"מוזר, נחמד וטוב": 50 שנה להתנדבות בקיבוצים

התנועה הקיבוצית מציינת 50 שנה להגעת המתנדבים והמתנדבות – אותם צעירים שבאו מחו"ל לעזור בעבודה בקיבוצים ולחוות מקרוב חיים שיתופיים. כתבתו של רובי המרשלג, מתוך חדשות הערב 18.10.18.

פורום כאן נעים

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות בכנסת

הסטנדאפיסט נדב אבקסיס בהדלקת נרות חגיגית בטרקלין שאגאל במשכן הכנסת לפני שנתיים 26.12.16. שידורי ערוץ הכנסת - ערוץ 99.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – זוחלים

זוחלים - מדוע הנחשים ויתרו על הרגליים, ההבדל בין נשיפה לשיפה, מטבעונים עושים אהבה, ההצלחה הגדולה של הצפע, והחרדון הקדמון מהערבה. צלם ובמאי: משה אלפרט. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות

ארץ נהדרת, ניר וגלי: הדלקת נרות. חנוכה שמייח.

ד"ר אופיר ארצי על נזקי עור הפנים

ד"ר אופיר ארצי מומחה ברפואת עור ומין, המרכז המשולב לאסתטיקה, מחלקת עור על נזקי עור הפנים. "חיים בריא" עם פרופ' קרסו.

מפעל הפיס

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה

מתכון סופגניות אפויות עם מלית ריבה פרווה, צמחוני יותר בריא בקלי קלות

חוזליטו

חוסה חימנס פרננדס (1943), הידוע בשם הבמה חוזליטו (חוסליטו), זמר ספרדי שהתפרסם והצליח בשנות ה-50 וה-60. אחד מילדי הפלא המפורסמים והמצליחים בכל הזמנים. התפרסם בקול סופרן מיוחד במינו. הפופולריות שלו הייתה לא רק במדינות דוברות ספרדית, אלא גם במדינות צפון אירופה ובאגן הים התיכון.

נעים לעקוב אחרי

חדשות בריאות מינויים במגזר הציבורי

פרופ’ יעקב בר ראש החוג לגינקולוגיה של אונ’ תל אביב

פרופסור יעקב בר, מכהן כמנהל אגף הנשים והיולדות ב'וולפסון' בעיר חולון, מזה כ-3 שנים ולפני כן, ניהל את היחידה לרפואת האם והעובר (היריון בסיכון) ◄דקאן אוניברסיטת תל אביב, פרופסור אהוד גרוסמן, אל פרופ' יעקב בר; "המינוי לראש החוג לגינקולוגיה של אוניברסיטת  תל אביב, אושר מועצת החוג לגינקולוגיה ומיילדות והוא החל מ-1.09.2017 למשך שנתיים".
פרופ' יעקב בר מונה לראש החוג לגינקולוגיה של אונ' תל אביב ברקע הודעת דיקאן הפקולטה לרפואה על המינוי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
פרופ' יעקב בר | ברקע: הודעת דיקאן הפקולטה לרפואה על המינוי | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

מנהל אגף הנשים והיולדות ב'וולפסון', פרופסור יעקב בר, מונה באחרונה לראש החוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב. זאת לאחר שדקאן אוניברסיטת תל אביב, פרופסור אהוד גרוסמן, כתב אל פרופ' יעקב בר, מנהל אגף הנשים והיולדות ב'וולפסון' בעיר חולון, כי; "המינוי לראש החוג לגינקולוגיה של אוניברסיטת  תל אביב, אושר מועצת החוג לגינקולוגיה ומיילדות והוא החל מ-1.09.2017 למשך שנתיים".

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

פרופסור יעקב בר, מכהן כפרופסור מן המניין בחוג לגינקולוגיה ומיילדות של אוניברסיטת תל אביב משנת 2005. בין השנים; 2010-2013 פרופסור בר, כיהן כיושב ראש החברה ל'רפואת האם והעובר'.

 פרופ' יעקב בר, מומחה להיריון בר סיכון, מחלות כלי דם בהיריון, יתר לחץ דם, מחלות כליה, קרישיות יתר בדם…

דוברת וממונה על ההסברה של המרכז הרפואי ’וולפסון בעיר חולון, הגב’ מיכל ויינשל שיינמן, מסרה לפורטל מסרה ל'פורטל כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי; פרופסור יעקב בר, מכהן כמנהל אגף הנשים והיולדות ב'וולפסון' בעיר חולון, מזה כ-3 שנים ולפני כן, ניהל את היחידה לרפואת האם והעובר (היריון בסיכון).

פרופסור יעקב בר, נחשב מומחה להיריון בר סיכון, מחלות כלי דם בהיריון, יתר לחץ דם, מחלות כליה, קרישיות יתר בדם, ומומחה ל'אולטרסאונד מיילדותי וגינקולוגי'.

פרופסור יעקב בר, הינו בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, החוג להנדסה ביורפואית של הטכניון והחוג להנדסה כימית של אוניברסיטת בן גוריון.
 • אודות הכותב

  כתב כאן ישראל

  כתב כאן ישראל | כאן נעים, הוא חבר מערכת ו/או מידע שהובא / נשלח על ידי פרטיים ואו מוסדות ואו על ידי כותב שבחר להישאר בעילום שם ונבדק לפני פרסומו על ידי מערכת האתר. פניות בדואר האלקטרוני אל כתב אתר כאן נעים: kanisrael2018@gmail.com

  Add Comment

  Click here to post a comment

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  דילוג לתוכן