איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

חדרה חדשות מסים

פקיד שומה חדרה זכה במקום ה-1 בתחרות לשיפור מצוינות ארגונית

פרס ראשון לרשות המסים בתחרות הגמר השנתית לצוותי שיפור מצוינות ארגונית בשירות המדינה ◄לא מכבר, זכה 'משרד פקיד שומה חדרה' במקום השלישי בתחרות האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא (בשמה הקודם האגודה לחוגי איכות בישראל) בעבור אותו תהליך שכאמור, יצר הסדרה מקצועית של 'מיסוי רווח ההון' הנוצר ממימוש של 'מטבעות דיגיטליים' בין השנים; 2011-2013.
פרס ראשון למשרד פקיד שומה חדרה בתחרות הגמר השנתית לצוותי שיפור מצוינות ארגונית בשירות המדינה | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
צוות פקיד שומה חדרה

משרד פקיד שומה חדרה, זכה במקום הראשון בתחרות היוקרתית השנתית לצוותי שיפור מצוינות ארגונית ב’שירות המדינה’. הפרס היוקרתי, ניתן למשרד פקיד שומה חדרה, בעבור יצירת תהליך הסדרה מקצועי של מיסוי רווח ההון הנוצר ממימוש של מטבעות דיגיטליים בין השנים; 2011-2013.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

פעילות המסחר בבִּיטְקוֹיְן (bitcoin) על ידי משקיעים ישראליים בתקופה שקדמה לשנת 2014, השנה שממנה ואילך עיקר המסחר נעשה באמצעות חברות המדווחות לרשויות על פי חוק והמידע הנמצא ברשותן זמין לרשויות, היוותה למעשה מעין “חור שחור” ל‘רשות המסים‘.

כך שלא היה בידה מאגר מידע הנוגע לזהות המשקיעים, היקף העסקאות, עלותן ומועדן ובכך למעשה, נמנעה היכולת לגבות מס אמת בגין עסקאות אלו.

סוגיות אלו, עמדו לנגד עיניהם של חברי הצוות שהצליחו לבנות  מנגנון שהביא לכך, כי נחשפו כ- 1,250 עסקאות (רכישות) של מטבעות ביטקוין שהתבצעו על ידי כ-417 משקיעים שונים, נגבה עד כה, מס בגובה של 30 מיליון ₪ בגין עסקאות שלא דווחו לרשות המסים ונפתחו כ-100 תיקי מס חדשים בעקבות המהלך.

יצוין, כי התחרות מנוהלת מזה 9 שנים ביוזמת ‘האגף לאיכות ומצוינות בשירות המדינה‘ ומטרתה לעודד ולהוקיר צוותי שיפור ממשרדי הממשלה ומ’יחידות הסמך‘ ובכללם בתי החולים הממשלתיים.

בתחרות היוקרתית השנתית לצוותי שיפור מצוינות ארגונית ב‘שירות המדינה’ השתתפו 19 צוותי שיפור במסגרת שני מסלולי שיפוט נפרדים.

צוות האחד לצוותי שיפור מטעם משרדי הממשלה ומיחידות הסמך והצוות השני לצוותי שיפור מבתי החולים הממשלתיים.

לא מכבר, זכה ‘משרד פקיד שומה חדרה’ במקום השלישי בתחרות האגודה הישראלית לצוותי שיפור ושש סיגמא (בשמה הקודם האגודה לחוגי איכות בישראל) בעבור אותו תהליך שכאמור, יצר הסדרה מקצועית של ‘מיסוי רווח ההון‘ הנוצר ממימוש של ‘מטבעות דיגיטליים‘ בין השנים; 2011-2013.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן