קמפיין: אנשים. לא סמלים

עמותת נגישות ישראל - Access Israel, יוצאת בקמפיין מקורי רחב היקף / ארצי של עמותת נגישות ישראל יחד עם משרד הפרסום ליאו ברנט, למיגור תופעת עברייני חניות הנכים והעלאת המודעות לנושא. בין לילה, אלפי תמרורי חניות נכים ב-15 ערים, ובעשרות רבות של חניונים ומרכזי קניות בפריסה ארצית, הוחלפו בתמונות של 50 אנשים אמיתיים עם מוגבלות, המספרים את סיפוריהם האישיים.

נאומו של בצלאל סמוטריץ' מכנס התנועה לאיכות השלטון

במשך עשרות שנים המתח הרצוי בין הרשויות השונות לא התקיים. יותר נכון לומר – הוא התקיים אבל בכיוון אחד בלבד. הרשות השופטת איתגרה פעם אחר פעם את שתי חברותיה, ואולם היא עצמה לא אותגרה לרגע. אסור היה לגעת בה.

פורום כאן נעים

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים?

האם יש קשר בין פעילות תחנת הכוח בחדרה לבין מחלות נשימה בילדים? העיתונאי אלי לוי חדשות ערוץ 10 מביא את הסיפור ושיחה עם מנהלת מחלקת ילדים במרכז הרפואי הלל יפה דר' עדי קליין.

הרב יובל הכהן אשרוב – מגלה איך לרזות בלי דיאטה

הרב יובל הכהן אשרוב - מגלה לנו את הסוד איך לרזות בלי דיאטה.

זן נדיר – טורפים

טורפים - טורפי העל של ישראל כפי שנלכדו בעדשה של משה אלפרט במשך שלושים שנה: מסעודתו של הנמר האחרון בעין-גדי ועד המרדף אחרי זאבי הגולן. במאי תסריטאי וקריין: יגאל מוסקו.

אמא ל-12 מוצאת זמן לאהבה חדשה

ילדות כואבת ובעל אלים לא הצליחו לנצח את ליאת ברששת, שמגדלת לבד את תריסר ילדיה. עכשיו, נגד כל הסיכויים היא ממציאה את עצמה מחדש עם עמוד פייסבוק מצליח והרצאות שהיא מעבירה, ואפילו מוצאת זמן לאהבה חדשה.

סטטיק ובן-אל תבורי עם הלהיט החדש

סטטיק ובן-אל תבורי, הצמד המוזיקלי הישראלי עם הקליפ-להיט הראשון החדש בשפה האנגלית. זו הגרסה האמריקאית ל"סלסולים" שיצאה לעולם 12.12.18.

מפעל הפיס

נגישות השירות למגבלה תקשורתית (גמגום)

אנדריי קגן, אדם מגמגם אשר עובד בעמותת נגישות ישראל, מספר על עצמו ונותן המלצות לאופן בו יש לתקשר עם אדם מגמגם.

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי

מרק שעועית מהיר וקל להכנה בנוסח דרוזי מסורתי, שניתן לטבען, רוטב לאורז [ 40 דק' בישול] מתכונים נוספים ניתן למצוא באתר - http://druzecuisine.com/ מרק שעועית מהיר כתוספת לאורז לבן, מתכון דרוזי מסורתי קל להכנה שניתן לטבען, מתוך סודות המטבח הדרוזי.

נעים לעקוב אחרי

בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל כנסת ישראל

פייגלין: את חוק הנאמנות בתרבות צריך לזרוק לפח

משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות; "אסור שתהיה נאמנות בתרבות (!) ואין צורך שהמדינה תתקצב תרבות בכלל! הימין מנסה לייצר בולשביזם חדש של רעיונות. השמאל מנסה לדבוק בבולשביזם הישן שיצר – כלומר להמשיך להנביע את רעיונותיו על חשבון משלם המיסים שאינו חפץ בהם... יצירה תרבותית, צריכה להיות ממומנת על ידי הקהל הרחב ו/או על ידי פילנתרופים פרטיים".
משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות נגד הצעת חוק הנאמנות בתרבות של שרת התרבות והספורט מירי רגב
משה פייגלין נגד מירי רגב

חוק הנאמנות בתרבות המהווה תיקון לחוק התרבות והאמנות שיזמה שרת התרבות והספורט חברת כנסת מירי רגב ב־2018, לפיה השרה, תוכל לבטל תקציב תמיכות או לקצץ את חלקו עבור מוסדות תרבות ואמנות ש"פועלים נגד עקרונות המדינה", בהם אופייה היהודי או הדמוקרטי של מדינת ישראל – ירד היום (שני, י"ח בכסלו, תשע"ט) מסדר היום של ההצבעה במליאת הכנסת ולא יועלה, זאת לאחר שהקואליציה התקשתה לגייס רוב להעברתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

משה פייגלין, יושב ראש 'מפלגת זהות'. לשעבר חבר הכנסת מטעם הליכוד, סגן יושב ראש הכנסת התשע עשרה, מייסד תנועת הימין 'זו ארצנו' וראש חטיבת מנהיגות יהודית בליכוד, הודיע, כי הוא מברך על הקשיים ש'חוק הנאמנות בתרבות' מתקשה לעבור בכנסת.

לדבריו; "המושג "נאמנות בתרבות" מעורר בי חלחלה. את החוק הרע הזה, צריך לזרוק אל פח האשפה".

פייגלין, הוסיף בדבריו וטען, כי; "יוצר חייב להיות נאמן לקול הפנימי שלו. הימין, מנסה לייצר בולשביזם חדש של רעיונות. השמאל, מנסה לדבוק בבולשביזם הישן שיצר – כלומר, להמשיך להנביע את רעיונותיו על חשבון משלם המסים שאינו חפץ בהם.

את החוק הרע הזה, צריך לזרוק אל פח האשפה יחד עם משרד התרבות ועם כל תקציבי התרבותאסור שתהיה נאמנות בתרבות (!) ואין צורך שהמדינה תתקצב תרבות בכלל"!

יושב ראש 'מפלגת זהות' מר פייגלין, האשים והבהיר; "ספק אם ויליאם שייקספיר, שמימן את יצירתו – אך ורק ממכירת כרטיסים ובלי שום 'נאמנות' לשליט, היה מוליד לנו את 'המלט' על חולשותיו האנושיות, אם היה אוכל מידו של המלך.

('המלט' הוא ממחזותיו המפורסמים והמצוטטים ביותר של שייקספיר ולדעת רבים, הטרגדיה הטובה ביותר שלו. המחזה, נכתב בזמן לא ידוע בין השנים; 1600 לקיץ 1602. המחזה, עובד לסרטי קולנוע שונים).

יצירה תרבותית, צריכה להיות ממומנת על ידי הקהל הרחב ו/או על ידי פילנתרופים פרטיים". הבהיר וסיכם מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות.
  • אודות הכותב

    משה נעים

    עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 65, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר לשלוש נכדות אוריאן, מילה שרה ו-אריאל. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שניה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

    דילוג לתוכן