איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדשות מועצות מקומיות פרדס חנה-כרכור

פרדס חנה-כרכור מובילה תכנית עבודה מקושרת תקציב ל-2020

הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה כרכור, מובילה את המהלך האסטרטגי לתקציב לשנת 2020, במסגרתו ההיערכות ערכה המועצה המקומית, סדנא מקצועית למנהלי האגפים והמחלקות לתקוף חזון ראש המועצה והנהלת המועצה, מהלך זה, הוא חלק ממהלך אסטרטגי רחב לשינוי המבנה הארגוני וגיבוש תרבות ארגונית חדשה במועצה המאפשרת יעילות, מקצועיות ושירות מצוינים.
הגר פרי יגור, ראש מועצת פרדס חנה כרכור, ברקע הדמייה של תכנית עבודה מקושרת תקציב לשנת 2020 | עיבוד ממחושב: שולי סונגו©
הגר פרי יגור

המועצה המקומית פרדס חנה כרכור, ערכה בשבועות האחרונים, סדנה ייעודית למנהלי מחלקות ואגפים לקראת הכנת תכנית עבודה מקושרת תקציב לשנת 2020. הסדנה, נערכה כחלק ממהלך אסטרטגי אותו מובילה ראש המועצה בו לראשונה הוגדר חזון שיתווה את המדיניות הסדורה של הרשות המקומית – כך מדווח היום (כ”ט בחשון התש”פ ) אתר האינטרנט של פַּרְדֵּס חַנָּה–כַּרְכּוּר.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו אל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות הוותיק של כל המדינה’ ב’פייסבוק’ או ב’טוויטר’.

תכנית העבודה מקושרת התקציב תגלם ותתקף את חזון ראש המועצה ראש מועצת המקומית פרדס חנה-כרכור הגב’ פרי-יגור, והנהלת המועצה המקומית ותגובש כחלק בלתי נפרד ממטרות העל, כדי להביא ליישומו בפועל כתכנית רב-שנתית.

התכנית תעוגן בתקציב הרשות המקומית ותכלול יעדים מדידים, כדי להביא לתפקוד וביצוע יעילים לשירות איכותי לתושבים ולפיתוח הישוב.

עוד תתמקד התוכנית בסנכרון הפעילות בין האגפים וחיזוק והרחבת ממשקי העבודה המשותפים בין אגפי ומחלקות המועצה, בקרה ניהולית ותקציבית וחשיבה ארוכת טווח אשר תייצר רצף ביצועי משנת 2020 ולשנים העוקבות.

את המהלך על כל שלביו מלווים לאורך החודשים האחרונים יועץ כלכלי, מר אריה מצליח, ויועצת ארגונית, הגב’ הדס ייגר זלינגר, עד להשלמתה של התוכנית בתחילת 2020.

ראש המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור הגב’ פרי-יגור, פתחה את הסדנה בהצגת יסודות החזון ומטרות העל להם תכנית העבודה, צריכה לספק מענה אשר משקפים את העקרונות המובילים את הנהלת המועצה.

דוברת המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור, הגב’ הלית שי, מסרה לאתר כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או ב’טוויטר’ כי בין העקרונות אליהם התייחסה ראש המועצה; “פרדס חנה-כרכור, מושבת גנים מפותחת ושוקקת ומרחב ציבורי מכבד ומכיל לתושביה.

כמו כן, מקום שנפלא לגדל בו ילדים לחיות ולהזדקן בו הנותנת מענה מיטבי בתחומי החינוך, התרבות, הספורט, התחבורה, התשתיות, הביטחון האישי, בריאות הציבור והרווחה”.

ראש המועצה, הגב’ פרי יגור; “מטרת הסדנה הייתה לפרוץ גבולות תפיסתיים ומתן לגיטימציה לחלום ולחשוב מחוץ לקופסה…”.

לאחר הצגת עקרונות החזון התכנסו העובדים לדיונים בשולחנות עגולים, כדי להתייחס לחזון ולהתמקד בדרכים אפשריות למימושו וכן, הציגו את רעיונותיהם וכיווני פעולה מרכזיים אשר יוטמעו לאחר עיבוד בתכניות העבודה.

ראש המועצה, הגב’ הגר פרי יגור, ציינה בדבריה; “לראשונה המועצה, מגבשת תכנית עבודה מקושרת תקציב אשר תהווה בסיס לפעילות שנתית ורב שנתית לאגפי ומחלקות המועצה.

התוכנית, תביא לידי ביטוי את חזון המועצה המציב את איכות חיי התושב ואיכות השירות בראש סדר העדיפויות.

מטרת הסדנה, הייתה לפרוץ גבולות תפיסתיים ומתן לגיטימציה לחלום ולחשוב מחוץ לקופסה, כדי להביא למימוש הרעיונות שעולים. חלק גדול מכיווני הפעולה, עסקו בשיתוף הציבור ואפשרויות לרתום את התושבים לעשייה ולשיפור המרחב הציבורי והקהילתי.

מהלך זה הוא חלק ממהלך אסטרטגי רחב לשינוי המבנה הארגוני וגיבוש תרבות ארגונית חדשה במועצה, המאפשרת יעילות, מקצועיות ושירות מצוינים.

הסדנה הינה שלב נוסף בתהליך אשר יימשך כעת במחלקות ובאגפים לגיבוש התוכנית לפרטיה ועל פי לוחות זמנים לפעילות לאורך השנה, תוכנית חדשה שתשקף ארגון מתחדש הצועד עם הפנים קדימה, אשר בונה ומשקיע למען מציאות חדשה לתושבים”.

עוד בדבריה, הודתה ראש המועצה, למנכל המועצה, מר קובי אלון וכן ואמרה; “לעובדי המועצה על המסירות הרבה בה הם מבצעים את תפקידם ונרתמים לתהליך החשוב”. סיכמה הגב’ הגר פרי-יגור, ראש המועצת המקומית פרדס חנה-כרכור.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן