איך להכין עוגת פירות יבשים | מתכון טבעוני | ללא גלוטן

יפית בן מרדכי, דיאטנית קלינית, מלמדת אתכם איך יש להכין עוגת פירות יבשים, בריאה, טבעונית, ללא גלוטן.

הפייקים סביב וירוס קורונה | מהצד השני עם גיא זהר

כאן 11 | חשבתם שוירוס קורונה ויראלי? חכו שתראו את הפייקים שרצים עליו | שירי מימון טענה שמעולם לא ראתה מישהו מצליח עם השיר "סטון קולד". האמנם?

פורום כאן נעים

צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין

רעיון לט"ו בשבט: צנים פקאן ופירות יבשים של דודו אוטמזגין. ערוץ האוכל YES 28, HOT 38.

אדיר מילר במופע אלתורים

אדיר מילר במופע האלתורים בערוץ 2. קורע.

שראל הפראית- פרק 1: הנגב

מהלך של שנה שלמה בחייהם של צמחים ובעלי חיים במדבר הנגב הצחיח, המהווה יותר ממחצית שטחה של ישראל. מה סוד ההישרדות שלהם במדבר הקיצוני שזוכה רק למ"מ ספורים של גשם בשנה?

מגן דוד אדום: מירי בוהדנה מתנדבת במד”א

רגע לפני עליית תכניתה משחקי השף, מירי בוהדנה כמו שלא הכרתם אותה, מתנדבת במדא ועוד. כתבתה של חן זנדר - שישי עם איילה חסון - רשת 13 - 25.10.19

ערוץ 10 – שישי עם איילה חסון

תאוות בשרים | ערוץ 10 - שישי עם איילה חסון - 13.4.18.

מפעל הפיס

מעצר חוליית גנבי עגלים בנגב

צוותי מג"ב שביצעו אכיפה באזור הדרום, על מנת לסכל גניבות חקלאיות, התחקו אחר חוליה שגנבה עגלים ממושב יכיני. בתום מרדף רגלי ורכוב, בסיוע היחידה האווירית, נעצרו החשודים, והעגלים הושבו לבעל המשק כשהם בריאים ושלמים.

נעים לעקוב אחרי

בילוי נעים | אתר התרבות של ישראל כנסת ישראל

פייגלין: את חוק הנאמנות בתרבות צריך לזרוק לפח

משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות; "אסור שתהיה נאמנות בתרבות (!) ואין צורך שהמדינה תתקצב תרבות בכלל! הימין מנסה לייצר בולשביזם חדש של רעיונות. השמאל מנסה לדבוק בבולשביזם הישן שיצר – כלומר להמשיך להנביע את רעיונותיו על חשבון משלם המיסים שאינו חפץ בהם... יצירה תרבותית, צריכה להיות ממומנת על ידי הקהל הרחב ו/או על ידי פילנתרופים פרטיים".
משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות נגד הצעת חוק הנאמנות בתרבות של שרת התרבות והספורט מירי רגב
משה פייגלין נגד מירי רגב

חוק הנאמנות בתרבות המהווה תיקון לחוק התרבות והאמנות שיזמה שרת התרבות והספורט חברת כנסת מירי רגב ב־2018, לפיה השרה, תוכל לבטל תקציב תמיכות או לקצץ את חלקו עבור מוסדות תרבות ואמנות ש”פועלים נגד עקרונות המדינה”, בהם אופייה היהודי או הדמוקרטי של מדינת ישראל – ירד היום (שני, י”ח בכסלו, תשע”ט) מסדר היום של ההצבעה במליאת הכנסת ולא יועלה, זאת לאחר שהקואליציה התקשתה לגייס רוב להעברתו.

■ רוצים עוד עדכונים? הצטרפו ל’כאן ישראל | כאן נעים | אתר החדשות המקומיות של כל המדינה ב’פייסבוק’ או בטוויטר.

משה פייגלין, יושב ראש ‘מפלגת זהות’. לשעבר חבר הכנסת מטעם הליכוד, סגן יושב ראש הכנסת התשע עשרה, מייסד תנועת הימין ‘זו ארצנו’ וראש חטיבת מנהיגות יהודית בליכוד, הודיע, כי הוא מברך על הקשיים ש‘חוק הנאמנות בתרבות’ מתקשה לעבור בכנסת.

לדבריו; “המושג “נאמנות בתרבות” מעורר בי חלחלה. את החוק הרע הזה, צריך לזרוק אל פח האשפה“.

פייגלין, הוסיף בדבריו וטען, כי; “יוצר חייב להיות נאמן לקול הפנימי שלו. הימין, מנסה לייצר בולשביזם חדש של רעיונות. השמאל, מנסה לדבוק בבולשביזם הישן שיצר – כלומר, להמשיך להנביע את רעיונותיו על חשבון משלם המסים שאינו חפץ בהם.

את החוק הרע הזה, צריך לזרוק אל פח האשפה יחד עם משרד התרבות ועם כל תקציבי התרבותאסור שתהיה נאמנות בתרבות (!) ואין צורך שהמדינה תתקצב תרבות בכלל”!

יושב ראש ‘מפלגת זהות’ מר פייגלין, האשים והבהיר; “ספק אם ויליאם שייקספיר, שמימן את יצירתו – אך ורק ממכירת כרטיסים ובלי שום ‘נאמנות’ לשליט, היה מוליד לנו את המלט על חולשותיו האנושיות, אם היה אוכל מידו של המלך.

(‘המלט’ הוא ממחזותיו המפורסמים והמצוטטים ביותר של שייקספיר ולדעת רבים, הטרגדיה הטובה ביותר שלו. המחזה, נכתב בזמן לא ידוע בין השנים; 1600 לקיץ 1602. המחזה, עובד לסרטי קולנוע שונים).

יצירה תרבותית, צריכה להיות ממומנת על ידי הקהל הרחב ו/או על ידי פילנתרופים פרטיים“. הבהיר וסיכם מר משה פייגלין, יושב ראש מפלגת זהות.
אודות הכותב

משה נעים

עורך אתר כאן ישראל (כאן נעים) בלי מורא ובלי משוא פנים. עיתונאי מגיל 14. עובד כיום באינטרנט. בן 66, אב לעורך דין אלירן נעים. לר' אביב נעים ולקצינה בקבע; חלי נעים, סבא מאושר ל-4 נכדות; אוריאן, מילה שרה, אריאל ו-עלמה. המוטו; "אילו לחיים הייתה מהדורה שנייה, הייתי מתקן בה את כל השגיאות...".

דילוג לתוכן