קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

פרדס חנה-כרכור קהילה

פרדס חנה מחברת את הקהילה אל כוחות הביטחון וההצלה

כ-250 איש הגיעו לפעילות הקהילתית שארגנה רכזת הקליטה באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה. האירוע מצטרף לסדרת אירועים קהילתיים אותם מקיימת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור בשכונות הישוב. עיר הילדים והנוער "נודדת" בין שכונות הישוב ובשבוע האחרון, התארחה בשדרות הציונות במערב המושבה. הפעילויות כוללות מופעים לילדים והפנינג מגוון לילדים ולמשפחות.
שוטר רוכב על סוס בפרדס חנה -כרכור
שוטר רוכב על סוס בפרדס חנה -כרכור

כ-250 הורים, ילדים ומבוגרים הגיעו לאירוע "הקהילה מתחברת לכוחות הביטחון וההצלה" שהתקיים ברחבת החניון בבית הספר "ישורון" בישוב פרדס חנה. הפעילות נערכה ביוזמת ובהובלת השירות הקהילתי באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה, ורכזת הקליטה הגב' הילה ג'גאו.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפעילות השתתפו כוחות המשטרה, יחידת הכבאות ומגן דוד אדום שהעלו מפגן מרשים לפעילותם ושיתפו את הילדים בפעילות חווייתית.

התצוגה כללה; יחידת כלבנים, פרשים, רובוט, אופנוע משטרתי, ניידת משטרה, ניידת כבאית וניידת מגן דוד אדום.

רכזת הקליטה, הגב' הילה ג'גנאו באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מציינת, כי; "מטרת הפעילות הייתה לייצר ולחזק את השותפות בין המשטרה לקהילה בגובה העיניים על ידי גיוס הקהילה לעשייה חברתית באזור מגוריהם.

אמבולנס של מדא בפרדס חנה -כרכור
אמבולנס של מדא בפרדס חנה -כרכור

כמו-כן, על ידי בניית אימון וחוויה חיובית מהפעילות המגוונות שהיו באירוע הן לילדים והן להוריהם כאחד. אני שמחה על ההיענות הגבוהה לאירוע ועל המשוב החיובי שקיבלנו מהתושבים שהשתתפו".

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב' הלית שי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה' כי האירוע מצטרף לסדרת אירועים קהילתיים אותם מקיימת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור בשכונות הישוב.

עיר הילדים והנוער "נודדת" בין שכונות הישוב ובשבוע האחרון, התארחה בשדרות הציונות במערב המושבה.

הפעילויות כוללות מופעים לילדים והפנינג מגוון לילדים ולמשפחות באמצעות מחלקת נוער וקהילה ומחלקת איכות הסביבה המקיימת הפעלות בנושא איכות סביבה ו-קיימות.
דילוג לתוכן