קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

מבזקים כאן ישראל פוליטי מדיני

פייגלין: פוחד יותר מהשתלטות מערכות לא נבחרות

משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות, תוקף בתגובה להדלפות המשטרה על חקירות נתניהו: "הדלפת המשטרה היא חמורה. אני מפחד מהשחיתות, אבל מפחד יותר מהשתלטות מערכות שאינן נבחרות על הרשות הנבחרת... אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור, מדובר למעשה בכוח שנוטלים לעצמם גורמי הביטחון, להשתלט ולכוון את הרשות הנבחרת – וכבר היו דברים מעולם.
ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, תומך בראש הממשלה מר בנימין נתניהו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©
ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, תומך בראש הממשלה מר בנימין נתניהו | עיבוד צילום: שולי סונגו ©

בעקבות העימות בין ראש הממשלה ובין משטרת ישראל סביב הדלפת המשטרה על 'חקירות נתניהו' הגיב היום (ראשון, כ"ה בתשרי התשע"ח) יושב ראש מפלגת זהות, מר משה פייגלין, על הפרשה כאשר במפתיע העניק את תמיכתו בראש הממשלה מר בנימין נתניהו כשאמר; "אני מפריד לגמרי בין הסיפור של נתניהו לבין נושא הדלפות המשטרה.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו לכאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה בפייסבוק’ או בטוויטר.

"ברור לי שלמר נתניהו, החקירות וההדלפות הללו עושות רק טוב. כי הימין, צודק ועל אף שהנושאים הנחקרים הם חמורים וחייבים להיחקר, חשדות לשחיתויות קשות בהרבה, שחיתויות שלעומתן פרשיות נתניהו נראות זניחות – לא נחקרו או שטויחו או שמוסמסו, כשראשי הממשלות בעבר באו מן השמאל או שירתו את האג'נדה שלו.

כך קובע, מר משה פייגלין, כי ל'תחושת הנרדפות של הימין' בעניין זה, יש על מה לסמוך ומר נתניהו, יודע היטב כיצד להפכה ל'הון פוליטי'.

 פייגלין; "אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור…"

מר פייגלין, המשיך והאשים, כי; "בלי שום קשר לנתניהו, ההודעה/הדלפה של המשטרה לתקשורת, כי החקירה מתחדשת, היא עניין חמורזכות הציבור היא לדעת על כך שבוצעה חקירה, לא על כך שהיא הולכת להתבצע".

יועצת תקשורת של מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות, הגב' הילה זליגמן, מסרה לפורטל ’כאן ישראל | כאן נעים | אתר האינטרנט של כל המדינהכי מר פייגלין הוסיף וטען, כי; "אין למשטרת ישראל, שום סמכות להכפיש אדם (בטרם עת) וכשמדובר בנבחר ציבור, מדובר למעשה בכוח שנוטלים לעצמם גורמי הביטחון, להשתלט ולכוון את הרשות הנבחרת – וכבר היו דברים מעולם.

אני מאוד מפחד מהשחיתות, נלחמתי בה בכנסת בכל כוחי. אבל מהשתלטות מערכות שאינן נבחרות, כמו; משטרה, פרקליטות, בג"צ – על נבחרי הציבור ויצירת דיקטטורה סמויה במעטה של דמוקרטיה – אני מפחד הרבה יותר". סיכם מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

דילוג לתוכן