איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

פרדס חנה-כרכור קהילה

פרדס חנה מחברת את הקהילה אל כוחות הביטחון וההצלה

כ-250 איש הגיעו לפעילות הקהילתית שארגנה רכזת הקליטה באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה. האירוע מצטרף לסדרת אירועים קהילתיים אותם מקיימת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור בשכונות הישוב. עיר הילדים והנוער "נודדת" בין שכונות הישוב ובשבוע האחרון, התארחה בשדרות הציונות במערב המושבה. הפעילויות כוללות מופעים לילדים והפנינג מגוון לילדים ולמשפחות.
שוטר רוכב על סוס בפרדס חנה -כרכור
שוטר רוכב על סוס בפרדס חנה -כרכור

כ-250 הורים, ילדים ומבוגרים הגיעו לאירוע “הקהילה מתחברת לכוחות הביטחון וההצלה” שהתקיים ברחבת החניון בבית הספר “ישורון” בישוב פרדס חנה. הפעילות נערכה ביוזמת ובהובלת השירות הקהילתי באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה, ורכזת הקליטה הגב’ הילה ג’גאו.

 רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’.

בפעילות השתתפו כוחות המשטרה, יחידת הכבאות ומגן דוד אדום שהעלו מפגן מרשים לפעילותם ושיתפו את הילדים בפעילות חווייתית.

התצוגה כללה; יחידת כלבנים, פרשים, רובוט, אופנוע משטרתי, ניידת משטרה, ניידת כבאית וניידת מגן דוד אדום.

רכזת הקליטה, הגב’ הילה ג’גנאו באגף לשירותי רווחה וקהילה במועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, מציינת, כי; “מטרת הפעילות הייתה לייצר ולחזק את השותפות בין המשטרה לקהילה בגובה העיניים על ידי גיוס הקהילה לעשייה חברתית באזור מגוריהם.

אמבולנס של מדא בפרדס חנה -כרכור
אמבולנס של מדא בפרדס חנה -כרכור

כמו-כן, על ידי בניית אימון וחוויה חיובית מהפעילות המגוונות שהיו באירוע הן לילדים והן להוריהם כאחד. אני שמחה על ההיענות הגבוהה לאירוע ועל המשוב החיובי שקיבלנו מהתושבים שהשתתפו”.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב’ הלית שי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה’ כי האירוע מצטרף לסדרת אירועים קהילתיים אותם מקיימת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור בשכונות הישוב.

עיר הילדים והנוער “נודדת” בין שכונות הישוב ובשבוע האחרון, התארחה בשדרות הציונות במערב המושבה.

הפעילויות כוללות מופעים לילדים והפנינג מגוון לילדים ולמשפחות באמצעות מחלקת נוער וקהילה ומחלקת איכות הסביבה המקיימת הפעלות בנושא איכות סביבה ו-קיימות.
דילוג לתוכן