"עושים כאן משהו חד פעמי"

"עושים כאן משהו חד פעמי": הפקת הענק שמשחזרת את מלחמת יום הכיפורים | כתבתה של שני נחשוני, מתוך חדשות 07.10.19.

האם יש ערך בבקשת סליחה? | גיא זהר

לכבוד יום כיפור, בדק כאן 11, מה מעמדה של סליחה בפוליטיקה הישראלית? האם פוליטיקאים מתנצלים - והאם יש מי שימחל להם?
מהצד השני עם: גיא זהר - 07.10.2019.

פורום כאן נעים

"למה אתה גונב?": מלחמת החקלאים במשפחות הישראליות

שום דבר לא הכין את החקלאים בישראל לתופעת הגניבות של המטיילים, ש"עושים שוק" במטעים ובפרדסים. כתבתה של נועה ברק | כאן חדשות.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד"א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

נשיא המדינה ציין 20 שנים להקמת 'נגישות ישראל'

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין אירח ב- 28 ביולי 19', את נציגי עמותת "נגישות ישראל" לציון 20 שנה להקמתה.
במפגש הוגש לנשיא דו"ח המסכם 20 שנים של נגישות, ובמסגרתו נשאו דברים מייסד ונשיא העמותה יובל וגנר ומנכ"לית העמותה מיכל רימון.

נעים לעקוב אחרי

מבזקים כאן ישראל פוליטי מדיני

פייגלין: פוחד יותר מהשתלטות מערכות לא נבחרות

משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות, תוקף בתגובה להדלפות המשטרה על חקירות נתניהו: "הדלפת המשטרה היא חמורה. אני מפחד מהשחיתות, אבל מפחד יותר מהשתלטות מערכות שאינן נבחרות על הרשות הנבחרת... אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור, מדובר למעשה בכוח שנוטלים לעצמם גורמי הביטחון, להשתלט ולכוון את הרשות הנבחרת – וכבר היו דברים מעולם.
ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, תומך בראש הממשלה מר בנימין נתניהו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, תומך בראש הממשלה מר בנימין נתניהו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בעקבות העימות בין ראש הממשלה ובין משטרת ישראל סביב הדלפת המשטרה על 'חקירות נתניהו' הגיב היום (ראשון, כ"ה בתשרי התשע"ח) יושב ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, על הפרשה כאשר במפתיע העניק את תמיכתו בראש הממשלה מר בנימין נתניהו כשאמר; "אני מפריד לגמרי בין הסיפור של נתניהו לבין נושא הדלפות המשטרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

"ברור לי שלמר נתניהו, החקירות וההדלפות הללו עושות רק טוב. כי הימין, צודק ועל אף שהנושאים הנחקרים הם חמורים וחייבים להיחקר, חשדות לשחיתויות קשות בהרבה, שחיתויות שלעומתן פרשיות נתניהו נראות זניחות – לא נחקרו או שטויחו או שמוסמסו, כשראשי הממשלות בעבר באו מן השמאל או שירתו את האג'נדה שלו.

כך קובע, מר משה פייגלין, כי ל'תחושת הנרדפות של הימין' בעניין זה, יש על מה לסמוך ומר נתניהו, יודע היטב כיצד להפכה ל'הון פוליטי'.

 פייגלין; "אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור…"

מר פייגלין, המשיך והאשים, כי; "בלי שום קשר לנתניהו, ההודעה/הדלפה של המשטרה לתקשורת, כי החקירה מתחדשת, היא עניין חמורזכות הציבור היא לדעת על כך שבוצעה חקירה, לא על כך שהיא הולכת להתבצע".

יועצת תקשורת של מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות, הגב' הילה זליגמן, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר האינטרנט של כל המדינהכי מר פייגלין הוסיף וטען, כי; "אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור, מדובר למעשה בכוח שנוטלים לעצמם גורמי הביטחון, להשתלט ולכוון את הרשות הנבחרת – וכבר היו דברים מעולם.

אני מאוד מפחד מהשחיתות, נלחמתי בה בכנסת בכל כוחי. אבל מהשתלטות מערכות שאינן נבחרות, כמו; משטרה, פרקליטות, בג"צ – על נבחרי הציבור ויצירת דיקטטורה סמויה במעטה של דמוקרטיה – אני מפחד הרבה יותר". סיכם מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן