קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בחירות לרשויות המקומיות 18' חדרה חדשות משה נעים

צביקה גנדלמן לא ראש העיר שלי – גם לא של תושבי חדרה

זה ראש עיר, זה? החצוף הזה, מבקש עוד 5 שנים מה שנקרא "בקטנה" והוא כותב; "לעוד חמש שנים של עשייה!"- ראבק, עשייה של מה? של במה שאתה חשוד? במה, נו, אין לך בושה. הוא גנדלמן, לא נעצר על גניבת גויאבות מעץ השכן, הוא לא נעצר על אי חגירת חגורת בטיחות? הוא נעצר לשבוע ימים והורחק שבועות ארוכים מבניין עיריית חדרה בחשדות חמורים מאד. מאד. הוא ראש העיר חדרה, גנדלמן, נעצר בחשד לעבירות שוחד בחירות, קבלת דבר במרמה, זיוף ועבירות נוספות. מדובר בעבירה שעונשה עד 5 שנות מאסר. פיס אוף קייק (Piece Of Cake) באמת?
צביקה גנדלמן, פותח את הפה
צביקה גנדלמן, פותח את הפה

צביקה גנדלמן הוא גם גנב? כן! הוא 'גנב דעת' כאשר הוא מפרסם את עצמו בתמונה המחמיאה לו, כי היא מלפני 5 שנים, כשהכריז בכל תרועה גדולה, כי בא לעירייה לנקותה מן השחיתות שדבקה בה תושבי חדרה, האמינו לו בלב שלם והוא נבחר בסופו של דבר על מצע של שקיפות וטוהר המידות.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

אצל גנדלמן, לא השתנה דבר… המים בנחל חדרה, המשיכו לזרום ב-5 השנים האחרונות, זכים ממש כמי גן עדן, כמעט ראויים לשחייה, לשתייה, לדייג…

חדרה, מעולם לא חוותה מחדל פינוי האשפה, מעולם לא הפכה להיות מזבלה עירונית, האשפה לא נערמה שבועות ארוכים בכניסות לבתי התושבים,

מחירי הארנונה לא עלו 5 שנים, כדי לממן משכורות יועצים חיצוניים הנוגסות ללא רחם ברווחת התושב, אין פקקים בעיר התנועה זורמת בקלילות…

גם אין דוחות חניה גם לא לנכים עם תו נכה, והם הנכים מתגלגלים בכיסאותיהם בעליצות אל החוף ומשם למימי הים ב'נגישות' ראויה…

כאשר יער חדרה, הפך המקום לנופש הכי רומנטי, נקי ומוריק ומוכן לקליטת אלפי נופשים…

שמעולם לא הוגשה תביעה ייצוגית על היטל השמירה… שהכניסה והיציאה משכונת גבעת אולגה בשבתות ובחגים וגם באמצע השבוע, זורמת, כמו סכין החותך בחמאה

… וגנדלמן, הוא מעולם לא שיקר בנושא שדה התעופה בחדרה, שכאשר יקום, ישמיע רק נגינת קולות שמימיים של מלאכים לתושבים 24 שעות ביממה…

הנדלן של תושבי בית אליעזר בפרט, ירקיע שחקים, תרתי משמע… את יתר ההבטחות, נשמור, יש לנו עוד חודשיים וחצי לבחירות.

אבל אחרי הליקוק השיטתי והדוחה של המקורבים שלו שזכו בצורה זו אחרת במנעמי השלטון של האיש שגם הוא לדבריו, טועה גם מבלי שהתכוון, בקיצור מבחינתו, הכל דבש.

אם כן, איפה העוקץ? או-אז מגיעים לתחתית ושם בדיוק אנו אוכלים את החרא. וואו, איזה כמות של "שיט".

 כעת הקים לו גנדלמן, רשימה עצמאית בשם; "חדרה 1". במה? 'חדרה אחת' במספר הכישלונות

תשאלו את תושבי עין הים (מטרד המטמנות), תשאלו את תושבי בית אליעזר (על הקרינה מעמודי החשמל של הפארק) תשאלו את סוחרי חדרה ברחובות הראשיים על עסקיהם המשגשגים…

תשאלו את תושבי נחליאל ששכונתם המתחרדת, כבר לא מרבד הקסמים… תשאלו את תושבי חדרה לגבי אוויר הפסגות שהם נושמים מתחנות הכח הפחמיות של "אורות רבין" המסנוורות וחונקות ילדים מאַסְתְּמָה-קצרת.

תשאלו את יאיר לפיד, למה אין אף מפלגה החפצה ביקרו של צביקה גנדלמן ולאחר שנזרק, נבעט שעות ספורות (!) ממפלגת "יש עתיד" חד וחלק, עוד היו לו גם טענות, כי אמרו לו "גופתך עוד לא התקררה…וזרקו אותי".

הפסיכולוג בגרוש שלו ("סתאם" אין לו ואם כן), יהא אשר יהא, זיבל לו את השכל שנטע בו ביטחון, עצמי, כך שכעת הקים לו גנדלמן, רשימה עצמאית בשם; "חדרה 1". במה? 'חדרה אחת' במספר הכישלונות.

בנושא גינון העיר, אני מקבל בהכנעה את השיפור הניכר, אבל תושבי חדרה, כזכור, בוחרים ורוצים באמת ראש עיר ולא גנן. אולי? מר גנדלמן, תיקח אחריות סוף סוף. לא! אה, השררה, הכבוד ההולך ונעלם. הבנתי.

זה ראש עיר, זה? החצוף הזה, מבקש עוד 5 שנים מה שנקרא "בקטנה" והוא כותב; "לעוד חמש שנים של עשייה!"- ראבק, המשך עשייה של במה? של במה שאתה חשוד? במה, נו, אין לך בושה.

הוא גנדלמן, לא נעצר על גניבת גויאבות מעץ השכן, הוא לא נעצר על אי חגירת חגורת בטיחות? הוא נעצר לשבוע ימים והורחק שבועות ארוכים מבניין עיריית חדרה בחשדות חמורים מאד. מאד.

 הצביעו בבחירות הקרובות לכל אחד מהמועמדים האחרים לראשות העיר חדרה ויש כאלה בשפע, כל אחד וכישוריו – אבל 'רק לא צביקה גנדלמן'

גנדלמן, חזר ללשכתו "נישוקים וחיבוקים עם העובדים" והתנהג כמי שניצח בפעולה הרואית כשהשתחרר מציפורני הרוע רק עם כמה שריטות מהשהייה בשבי אצל החיזבאללה בקרב קשה בגבול הצפון.

הוא ראש העיר חדרה, מר גנדלמן, נעצר בחשד לעבירות שוחד בחירות, קבלת דבר במרמה, זיוף ועבירות נוספות. מדובר בעבירה שעונשה עד 5 שנות מאסר. פיס אוף קייק (Piece Of Cake) באמת?

האם אתה היית מחתן את בתך לאדם כזה? האם היית עושה איתו עסקים? אני אומר לכם שהוא נוסף למעלותיו גם שקרן, לפחות לגבי כותב שורות אלו. אבל זה פחות מעניין את הציבור, אולי…

אצל צבי גנדלמן לא השתנה דבר… אז הוא היה "בתנופה" אלא שהפעם אני מקווה שהציבור חכם יותר ויעיף אותו הביתה בתנופה אחת בקלפי.

ודי כבר; חשוד לכאורה, חשוד, נאשם, אסיר, כן אלה אם לא הבנתם; ראשי העיר חדרה ב-20 שנה האחרונות. די כבר. לא צריכים עוד זעזועים בשלטון המקומי של חדרה, אם יוחלט להעמידו לדין עוד פעם בחירות.

הצביעו בבחירות הקרובות לכל אחד מהמועמדים האחרים לראשות העיר חדרה ויש כאלה בשפע, כל אחד וכישוריו; אוהד מרחב, שירלי עודד, איקי צור, יניב דרי, גדי אריאלי – אבל 'רק לא צביקה גנדלמן'. זוכרים?

מר צביקה גנדלמן, אתה לא ראש העיר שלי ולא תהיה בשום מצב וגם לא של תושבי חדרה ושכונותיה שומרי חוק, אולי של חלקם שקיבלו ג'ובים ותקציבים על חשבון כספי מסים של התושבים ועל חשבוני.

אני אתך אסגור את החשבון עם פתק אחד ביום הבחירות 'רק לא צביקה גנדלמן' ועשרות התושבים שומרי חוק? אל תתנו לו פרס. שימו פתק, אחרי פתק, אחרי פתק, כל מועמד אחר הראוי בעיניכם וההכרעה הדמוקרטית תקבע.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן