר, ממסעדת BP בחיפה מסביר לנו בכמה טיפים פשוטים כיצד לצלות את הבשר ולהשאיר אותו רך ועסיסי, וגם – מה הנתח שהישראלים הכי אוהבים?

מפעל הפיס

המדים החדשים של מג”ב

הכירו את המדים החדשים של לוחמות ולוחמי משמר הגבול.

נעים לעקוב אחרי

חדרה פלילים

צבי גנדלמן מסתבך – המשטרה האזינה וצילמה בלשכתו כשנה

אוזניים לכותל; החשודים, בהם ראש העיר חדרה צבי גנדלמן והקבלן - איש העסקים סמי לוי, טוענים, כי אין שום דבר פלילי במגעים שהתקיימו לפני הבחירות וכי למשטרה, פרשנות שגויה לדברים רבים שנאמרו בלשכת ראש העיר חדרה  ◄ "זו לא פעם ראשונה שהמשטרה משתמשת בשיטה הזו בחקירות סמויות של ראשי ערים, אבל זהו בהחלט צעד חריג מאד".
ראש עיריית חדרה מר צביקה (צבי) גנדלמן
ראש עיריית חדרה, צביקה (צבי) גנדלמן

פרטים נוספים על חקירת החשדות בפרשת השחיתות 2018 של עיריית חדרה פורסמו היום (רביעי, כ”ג בסיון התשע”ח) מהם עולה, כי משטרת ישראל, התקינה מצלמה ומכשירי האזנה בלשכתו של ראש העיר חדרה מר צבי גנדלמן, כבר לפני יותר משנה כך חשף היום בתכנית של אסתי פרז עם ‘בחצי היום’ העיתונאי רועי ינובסקי כתב ‘כאן ’11 של תאגיד השידור הישראלי’ המסקר את המטה הארצי והמשרד לביטחון פנים.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

אחד המחזות שריתק את החוקרים היה תיעוד מעשיה של ראש הלשכה של גנדלמן, הגב’ אורלי נגר שנעצרה בראשית השבוע (שני) לשישה ימים.

באותה תקופה שהונצחה, כאמור, במצלמות הנסתרות, היא חשודה, כי מחקה פגישות של ראש העיר גנדלמן, עם אנשים שונים, אך רישומם של אלו, נמחק מ’יומן הפגישות‘.

אחר כך. נטען, כי במעשיה אלו של המזכירה נגר, יש חשד לעבירות של שיבוש חקירה.

עוד נודע, כי המשטרה, מתמקדת בין היתר במגעים הקואליציוניים שהתקיימו טרם הבחירות לרשות המקומיות חדרה, ו”הדילים הפוליטיים שנתפרו” בעקבותם.

החשודים בהם צבי גנדלמן ואיש העסקים והקבלן החדרתי סמי לוי, טוענים, כי אין שום דבר פלילי במגעים שהתקיימו לפני הבחירות לרשות המקומית וכי למשטרה, פרשנות שגויה לדברים רבים שנאמרו בלשכת ראש העיר חדרה.

על פי חוק, צריך ‘אישור שופט מחוזי’ לכך. במצלמה שהותקנה ומכשירי האזנה בלשכתו של ראש העיר חדרה מר צבי גנדלמן, תועדו גם פגישותיו עם חברי מועצת העיר, אנשי לשכתו ויזמים שונים.

לדברי הכתב ינובסקי; “זו לא פעם ראשונה שהמשטרה משתמשת בשיטה הזו בחקירות סמויות של ראשי ערים, אבל זהו בהחלט צעד חריג מאד”.

כזכור, שלשום (יום שני, כ”א בסיון התשע”ח) סערה העיר חדרה, כאשר משעות הבוקר, עם היוודע, כי חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה ב’להב 433′ עצרו בבוקר בתום חקירה סמויה, את ראש עיריית חדרה מר צביקה (צבי) גנדלמן ועוד 3 חשודים לחקירה באזהרה ועיכבו 2 חשודים נוספים, בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, עבירות מס ועבירות נוספות שנועדו לקדם את עניינם של אחרים בניגוד לחוק.

בבתיהם ובמשרדיהם של החשודים נערכו חיפושים. בין העצורים נבחרי ועובדי ציבור בכירים ברשות המקומית, חדרה.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן